Kariéra u nás - VÝVOJÁR

Hľadáme kolegu do nášho tímu na pozície:

2. VÝVOJÁR

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava, Prešov, Trstená
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- tvorba a nasadzovanie softvérových riešení vytvorených spoločnosťou
- vývoj podnikových aplikácií pre mobilnú a desktop platformu
- aktívna spolupráca na analýze a návrhu softvérových riešení
- analýza a navrhovanie databázových modelov

Hľadáme kolegu vývojára, ktorý sa okrem kódenia rád podieľa aj na návrhu riešenia, dokáže pracovať samostatne a nemá problém učiť sa nové technológie. Ak si myslíš, že zapadneš do kolektívu, baví ťa kódenie a zaujímaš sa o nové technológie, ozvi sa nám. Vybraní uchádzači budú oslovení, ostatným ďakujeme za ich záujem.
Miesto výkonu práce je Bratislava, Prešov alebo Trstená, podľa záujmu uchádzača. Pre prácu v Prešove a Trstenej je nutnou podmienkou absolvovanie adaptačného cyklu na centrále v Bratislave počas prvých 9 mesiacov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Zameranie, odbor
technické, ekonomické, IT

Jazykové znalosti
Anglický jazyk - mierne pokročilý

Počítačové znalosti - programátor
C# - pokročilý
.NET - pokročilý
SQL - pokročilý
Java - základy

Vodičský preukaz
B

Požadovaná prax
Pozícia je vhodná pre absolventa

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Požadujeme hlavne znalosť objektovo orientovaného programovania, flexibilitu a zodpovednosť. Vybraný uchádzač bude zaškolený pre prácu s priemyselnými mobilnými zariadeniami.

Informácie o výberovom konaní
Posielajte prosím životopisy na e-mailovú adresu msramo@kodys.sk;
Iba vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor telefonicky

Kontaktná osoba

Ing. Martin Šramo
Tel.: 02/43413103
Fax: 02/43412809
E-mail: msramo@kodys.sk