Vozíkové mobilné terminály

Vozíkové terminály umožňujú on-line komunikáciu medzi vodičom vozíku a informačnými systémami. Vozíkové terminály s najnovšími technológiami sa dajú prepojiť s komplexnými hlasovými, screeningovými a skenovacími aplikáciami.

Typické oblasti využitia vozíkových terminálov

dodávateľské reťazce, sklady, chladiarne, nákladná doprava

HONEYWELL Thor VM3

Najschopnejší vozíkový terminál v priemysle. Vozíkový terminál Thor VM3 je navrhnutý pre najnáročnejšie prostredie distribučných centier, výrobných zariadení a nákladnú dopravu.

HONEYWELL Thor VM2

Vozíkový terminál VM2 od HONEYWELL ponúka dizajnové inovácie, ktoré poskytujú veľkú výhodu pre vaše pracovné postupy. Je postavený pre ľahký vývoj aplikácií. Podporuje viac operačných systémov na báze Windows.

HONEYWELL Thor VM1

Vozíkový terminál HONEYWELL Thor VM1 umožňuje zvoliť možnosti, ktoré potrebuje užívteľ k maximalizácii efektivity práce aj v tých najnáročnejších podmienkach. Funkcie ako Quick Mount Smart Dock, ktorá umožňuje pripojenie a odpojenie terminálu z držiaka jednou rukou

ZEBRA VC70N0

Robustný vozíkový terminál VC70N0 s Wi-Fi a s Windows Embedded Compact 7 je určený pre upevnenie na manipulačný, alebo vysokozdvižný vozík používaný v logistických centrách, mraziarňach a vo výrobe. VC70N0 sa vyznačuje krytím IP66 s hliníkovým krytom.

ZEBRA VC80

Najvýkonnejší vozíkový terminál vo svojej triede VC80 je určený pre montáž do vozidla a plne pripravený pre operačný systém Windows. Práve vďaka plnohodnotnej verzii operačného systému MS Windows, s