NIVI Watch

Smart hodinky pre biznis

V dnešnej dobre prebieha 4. priemyselná, tzv. digitálna revolúcia, ktorá vyžaduje zlučovanie moderných technológií s hlbším pohľadom na pracovné procesy vo všetkých oblastiach biznisu. Zahrnuté sú sem aj pracovné pozície a aktivity, ktoré kvôli svojej špecifickosti nie je možné efektívne zdigitalizovať. Ide o práce, pri ktorých používame obidve ruky alebo vykonávame v rámci pracovnej doby viacero pracovných činností naraz. Preto je dôležité nájsť možnosti,  ako získať dodatočné informácie a dáta, na základe ktorých bude možné procesy ďalej optimalizovať a získať tak vyššiu konkurencieschopnosť na trhu.

Práve takýmto riešením sú NIVY Watch, ktoré sú jedinečnou kombináciou inteligentných hodiniek a softvéru určeného na zber dát. Umožňuje zamestnancom mať ruky neustále voľné. Zároveň pomocou vygenerovaných dát je schopné zdigitalizovať a optimalizovať pracovné procesy, zvýšiť produktivitu a efektivitu zamestnancov a prispieť tak k samotnému rastu organizácie. NIVY Watch sú zároveň zariadenie, ktoré nepotrebuje špeciálne zaškolenie, adaptácia je plynulá a bezproblémová.

Ikonka
Údržba

White Paper

Stiahnite si brožúru Nivy Watch a zistite, ako vám môžu smart hodinky pre biznis pomôcť vo vašom podnikaní.

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás

Navrhneme riešenie na mieru.
Poradíme, ako implementovať systém vo vašej firme.

Prečo Kodys?

Čas

25+ rokov skúseností

Sme finančne aj personálne stabilizovanou firmou s nadnárodnou podporou kľúčových partnerov v oblasti špičkových technológií a transferu know-how.

Komplexní služby na míru

Riešenia prispôsobené na mieru

Naše riešenia sú maximálne flexibilné a dokážu pokryť aj náročné požiadavky zákazníkov.

Špička v oboru

Špička v odbore

Vďaka stabilite, profesionalite, spoľahlivosti a inovatívnosti našich ľudí a zároveň sile medzinárodnej skupiny IBCS Group sme líder v oblasti auto-id riešení v regióne strednej a východnej Európy.

Profesionální tým

Komplexné služby

Náš skúsený tím odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich potrieb, zabezpečí potrebný software, hardvérovú infraštruktúru a postarajú sa o implementáciu, zaškolenie a technickú podporu.

Zařízení nejvyšší kvality

Profesionálny tím

Máme silný a skúsený tím programátorov, systémových inžinierov, odborných konzultantov a ďalších technických špecialistov.

Zariadenia

Zariadenia najvyššej kvality

Sme významným partnerom svetových technologických lídrov v oblasti automatickej identifikácie ako Zebra, Honeywell a Datalogic.