Naša ponuka

Informačné centrum

Člen IBCS Group

 

 


     

Viac informácií o našich riešeniach, produktoch a službách nájdete tu:

 


   

Verzia pre tlač Poslať linku

KODYS SLOVENSKO je na trhu už 20 rokov

Kto by nemiloval narodeniny? My v Kodyse ich tiež máme radi a užívame si výnimočnú atmosféru takýchto dní. Preto sa veľmi tešíme, že rok 2015 je okrúhlym „narodeninovým“ rokom našej firmy. Zápis v obchodnom registri hovorí, že od januára 1995 je to už 20 rokov, čo sa meno spoločnosti KODYS SLOVENSKO, s.r.o., objavilo na našom trhu. To je celkom dobrý dôvod pre oslavu, nie?

Ak by sme dostali úlohu stručne charakterizovať tie uplynulé roky, asi by sme zvolili krátky slogan

20 ROKOV INOVÁCIÍ.

Avšak nie „vek“ je dôležitý, ale obsah spomenutých INOVÁCIÍ. Môžeme sa pochváliť mnohými inovatívnymi informačnými technológiami v oblasti automatickej identifikácie, ktoré sme priniesli ako prví na slovenský trh. Oboznamovali sme trh s prvými čiarkami a medzerami v 1D lineárnych čiarových kódov, neskoršie prišli 2D kódy, RFID, hlasové technológie až po dnes nastupujúci trend Internet of Things, či dokonca Internet of Everything. U mnohých našich partnerov fungujú naše jedinečné riešenia vyvinuté „na mieru“ podľa ich špecifických potrieb a požiadaviek, ktoré priniesli efektívne inovácie do ich výrobných, technologických, skladových či distribučných procesov.

Ale asi najdôležitejšie inovácie prebiehali neustále priamo vo vnútri našej firmy - teda v permanentne obnovovaných a rozširovaných znalostiach, zručnostiach a postojoch všetkých členov nášho tímu. Len vďaka týmto zanieteným a pracovitým ľuďom je naša spoločnosť na špici firiem poskytujúcich progresívne riešenia v našej oblasti. A tiež vďaka týmto lojálnym ľuďom sme vybudovali vysokú kultúru a etiku firmy.

Dvadsaťročný úspešný rozvoj našej firmy a množstvo spokojných partnerov nie je náhoda ani šťastie. Je to aj výsledok strategickej a prevádzkovej pružnosti, ktoré vyústili do stabilne popredného postavenia na našom trhu a do pevnej väzby a dôvery, ktorú nám dlhodobo prejavujú mnohí naši obchodní partneri.

Boli by sme potešení, ak našu spokojnosť a narodeninovú radosť budú s nami zdieľať aj všetci naši zákazníci a spolupracovníci, ktorí celé roky stoja pri nás. Preto by určite bolo lepšie zmeniť ten slogan na

20 ROKOV SPOLU.

Ďakujeme!
Stanislav Čierny a celý tím KODYS SLOVENSKO