Aktuality

Na jeden deň vo virtuálnej realite

Každoročne pre našich klientov organizujeme Zákaznícky deň a vždy sa snažíme vybrať aktivitu, ktorá by sa im vryla do pamäte.

IT Oskar 2017

Každoročne udeľuje spoločnosť Digital Vision - vydavateľ magazínu PC REVUE a portálu PCREVUE.SK jedno z najprestížnejších ocenení v oblasti IT - tzv. počítačových „Oskarov“. Slávnostného večera sme sa zúčastnili a už niekoľkýkrát podporili aj ako bronzový partner.

Kodysový víkend na Morave

Každoročne organizujeme s našimi českými kolegami tzv. československý kodysový víkend, ktorý nám dáva priestor lepšie sa spoznať a zároveň odreagovať od bežných starostí. 

Novinky medzi tlačiarňami ZEBRA ZD420 a ZD620

ZEBRA prináša na trh stolové tlačiarne ZEBRA ZD420 a ZEBRA ZD620, ktoré nahradia staršie typy tlačiarní.

Zišiel sa u nás Klub logistických manažérov

Kodys Slovensko privítalo vo svojich priestoroch Klub logistických manažérov. Jeho členovia sa stretli pri výdatných raňajkách a diskutovali na tému „Nevyhnutnosť modernizovať v logistickom prostredí“.

Otvorili sme servisné stredisko v Prešove

Za účelom zvyšovania kvality našich služieb a dostupnosti poskytovania servisnej starostlivosti pre našich zákazníkov sme otvorili špecializované Zákaznícke servisné stredisko v Prešove.

Nové priemyselné tlačiarne ZEBRA ZT610 | ZT620

Nová generácia tlačiarní série Xi : teraz s väčšou inteligenciou, novým prepracovaným moderným dizajnom a vylepšenými priemyselnými vlastnosťami. 

Ohodnoťte náš nový web

Každým dňom sa snažíme zlepšovať naše služby, teraz prišla na rad naša webstránka, na ktorej sme pracovali posledné týždne.

S čiarovým kódom na večné časy

Jozef Oravec z redakcie Systém Logistiky sa bavil s Michalom Fišerom riaditeľom Kodys Slovensko o "budúcnosti" čiarového kódu a jeho prípadným nástupcom - RFID.

Zahoďte pero a papier

Kodys Slovensko v spolupráci s Resco prinášajú na trh inteligenté riešenie ibcsSwift, ktoré výrazne uľahčí prácu obchodných zástupcov a servisných technikov firiem pracujúcich v teréne. 

SpeedCHAIN Slovakia 2017

1. – 2. júna 2017 sa v priestoroch hotela Zochova chata už po druhý krát konal II. ročník logistickej konferencie SpeedCHAIN Slovakia 2017.

Dnes bolo u nás veselo

Dnes bol spustený hromadný štart vyše päťdesiatky známych osobností, ktoré sa na jeden deň stali špeciálnymi cyklokuriérmi, aby tak pomohli tam, kde to najviac treba. 

Nová generácia vreckových dotykových počítačov

Dvojica dotykových terminálov TC51 a TC56 od nášho partnera Zebra v sebe spája dizajn mobilného telefónu a robustnosť odolného snímača čiarového kódu.

Vrátili sme sa do školských lavíc

Každoročne naša spoločnosť organizuje pre študentov Ekonomickej univerzity v Bratislave workshop zameraný na praktické ukážky práce v riadenom sklade s názvom "Sklad bez pera a papiera alebo Warehouse Management System".

IN FORM Logistická konferencia 2017

Aj tento rok sme sa zúčastnili 11. ročníka Logistickej konferencie 2017 organizovanej agentúrou In Form Slovakia. V rámci konferencie sme mali interaktívnu prednášku - Hlasom riadený sklad.

Tlačiareň Zebra ZXP Series 8 má svojho nástupcu

Nový prírastok v rodine retransferových tlačiarní plastových kariet - Zebra ZXP Serie 9.

RTLS riešenie alebo umelá inteligencia v podnikoch

Máme ambíciu zvýšiť záujem o inteligentné RTLS riešenie. Sme hrdí na našu spoluprácu so spoločnosťou SEWIO NETWORKS s.r.o.