Tlačiarne etikiet a plastových kariet

Tlačiarne etikiet a štítkov sú prispôsobené pre čo najjednoduchšiu prevádzku, vysokú spoľahlivosť, rýchlosť a v neposlednom rade presnosť, ktorá je pre tlač etikiet, štítkov a najmä čiarových kódov dôležitá. 
Vhodné sú na potlač etikiet a štítkov, kartónov, vstupeniek alebo iného spotrebného materiálu čiarovým kódom, grafikou a ďalšími inými údajmi.
 
Tlačiareň etikiet pracuje na princípe termotlače alebo termotransferovej tlače. 
Termotlač (špeciálny papier s termocitlivou vrstvou) - najčastejšie využívaná na čiernobielu tlač pokladničných dokladov,
Termotransferová tlač (teplovodivé pásky prenášajúce farby na akýkoľvek papier) - využívaná hlavne tlačiarňami farebných etikiet.
 
V našej ponuke nájdete kvalitné, odolné a spoľahlivé zariadenia od spoločností Zebra Technologies a HONEYWELL (bývalé Intermec a DATAMAX-O'Neil tlačiarne), ktoré predstavujú špičku v oblasti auto ID. 
Každá tlačiareň čiarových kódov podporuje priemyselné štandardy 1D a 2D barcode.
 
Mobilné tlačiarne etikiet - (bezdrôtové pripojenie) - tlač etikiet, štítkov alebo čiarových kódov kdekoľvek a kedykoľvek,
Stolové tlačiarne etikiet -  výkonné a ľahko použiteľné pre rad tlačových úloh - kancelárske využitie strednej triedy vhodné pre sklad alebo prevádzku,
Priemyselné tlačiarne etikiet - ideálne pre nepretržitý chod vo veľkých skladoch či na poštách, najvýkonnejšie modely vhodné pre výrobné linky a priemyselné prostredia.
Tlačiarne s verifikátorom - sú vyvinuté pre 100% kvalitu tlačených čiarových kódov, zachytia vadi pri tlači, 
Tlačiarne plastových kariet - potlač vernostných, darčekových, prístupových, či ID kariet,
RFID tlačiarnesú doplnené o modul pre zapisovanie informácií do RFID tagov alebo etikiet s RFID čipom pre maximálnu organizáciu,
Kioskové tlačiarne etikiet - ideálne pre samoobslužné aplikácie, napr.: tlač cestovných lístkov, či leteniek,
Špeciálne tlačové moduly - určené na zabudovanie do automatických liniek.
 
Neváhajte nás kontaktovať a pri výbere tlačiarni etikiet vám poradíme na aké vlastnosti a funkcie sa zamerať.
Naši odborníci vám k tlačiarni štítkov zvolia vhodný spotrebný materiál: etikety, pásky.
Používaním vhodného materiálu zabránite nadmernému opotrebeniu tlačovej hlavy (tvorí obvykle 30 – 50 % z ceny tlačiarne).