Aktuality

3. 10. – 4. 10. nás nájdete na SLOVLOGU

Zaujíma vás čo je nové v logistike? Počuli ste o novej vlne revolučných technológií, medzi ktorými je aj BLOCKCHAIN?

Ocenenie GOLD Partner od Ingram Micro

Po roku sme obhájili najvyššie ocenenie GOLD partner u distribútora Ingram Micro.

Počuli ste už o skenovacej rukavici?

Stali sme sa partnerom spoločnosti ProGlove. Prostredníctvom tejto spolupráce vieme našim zákazníkom ponúknuť ručný nositeľný skener, najmenší a najľahší vo svojej triede.

Príďte sa na nás pozrieť na konferenciu FACILITY MANAGMENT 2019

V dňoch 30.9. – 1.10.2019  sa v hoteli PATRIA na Štrbskom plese uskutoční 17. ročník medzinárodnej konferencie FACILITY MANAGMENT, ktorej partnerom je tento rok aj naša spoločnosť.

Koľko vás stojí používanie nevhodného spotrebného materiálu?

Používaním certifikovaného materiálu zabránite nadmernému opotrebeniu tlačovej hlavy (tvorí obvykle 30 – 50 % z ceny tlačiarne).

Najlepšie spolu!

3. - 7. júna 2019 sa v Bulharsku konala výročná konferencia skupiny IBCS Group.

Prevzali sme si ďalšie ocenenie

Tentokrát za nárast predaja spotrebného materiálu za uplynulý rok 2018.

EVIDEI ako súčasť Facility Managmentu?

O tejto téme, ako aj o najnovších priemyselných riešeniach, produktových a technologických novinkách sa bavili účastníci v poradí ôsmej konferencie Dni Facility Managementu 2019. Akcia sa konala v priestoroch hotela TATRA v Bratislave.O tejto téme, ako aj o...

Riadený sklad v praxi úspešne za nami

Ďalší vydarený seminár "RIADENÝ SKLAD V PRAXI" je za nami. Už po tretí krát sme ho organizovali v konferenčných priestoroch spoločnosti Kinekus.

Honeywell ocenenie za nárast predaja za rok 2018

Cenu prevzal náš obchodný riaditeľ Branislav Kalina spolu s českými a maďarskými kolegami z IBCS Group na partnerskej konferencii v Budapešti.

Tlačiareň s verifikátorom čiarových kódov?

Áno, čítate správne. Séria Honeywell PX940 s voliteľným integrovaným verifikátorom čiarových kódov vám umožní tlačiť prakticky bez chýb.  

Vaši noví pomocníci v sklade MC9300 a TC8300

ZEBRA, bývalý SYMBOL, prichádza na trh s inováciámi pri legendách série MC9000 a série TC8000.

Koľko vás stojí používanie nevhodného spotrebného materiálu?

Používaním certifikovaného materiálu zabránite nadmernému opotrebeniu tlačovej hlavy (tvorí obvykle 30 – 50 % z ceny tlačiarne).

Výstava Warsaw Pack Expo 2019

Pozreli sme si novinky medzi obalovou technikou a obalovými materiálmi.

Najlepší spôsob akým formovať odborníkov, je venovať im čas

Nastal čas vrátiť sa do školských lavíc, avšak tentokrát  podeliť sa o naše know-how. 

K-MAJETOK nahradil E V I D E I s novým vizuálom a sloganom

Staviame na základoch našej pôvodnej aplikácie K-MAJETOK, ktorú sme technicky zdokonalili, doplnili o nové funkcionality a pritom sme zachovali jednoduché a obľúbené ovládanie pre používateľov.  

Rozbehnutie automatizácie v automobilke Jaguar Land Rover

Sme hrdí na to, že sme mohli byť súčasťou tohto zložitého procesu. Inštaláciou našich technológií sme prispeli k automatizácii a urýchleniu skladových procesov jedného z kľúčových hráčov na slovenskom trhu.

Zrýchlenie inventúry majetku v I.D.C HOLDING

Známy producent cukroviniek zjednodušil, spresnenil a zrýchlil proces inventarizácie vďaka EVIDEI

Aké sú inteligentné riešenia pre efektívnu logistiku?

