Obchodný manager pre predaj SW

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu kolegu/kolegyňu, ktorý(á) sa bude podieľať na predaji nášho softvérového riešenia pre správu, evidenciu a inventarizáciu majetku EVIDEI Asset management.
- predaj systému EVIDEI
- samostatné vedenie obchodných činností
- pravidelná osobná, telefonická a elektronická komunikácia a starostlivosť o existujúcich zákazníkov a akvizícia nových zákazníkov
- poskytovanie poradenstva pri výbere vhodného riešenia v závislosti od definovaných požiadaviek a potrieb zákazníkov
- predkladanie cenových ponúk, tvorba cenových kalkulácií projektov, dohadovanie konečnej podoby zmluvných podmienok

Zamestnanecké výhody, benefity

- motivačné finančné ohodnotenie, mobilný telefón, notebook,
- zázemie serióznej a úspešnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou a neustálym rastom, leader na trhu vo svojom odvetví
- neustály odborný, profesionálny rozvoj v oblasti informačných technológií
- individuálny prístup k zamestnancom
- flexibilný pracovný čas
- možnosť práce z home office
- práca v mladom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- schopnosť nadväzovať nové kontakty
- samostatnosť pri riešení úloh
- zodpovednosť
- schopnosť vzdelávať sa v oblasti IT

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Termín nástupu

ihneď

Mzdové podmienky (brutto)

1 000 - 2 500 EUR/mesiacZákladná a variabilná zložka je predmetom dohody na základe schopností, skúseností a dosiahnutých výsledkov. Variabilná zložka vo výške od 50% a vyššie, bez hornej hranice, na základe dosiahnutých výsledkov jednotlivca a celej spoločnosti.

Kontaktná osoba

Ing. Branislav Kalina
bkalina@kodys.sk

Odpoveďou na naše pracovné ponuky, zaslaním Vášho životopisu a ďalších osobných materiálov do spoločnosti KODYS SLOVENSKO, s.r.o., dávate súhlas k spracovaniu a uchovaniu Vašich osobných údajov podľa zákona 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Tento súhlas platí až do jeho odvolania písomnou formou.