Označenie skladov čiarovým kódom

Systémy riadenia skladu, pre ktoré sa už aj u nás zaužívala skratka WMS (Warehouse Management Systems), optimalizujú, zrýchľujú a spresňujú všetky skladové procesy a umožňujú spravovať skladové zásoby v reálnom čase. Samozrejmosťou je aj využitie technológií automatickej identifikácie - čiarových kódov, RFID, hlasového vychystávania s mobilnými terminálmi, bezdrôtovými sieťami a príslušným programovým vybavením.
 
 

Označovanie skladových pozícií čiarovým kódom = nevyhnutná súčasť skladových riešení 

Profesionálne označenie skladu je podmienkou pre efektívne využívanie systému WMS. Nie vždy sa totiž jedná o obyčajné označenie regálových pozícií.
Na označovanie skladov sa využívajú špeciálne etikety z vysoko odolných materiálov, vhodných aj do náročnejších podmienok so špeciálnymi vlastnosťami - ako napr. etikety s reflexným povrchom upraveným na snímanie pomocou terminálov s dlhým dosahom snímania, až do vzdialeností 15 m, etikety s magnetickou vrstvou namiesto lepidla, či etikety na podlahu a atď. Pomocou optimálneho systému označovania a správnych etikiet dosiahnete prehľadnosť, sledovateľnosť a bezchybnosť všetkých skladových procesov a tým aj flexibilitu, či rýchlosť operácií v sklade.
Kodys Slovensko označovanie skladu čiarovým kódom
 

"Multilevel“ horizontálne alebo vertikálne etikety

KODYS SLOVENSKO® ponúka svojim zákazníkom prostriedky na označovanie skladov od renomovanej nemeckej firmy Inotec Barcode Security GmbH. Jedná sa o špeciálne spôsoby prehľadného značenia skladových pozícií pomocou viacúrovňových „multilevel“ horizontálnych alebo vertikálnych etikiet, farebných pozičných tzv. single etikiet (štítkov) s popisom alebo bez, magnetických etikiet, etikiet na označenie uličiek, podlahových etkiet, reflexných etikiet s dlhým dosahom čítania, atď.
 
Kodys Slovensko označovanie skladu čiarovým kódom
 
Okrem regálového značenia rôznymi typmi etikiet vám zabezpečíme označovanie pozícií na podlahy a taktiež inštaláciu do podláh, s odolnosťou voči mechanickému opotrebovaniu napr. vysokozdvižnými vozíkmi.
 
 
Ak aj vy plánujete zlepšiť procesy vo vašom sklade, neváhajte nás kontaktovať.
Náš tím vám pripraví analýzu vášho skladu a odporučí preň optimálne riešenie.