Kniha: Zvýš latku, zmeň hru

Radi by sme vám predstavili knižnú novinku Raise the Bar, Change the Game z pera Briana Marcela, spoluzakladateľa spoločnosti Kodys Slovensko, ktorý v súčasnej dobe pôsobí ako predseda medzinárodnej skupiny – IBCS Group, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou trhu s automatickou identifikáciou.
 
Raise the Bar, Change the Game je pútavo napísaná autobiografia opisujúca skúsenosti, obchodné úspechy, ale i neúspechy vizionára, ktorý sa vydal náročnou cestou pri vytváraní nových trhov po páde železnej opony. 
 
Ak chcete vystúpiť z radu, či dosiahnuť zmeny a byť súčasťou inovácií, inšpirujte sa  autobiografiou anglického gentlemana, ktorého život bol sprevádzaný neustálym záujmom v oblasti automatickej identifikácie. Napokon, kto môže byť viac inšpiratívny ako človek, ktorého neodradila ani tŕnistá cesta pri vytváraní nového trhu s inovatívnymi, doposiaľ nerozšírenými technológiami?
 

Kniha je dostupná vo verziáach paperback a kindle edition na stránke Amazon: „Raise the Bar, Change the Game: A Success Primer for Budding Entrepreneurs Who Want to Change the World”. 

Kodys Slovensko - kniha Briana Marcela - predsedu IBCS Group