Stacionárne snímače/čítačky

  • Obvykle sa upevňujú v retaile k samoobslužným a veľkokapacitným POS pokladniciam, vo výrobe a logistike k výrobnej linke alebo k dopravníkom
  • Pri čítaní čiarového kódu sa nehýbe snímač, ale čítaný čiarový kód
  • Niektoré stacionárne snímače sú použiteľné aj ako ručné
  • Veľké zorné pole pre ľahšie skenovanie čiarových kódov z rôznych uhlov
  • Čítajú celé spektrum čiarových kódov z rôznych povrchov pri snímaní zblízka či zďaleka (laser, 1D/2D imagery, DPM snímače)
  • Naskenujú aj poškodené, zle čitateľné alebo zle vytlačené čiarové kódy
  • Využitie: obchod (pri pokladniach), výroba (sledovanie toku výrobkov, kontrola kvality), logistika na dopravníkoch a rôznych triediacich linkách, zdravotníctvo (evidencia liekov), štátna správa (evidencia dokumentov)
  • Výrobcovia v našej ponuke: Zebra Technologies, Honeywell, Datalogic

ZEBRA DS7708

Stacionárny snímač ZEBRA DS7708 ponúka funkcie vďaka čomu je špičkou vo svojej triede v oblasti výkonu a jednoduchosti nasadenia.

ZEBRA DS457

Stacionárny snímač ZEBRA DS457 je určený pre nenáročné aplikácie v ľahšom priemysle, napríklad aj pre informačné kiosky. Prednosťou snímača sú malé rozmery, vďaka ktorým je možné ho umiestniť prakticky kamkoľvek. Snímač je schopný snímať všetky štandardné čiarové kódy, taktiež existuje aj verzia pre čítanie DPM...

ZEBRA DS9900

Nová séria od Zebra Technologies DS9900 má jedinečný hybridný dizajn, poskytuje maximálnu flexibilitu a ponúka ručné aj hands-free skednovanie.

ZEBRA DS9308

Spoločnosť Zebra Technologies predstavila novú sériu stacionárnych snímačov 1D / 2D kódov DS9300, ktorá stavia na základoch série DS9200, ale s vynovenými hardverovými komponentmi. DS9308 je prezentačný snímač, ktorý sa zmestí kamkoľvek, naskenuje

ZEBRA MS954

Stacionárny snímač ZEBRA MS954 je jedným z najľahších a najmenších snímačov, ktorý je momentálne dostupný na trhu.

HONEYWELL HF680

Snímač HONEYWELL HF680 je 2D stacionárny skener, ktorý dokáže prečítať široké spektrum čiarových kódov ako sú 1D, 2D, či PDF.

HONEYWELL Orbit 7190g

HONEYWELL Orbit 7190g je snímač, ktorého jedinečná konštrukcia bez potreby stojanu umožňuje jeho použitie ako stacionárny snímač i ako ručný snímač.

HONEYWELL Genesis 7680g

Snímač HONEYWELL Genesis 7680g disponuje osvedčenou snímacou technológiou ktorá sa vyznačuje tým, že prečíta aj zle vytlačené, či poškodené čiarové kódy. Odnímateľný a nastaviteľný kompaktný stojan a zahnutý kábel umožňujú snímač umiestniť takmer kdekoľvek.

HONEYWELL Solaris 7980g

Stacionárny snímač HONEYWELL Solaris 7980g sa skvele hodí do samoobslužných prevádzok, kde sa skenuje za sebou viac položiek tovaru.

HONEYWELL Vuquest 3320g

Kompaktný snímač HONEYWELL Vuquest 3320g prečíta všetky typy 1D, 2D a PDF čiarových kódov. Vďaka svojmu dizajnu sa veľmi hodí aj do maloobchodného prostredia.

HONEYWELL Genesis 7580g

Snímač HONEYWELL Genesis 7580 bol prvým, vo svete prezentačným skenerom, s plošným snímaním, ktorý bol navrhnutý tak, aby dekódoval všetky štandardné 1D, PDF a 2D kódy. Snímač poskytuje zvýšenú produktivitu a revolučnú zobrazovaciu technológiu v elegantnom, ale zároveň aj odolnom vyhotovení.

