Stacionárne snímače

ZEBRA DS457

Stacionárny snímač ZEBRA DS457 je určený pre nenáročné aplikácie v ľahšom priemysle, napríklad aj pre informačné kiosky. Prednosťou snímača sú malé rozmery, vďaka ktorým je možné ho umiestniť prakticky kamkoľvek. Snímač je schopný snímať všetky štandardné čiarové kódy, taktiež existuje aj verzia pre čítanie DPM...

SYMBOL DS9208

Stacionárny 1D/2D snímač všetkých druhov čiarových kódov, vhodný na predajné pulty menších prevádzok alebo lekární. DS9208 je cenovo výhodným flexibilným riešením, vyznačujúcim sa jednoduchým a univerzálnym pripojením (PS/2, USB, RS232 atď). Vyrába sa v čiernom prevedení.

HONEYWELL Genesis 7580g

Snímač HONEYWELL Genesis 7580 bol prvým, vo svete prezentačným skenerom, s plošným snímaním, ktorý bol navrhnutý tak, aby dekódoval všetky štandardné 1D, PDF a 2D kódy. Snímač poskytuje zvýšenú produktivitu a revolučnú zobrazovaciu technológiu v elegantnom, ale zároveň aj odolnom vyhotovení.

HONEYWELL Orbit 7120 | 7180

HONEYWELL MS7120 Orbit, snímač, ktorý dokáze snímať na všetky smery, so skvelým dizajnom, vhodným prioritne pre maloobchodníkov, ktorí hľadajú cenovo dostupné a estetické riešenie pre snímanie. Je navrhnutý pre aplikácie s obmedzeným priestorom na pracovisku.

DATALOGIC DS2100N - 2K Series

DS2100N priemyselná laserová čítačka čiarových kódov využíva 40-ročné skúsenosti spoločnosti Datalogic Automation v oblasti čítania 1D čiarových kódov, ktoré spĺňajú náročné požiadavky aplikačných skladov, dielní a OEM aplikácií

DATALOGIC Matrix 210N™

Najmenší ultra-kompaktný priemyselný 2D Imager, ktorý sa hodí do akéhokoľvek prostredia. Jediná kamera na trhu s externým inteligentným, užívateľom nastaviteľným zaostrením pre jednoduché používanie.

DATALOGIC Matrix 300N™

Ultra-kompaktný snímač konštruovaný pre aplikácie, ktoré vyžadujú snímanie pri vysokej rýchlosti alebo snímanie kódov vytlačených priamo na produkte (DPM - Direct Part Marking).

DATALOGIC DS2400N - 2K Series

Nová DS2400N je laserová čítačka čiarových kódov, ktorá ponúka maximálnu konektivitu, lepší výkon optického prvku a jednoduchú inštaláciu v tých najnáročnejších podmienkach, vrátane skladov, dielní a OEM strojov.

DATALOGIC DS8110

DS8110 je nová čítačka čiarových kódov. Dokáže zvládnuť aj tie najnáročnejšie aplikácie v oblasti triedenia a manipulácie s batožinou. Inovatívna technológia DST (Digital Signal Technology) predstavuje míľnik v oblasti Auto-ID s drastickým zvýšením zorného poľa, a to aj pri nižšej kvalite čiarového kódu.

DATALOGIC DX8210

DX8210 je nová vysokovýkonná laserová čítačka čiarových kódov, ktorá ponúka extrémny výkon čítania kombinovaný s jednoduchým použitým. Vysoká rýchlosť skenovania až 1000 skenov za sekundu umožňuje DX8210 perfektne pracovať na vysokorýchlostných dopravníkoch. 

DATALOGIC DS4800

Datalogic DS4800 poskytuje maximálnu flexibilitu vo väčšine priemyselných aplikáciách. Technológie Smart focus a Digitech zvyšujú čitateľnosť čiarových kódov s nízkym kontrastom.

COGNEX Dataman 300 | 360 Series

Ide o vyššiu triedu priemyselných stacionárnych snímačov, ktorá vyniká svojou modularitou a výkonom. Je určená na čítanie tých najnáročnejších kódov pre všetky typy aplikácií. Okrem vymeniteľného osvetlenia, ponúka možnosť výmeny objektívov typ S-mount ako aj C-mount. Je možné využívať funkcie autotuningu, ako aj...

COGNEX Dataman 150 | 260 Series

Snímače tejto rady predstavujú strednú triedu produktového portfólia značky Cognex, ktoré vynikajú vysokou procesovou rýchlosťou a sú určené do vysokorýchlostných aplikácií. Disponujú patentovanými technológiami 1DMax, Hotbars II, 2DMax a PowerGrid, ktoré dostávajú tieto snímače nad úroveň konkurenčných značiek ako...

COGNEX Dataman 50 | 60 Series

Predstavuje radu cenovo dostupných fixných čítačiek 1D a 2D kódov v revolučne malom rozmere. Čítačky rady 50 disponujú USB a RS232 pripojením, pričom čitačky rady 60, navyše, aj ethernetovým pripojením. Snímače umožňujú získať spätnú väzbu a analyzovať kódy naživo na monitore alebo prostredníctvom archivácie obrazu...

DataMan 50/60 Series

Rada 50/60 od spoločnosti Cognex predstavuje cenovo dostupné fixné čítačky 1D a 2D kódov v revolučne malom rozmere. Čítačky rady 50 disponujú USB a RS232 pripojením, pričom čitačky rady 60 navyše aj ethernetovým pripojením.

DataMan 150/260 Series

Snímače rady Dataman 150/260 predstavujú strednú triedu produktového portfólia značky Cognex. Vynikajú vysokou procesovou rýchlosťou a sú určené do vysokorýchlostných aplikácií.

DataMan 300/360 Series

Ide o vyššiu triedu priemyselných stacionárnych snímačov, ktorá vyniká svojou modularitou a výkonom. Je určená na čítanie tých najnáročnejších kódov pre všetky typy aplikácií.

DataMan 503 Series

Predstavuje špičku v produktovom portfóliu značky Cognex na snímanie čiarových kódov. Využíva sa pre špecifické aplikácie, kde je potrebné vysokorýchlostné aplikácie, široké dopravníkové pásy, a veľká variácia výšky a typov krabíc alebo logistických prepraviek.