Prečo spolupracovať s nami

Kodys Slovensko® je finančne aj personálne stabilizovanou firmou, s nadnárodnou podporou kľúčových partnerov, v oblasti špičkových technológií a transferu know-how. Naša spoločnosť disponuje už viac ako 25-ročnými skúsenosťami v oblasti systémov čiarových kódov, automatickej identifikácie a spracovania dát. Kodys Slovensko je jedným zo zakladajúcich členov európskej skupiny IBCS Group, ktorá poskytuje obdobné riešenia v oblasti automatickej identifikácie v Česku, Poľsku, Maďarsku a Bulharsku.

Dlhodobé skúsenosti a prístup k najmodernejším technológiám zberu, prenosu a spracovania dát nám umožňujú vytvárať komplexné aplikačné systémy, pre široké spektrum zákazníkov z rôznych oblastí, ako napríklad logistika, skladovanie, distribúcia, výroba, transport, štátne úrady, armáda, školstvo, atď.

Kodys Slovensko® neponúka „len“ samotné hardvérové zariadenia, ale komplexné služby, od konzultácie, cez návrh riešenia, či dodávku hardvéru a softvéru, až po implementáciu a systém popredajnej, technickej podpory a servisu. Vďaka silnému tímu programátorov, systémových inžinierov, ďalším technickým špecialistom a dôkladnej analýze potrieb a požiadaviek klienta, sme schopní pripraviť konkrétne riešenia šité na mieru.

Postupom času sme dosiahli najvyššie partnerské postavenie u významných svetových výrobcov prostriedkov automatickej identifikácie, hardvérových zariadení i softvérových produktov, čo umožňuje získavať najvyššiu podporu priamo u výrobcu a poskytovať trhu najnovšie technológie a profesionálny servis.

 

Kodys Slovensko ibcs logo KODYS SLOVENSKO® je členom IBCS Group 

Kodys Slovensko člen GS1  KODYS SLOVENSKO® je technickým členom združenia GS1 SLOVAKIA 

 

 

Naša spoločnosť je významným partnerom svetových technologických lídrov v oblasti automatickej identifikácie

Kodys Slovensko kľúčoví partneri
    

 

 

 

 

 

 

Kodys Slovensko iso 9001Ponúkané riešenia a profesionálne služby i celý chod firmy podriaďujeme systému riadenia kvality podľa normy ISO 9001:2008