SMART riešenie na boj s COVID-19

Súčasná karanténa a obmedzenia zatiaľ úspešne pomáhajú obmedziť šíreniu vírusu.
Čo však po skončení karantény?
Spoločnosti si kladú otázku ako najbezpečnejšie a najúčinnejšie spustiť bezpečný chod svojej prevádzky. A tým zároveň poskytnúť svojim zamestnancom bezpečné prostredie pre prácu.
 
Na trhu je dostupných viacero smart riešení, ktoré môžu pomôcť zamedziť šíreniu nákazy. Jedným z nich je aj monitorovanie pozície osôb od nášho partnera Sewio.
 
Ako riešenie funguje?

Možno ste už počuli o technológií RTLS - Real Time Location System, ktorá umožňuje monitorovanie pohybu objektov v definovanom priestore a v reálnom čase. Poskytuje základnú informáciu o pozícii sledovaných objektov, a to prostredníctvom tzv. tagov umiestnených na objektoch.

Na tejto technológii funguje aj lokalizačný systém Sewio, ktorý pomáha organizáciám v reálnom čase monitorovať nielen pohyb členov svojho tímu, ale aj to s kým počas pracovnej doby prišli do kontaktu a koho mohli potenciálne ohroziť.  Zvyšuje ich bezpečnosť skracovaním času potrebného na zhromažďovanie a efektívnejším využitím pracovného času.

smart-quarantine-using-sewio-rtls-v3.gif

Sewio sa rozhodlo v rámci krokov smerujúcich k implementácii technológií zvyšujúcich bezpečnosť zamestnancov ponúknuť konzultácie a softvérové licencie zadarmo.

 

Zaujala vás technológia RTLS? Naši konzultanti vám radi poskytnú ďalšie informácie.