Seminár RIADENÝ SKLAD V PRAXI je úspešne za nami!

Po dlhšej odmlke onsite stretnutí sme tento rok opäť zorganizovali náš tradičný seminár "RIADENÝ SKLAD V PRAXI". Konal sa v kongresových priestoroch hotela SENEC 19.5.2022.  

KODYS SLOVENSKO - seminár Riadený sklad v praxi

V spolupráci s našimi partnermi BITO - Skladovacia technika, MTS - Modern Technology Systems, Zebra Technologies, Körber Supply Chain, Dr. Max Pharmacy Chain GS1 Slovakia sme tentoraz pripravili novinkami nabitý program. Aj rekordná účasť prispela ku kvalite seminára.

Otvorenia seminára sa chopil náš riaditeľ Michal Fišer, ktorý účastníkov privítal a v krátkosti predstavil našu spoločnosť KODYS SLOVENSKO. Po úvodnom slove obchodný riaditeľ Branislav Kalina a vedúci SW oddelenia Martin Šramo odprezentovali fungovanie, princípy a výhody systému WMS. Prezentáciu doplnili živými ukážkami príjmu a vychystávania tovaru.

KODYS SLOVENSKO - aktualita_riadeny sklad v praxi - kodys

Dr. Max porozprával ako modernizoval svoj sklad vzhľadom na zvýšený počet objednávok. BITO - Skladovacia technika odprezentovala prípadové štúdie skladovacích riešení prispôsobené aktuálnym trendom. Spoločnosť MTS ukázala automatizáciu logistiky pomocou kolaboratívnych robotov. Dominik Schmidt nás preniesol do budúcnosti WMS systémov z pohľadu výrobcu KÖRBER

KODYS SLOVENSKO - aktualita_sklad v praxi - dr.max, bito, mts, koerber

GS1 Slovakia nás previedla štandarmi v logistike a Boris Keszeg - Account Manager pre CZ&SK zo spoločnosti Zebra Technologies predstavil aktuálne trendy v dodávateľskom reťazci.

KODYS SLOVENSKO - aktualita_riadeny sklad - gs1, zebra

Tlieskame si k vysokej účasti a úspešnosti konferencie! Ďakujeme účastníkom a tešíme sa na ďalšie stretnutia.