DATALOGIC DS2100N - 2K Series

DS2100N priemyselná laserová čítačka čiarových kódov využíva 40-ročné skúsenosti spoločnosti Datalogic Automation v oblasti čítania 1D čiarových kódov, ktoré spĺňajú náročné požiadavky aplikačných skladov, dielní a OEM aplikácií

HONEYWELL Orbit 7120 | 7180

HONEYWELL MS7120 Orbit, snímač, ktorý dokáze snímať na všetky smery, so skvelým dizajnom, vhodným prioritne pre maloobchodníkov, ktorí hľadajú cenovo dostupné a estetické riešenie pre snímanie. Je navrhnutý pre aplikácie s obmedzeným priestorom na pracovisku.

DATALOGIC Matrix 210N™

Najmenší ultra-kompaktný priemyselný 2D Imager, ktorý sa hodí do akéhokoľvek prostredia. Jediná kamera na trhu s externým inteligentným, užívateľom nastaviteľným zaostrením pre jednoduché používanie.

DATALOGIC Matrix 300N™

Ultra-kompaktný snímač konštruovaný pre aplikácie, ktoré vyžadujú snímanie pri vysokej rýchlosti alebo snímanie kódov vytlačených priamo na produkte (DPM - Direct Part Marking).

DATALOGIC DS2400N - 2K Series

Nová DS2400N je laserová čítačka čiarových kódov, ktorá ponúka maximálnu konektivitu, lepší výkon optického prvku a jednoduchú inštaláciu v tých najnáročnejších podmienkach, vrátane skladov, dielní a OEM strojov.

DATALOGIC DS5100

Novinkou medzi stacionárnymi snímačmi od Datalogicu je snímač DS5100 s technológiou DST pre stabilný výkon v akýchkoľvek prevádzkových podmienkach.

DATALOGIC Magellan 3510HSi | 3550HSi

Prelomové zobrazovacie skenery Magellan 3510HSi a 3550HSi od spoločnosti Datalogic sú všestranné stacionárne snímače s vysokým výkonom. Aj keď sú navonok identické, M3510HSi a 3550HSi ponúkajú rôzne úrovne výkonu pre prispôsobenie požadovaných potrieb.

DATALOGIC DS8110

DS8110 je nová čítačka čiarových kódov. Dokáže zvládnuť aj tie najnáročnejšie aplikácie v oblasti triedenia a manipulácie s batožinou. Inovatívna technológia DST (Digital Signal Technology) predstavuje míľnik v oblasti Auto-ID s drastickým zvýšením zorného poľa, a to aj pri nižšej kvalite čiarového kódu.

DATALOGIC DX8210

DX8210 je nová vysokovýkonná laserová čítačka čiarových kódov, ktorá ponúka extrémny výkon čítania kombinovaný s jednoduchým použitým. Vysoká rýchlosť skenovania až 1000 skenov za sekundu umožňuje DX8210 perfektne pracovať na vysokorýchlostných dopravníkoch. 

COGNEX Dataman 150 | 260 Series

Snímače tejto rady predstavujú strednú triedu produktového portfólia značky Cognex, ktoré vynikajú vysokou procesovou rýchlosťou a sú určené do vysokorýchlostných aplikácií. Disponujú patentovanými technológiami 1DMax, Hotbars II, 2DMax a PowerGrid, ktoré dostávajú tieto snímače nad úroveň konkurenčných značiek ako v rýchlosti, tak aj v kvalite...

COGNEX DataMan 700 Series

DataMan 70 Series je kompaktný snímač čiarových kódov s najvyššou rýchlosťou snímania 1D a 2D kódov vo svojej triede.

COGNEX Dataman 300 | 360 Series

Ide o vyššiu triedu priemyselných stacionárnych snímačov, ktorá vyniká svojou modularitou a výkonom. Je určená na čítanie tých najnáročnejších kódov pre všetky typy aplikácií. Okrem vymeniteľného osvetlenia, ponúka možnosť výmeny objektívov typ S-mount ako aj C-mount. Je možné využívať funkcie autotuningu, ako aj...

DataMan 503 Series

Predstavuje špičku v produktovom portfóliu značky Cognex na snímanie čiarových kódov. Využíva sa pre špecifické aplikácie, kde je potrebné vysokorýchlostné aplikácie, široké dopravníkové pásy, a veľká variácia výšky a typov krabíc alebo logistických prepraviek.