Zdravotníctvo

Náramky určené špeciálne pre zdravotníctvo. Obsahujú antibakteriálnu vrstvu, údaje na nich sú čitateľné minimálne po dobu 14 dní, neobsahujú latex. Ponúkame ich v troch veľkostiach, určených pre dospelé osoby, mládež a novorodencov. Sú vyrábané vo viacerých farebných prevedeniach.

Ponúkame náramky v 4 dostupných materiáloch a to

Z-Band Direct

Náramky Z-Band Direct ponúkajú najefektívnejší a najpresnejší spôsob identifikácie pacientov. Náramky Z-Band Direct sú bezpečné a antibakteriálne. Zvyšujú produktivitu, zrýchľujú identifikáciu a tým zvyšujú celkovú bezpečnosť.

Z Band Ultra Soft a Z-Band Soft Infant

Náramky Z-Band UltraSoft a Soft Infant sú vyvinuté špeciálne pre novorodeniatka. Sú vyrobené z veľmi jemného a flexibilného materiálu, patentovaného spoločnosťou Zebra.

Z-Band Quickclip

Z-Band QuickClip je biely natieraný termocitlivý polypropylénový náramok. Je dodávaný spolu s bielymi plastovými klipmi pre uchytenie náramku a obsahujú patentovanú antibakteriálnu vrstvu.

Z-Band Fusion

Tieto samolaminovacie náramky sú ideálne pre zariadenia, kde priemerná návšteva pacienta trvá viac ako 14 dní. Sú určené pre klasické tlačiarne termoetikiet.