S excelovskou tabuľkou sa zázraky robiť nedajú.

IBCS Group a SPICA Group sa spojili do Aliancie

IBCS Group a SPICA Group oznámili uzatvorenie strategického partnerstva, s cieľom globálne ponúkať zákazníkom unikátnu kombináciu ich spoločných riešení, skúseností a služieb.

Kodys víkendoval v Čičmanoch

Opäť prešiel rok, opäť prišiel október - čas na kodysový víkend :) 

Zefektívnenie skladu v spoločnosti PHARMACOPOLA

Sprehľadnili a zefektívnili sme sklad s viac ako 10 000 položkami, zavedením HighJump Warehous Edge.

Kniha: Zvýš latku, zmeň hru

Autobiografia z pera Briana Marcela. Úspešný základ pre začínajúcich podnikateľov, ktorí chcú zmeniť svet.

Za vedomosťami do Bologne

Pravidelne absolvujeme školenia, ktoré organizujú naši partneri. Naši kolegovia sa boli školiť priamo v Bologni, u nášho partnera - Datalogic. 

Falšovatelia liekov dostanú po prstoch

Už o necelý rok vstúpi do platnosti celoeurópska legislatíva (smernica 2011/62/EÚ), ktorá má zabrániť tomu, aby sa k pac

Tlačiarne plastových kariet ZEBRA ZC300 Series

Jednoduché, kompaktné tlačiarne s novou pokročilou technológiou, ktorá vytvára špičkové riešenie pre akýkoľvek typ plastových kariet.

Logistic Conference 2018

V hoteli Tatra (Bratislava) sa 22. marca 2018 konala pod záštitou IN FORM SLOVAKIA odborná logistická konferencia Logistic Conferance 2018.

NEWMATEC 2018

KODYS Slovensko sa stal partnerom tohtoročného už 4. ročníku konferencie, ktorá sa konala 13. – 14. marca v priestoroch hotela Partizán na Táľoch.

Každá kvapka sa počíta

Posledný marcový utorok sa spojili ľudia v Kodys Slovensko pre dobrú vec. Neváhali a ochotne sa podelili o tú najcennejšiu tekutinu.

Hlasové príkazy v podmienkach skladu

Odborníci na intralogistiku sa už dlhšie zaoberajú úspešnosťou nasadenia hlasových terminálov v sklade nielen vo sfére vychystávania, ale aj v oblasti skladových procesov.

Nové priemyselné tlačiarne ZEBRA ZT610 | ZT620

Toto nové duo prináša nový, zjednodušený systém obsluhy, ako napríklad svetelnú navigáciu pri zakladaní médii a pások, farebný grafický LCD displej, vysokokapacitnú 2 GB pamäť, pre uloženie veľkého množstva objektov. 

Honeywell Printer Service Provider

Stali sme sa autorizovaným poskytovateľom servisných služieb pre tlačiarne etikiet HONEYWELL.

Na jeden deň vo virtuálnej realite

Každoročne pre našich klientov organizujeme Zákaznícky deň a vždy sa snažíme vybrať aktivitu, ktorá by sa im vryla do pamäte.

IT Oskar 2017

Každoročne udeľuje spoločnosť Digital Vision - vydavateľ magazínu PC REVUE a portálu PCREVUE.SK jedno z najprestížnejších ocenení v oblasti IT - tzv. počítačových „Oskarov“. Slávnostného večera sme sa zúčastnili a už niekoľkýkrát podporili aj ako bronzový partner.

Kodysový víkend na Morave

Každoročne organizujeme s našimi českými kolegami tzv. československý kodysový víkend, ktorý nám dáva priestor lepšie sa spoznať a zároveň odreagovať od bežných starostí. 

Novinky medzi tlačiarňami ZEBRA ZD420 a ZD620

ZEBRA prináša na trh stolové tlačiarne ZEBRA ZD420 a ZEBRA ZD620, ktoré nahradia staršie typy tlačiarní.

