Identifikácia a overovanie pravosti liekov

Už začiatkom budúceho roka vstúpi do platnosti celoeurópska legislatíva (smernica 2011/62/EÚ), ktorá má zabrániť tomu, aby sa k pacientom dostávali nebezpečné falzifikáty. V praxi to znamená, že na obaly liekov budú umiestnené ochranné prvky, ktoré sa budú skladať z unikátneho 2D kódu typu GS1 Datamatrix. Každé snímacie miesto bude potrebné vybaviť snímačom 2D kódov. 

Pre jednoduchšiu a plynulú implementáciu projektu SOOL vám prinášame prehľad snímačov vhodných snímať unikátne 2D kódy. snímače sú vhodné pre lekárne, zdravotnícke zariadenia, nemocnice.

ZEBRA DS8100

Séria snímačov ZEBRA DS8100 je určená do obchodného a kancelárskeho segmentu, do nemocníc a lekární, do skladov ale i výrobných závodov. Tieto odolné skenery zvládnu zachytiť aj najproblematickejšie čiarové kódy vrátane drobných, hustých, zakrivených, zle vytlačených, poškodených i elektronických...

ZEBRA DS2208 a DS2278

Rada čítačiek DS2200 sníma všetky bežné 1D | 2D kódy. Snímače sú vhodné pre ľahšie aplikácie a do nenáročného prostredia, kde nie sú vystavené mechanickému poškodeniu a silným nárazom. DS2208 je káblový snímač 1D | 2D kódov a DS2278 je jeho bezdrôtová verzia. 

HONEYWELL Xenon 1900

Snímač Xenon 1900 vytvára nový štandard v oblasti ručných snímačov. Pre snímanie všetkých štandardných jedno a dvojrozmerných čiarových kódov využíva novú viacsmernú farebnú technológiu snímania a spracovania farebného obrazu ColorFusion, ktoré napomáha čítaniu čiarového kódu osvetleného LED bleskom.

Snímače DATALOGIC Gryphon I 4400 Series

Séria snímačov Gryphon I 4400 podporuje prakticky akékoľvek 1D a 2D čiarové kódy. Dokážu snímať obrazy až do veľkosti A5.