Inštalácia a konfigurácia zariadení

Inštalácia a konfigurácia zariadení

Profesionálna konfigurácia zariadení a bezdrôtovej infraštruktúry

Súčasťou dodávky hardvérových zariadení by mala byť aj profesionálna konfigurácia, uvedenie do prevádzky a zaškolenie. Jedine tak je možné zaistiť bezproblémové nasadenie, prípadne prechod na modernejší hardvér a softvér. Okrem vzdialenej správy mobilných zariadení preto zabezpečujeme aj servisné služby pri uvedení novej techniky do reálnej prevádzky.

Okrem úvodného nastavenia tzv. staging ide najmä o konfiguračné balíčky alebo nastavenia zariadenia na mieru špecifickým potrebám. Vďaka dostatočnému zaškoleniu obsluhy sa vyhnete mnohým problémom, ako napríklad poškodeniu techniky, nutnosti zastaviť výrobu počas prevádzky, chybovosti v evidencii skladových stavov, nadbytočnému využívaniu servisnej podpory, nadmernej spotrebe spotrebných materiálov a pod.

Špecifickú oblasť tvorí správa a diagnostika bezdrôtových zariadení (RF prepínačov a mobilných terminálov) a systémov vzdialenej správy. Ponúkame možnosť preškoliť vašich IT špecialistov, aby dokázali zaistiť administráciu a bezproblémový chod týchto zariadení a systémov vlastnými silami. V prípade potreby sa následne môžu kedykoľvek obrátiť na našu servisnú podporu.

Potrebujete poradiť?

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Navrhneme riešenie na mieru.
Poradíme, ako implementovať systém vo vašej firme.

Prečo Kodys?

Čas

25+ rokov skúseností

Sme finančne aj personálne stabilizovanou firmou s nadnárodnou podporou kľúčových partnerov v oblasti špičkových technológií a transferu know-how.

Komplexní služby na míru

Riešenia prispôsobené na mieru

Naše riešenia sú maximálne flexibilné a dokážu pokryť aj náročné požiadavky zákazníkov.

Špička v oboru

Špička v odbore

Vďaka stabilite, profesionalite, spoľahlivosti a inovatívnosti našich ľudí a zároveň sile medzinárodnej skupiny IBCS Group sme líder v oblasti auto-id riešení v regióne strednej a východnej Európy.

Profesionální tým

Komplexné služby

Náš skúsený tím odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich potrieb, zabezpečí potrebný software, hardvérovú infraštruktúru a postarajú sa o implementáciu, zaškolenie a technickú podporu.

Zařízení nejvyšší kvality

Profesionálny tím

Máme silný a skúsený tím programátorov, systémových inžinierov, odborných konzultantov a ďalších technických špecialistov.

Zariadenia

Zariadenia najvyššej kvality

Sme významným partnerom svetových technologických lídrov v oblasti automatickej identifikácie ako Zebra, Honeywell a Datalogic.