Zišiel sa u nás Klub logistických manažérov

Kodys Slovensko privítalo vo svojich priestoroch Klub logistických manažérov. Jeho členovia sa stretli pri výdatných raňajkách a diskutovali na tému „Nevyhnutnosť modernizovať v logistickom prostredí“.

Otvorili sme servisné stredisko v Prešove

Za účelom zvyšovania kvality našich služieb a dostupnosti poskytovania servisnej starostlivosti pre našich zákazníkov sme otvorili špecializované Zákaznícke servisné stredisko v Prešove.

Implementovali sme K-MAJETOK v ESETe

Prečítajte si ako naše riešenie K-MAJETOK urýchlilo a zjednodušilo inventarizačné procesy v spoločnosti ESET.

S čiarovým kódom na večné časy

Jozef Oravec z redakcie Systém Logistiky sa bavil s Michalom Fišerom riaditeľom Kodys Slovensko o "budúcnosti" čiarového kódu a jeho prípadným nástupcom - RFID.

Zahoďte pero a papier

Kodys Slovensko v spolupráci s Resco prinášajú na trh inteligenté riešenie ibcsSwift, ktoré výrazne uľahčí prácu obchodných zástupcov a servisných technikov firiem pracujúcich v teréne. 

SpeedCHAIN Slovakia 2017

1. – 2. júna 2017 sa v priestoroch hotela Zochova chata už po druhý krát konal II. ročník logistickej konferencie SpeedCHAIN Slovakia 2017.

Dnes bolo u nás veselo

Dnes bol spustený hromadný štart vyše päťdesiatky známych osobností, ktoré sa na jeden deň stali špeciálnymi cyklokuriérmi, aby tak pomohli tam, kde to najviac treba. 

Nová generácia vreckových dotykových počítačov

Dvojica dotykových terminálov TC51 a TC56 od nášho partnera Zebra v sebe spája dizajn mobilného telefónu a robustnosť odolného snímača čiarového kódu.

Vrátili sme sa do školských lavíc

Každoročne naša spoločnosť organizuje pre študentov Ekonomickej univerzity v Bratislave workshop zameraný na praktické ukážky práce v riadenom sklade s názvom "Sklad bez pera a papiera alebo Warehouse Management System".

IN FORM Logistická konferencia 2017

Aj tento rok sme sa zúčastnili 11. ročníka Logistickej konferencie 2017 organizovanej agentúrou In Form Slovakia. V rámci konferencie sme mali interaktívnu prednášku - Hlasom riadený sklad.

Tlačiareň Zebra ZXP Series 8 má svojho nástupcu

Nový prírastok v rodine retransferových tlačiarní plastových kariet - Zebra ZXP Serie 9.

Získajte poriadok, presnosť a prehľad v sklade

Pozývame vás na seminár Riadený sklad v praxi, na ktorom sa s vami podelíme o naše skúsenosti a znalosti pri optimalizácii skladových procesov.

Seminár: Riadený sklad v praxi

Pre veľký úspech opakujeme náš seminár zameraný na efektívne riadenie skladu. Seminár je sprevádzaný autentickou prehliadkou skladových priestorov spoločnosti Kinekus.

Seminár: Riadený sklad v praxi úspešne za nami

Konal sa v novootvorených konferenčných priestoroch spoločnosti Kinekus a jeho účelom bolo podeliť sa o skúsenosti, ktoré má naša spoločnosť pri zavádzaní systému WMS.

Príďte si naživo pozrieť ako funguje riadený sklad

Radi by sme Vás pozvali v spolupráci s GS1 a ZEBRA Technologies na jedinečnú akciu, ktorá bude zameraná na efektívne riadenie skladu

konferencia NEWMATEC 2018

Už zanedlho sa uskutoční 4. ročník konferencie NEWMATEC, ktorú organizuje Zväz automobilového priemyslu SR a ktorej partnerom je aj KODYS SLOVENSKO®.

RTLS riešenie alebo umelá inteligencia v podnikoch

Máme ambíciu zvýšiť záujem o inteligentné RTLS riešenie. Sme hrdí na našu spoluprácu so spoločnosťou SEWIO NETWORKS s.r.o.