Vozíkové mobilné terminály

Vozíkové terminály umožňujú on-line komunikáciu medzi vodičom vozíku a informačnými systémami. Vozíkové terminály s najnovšími technológiami sa dajú prepojiť s komplexnými hlasovými, screeningovými a skenovacími aplikáciami.

Typické oblasti využitia vozíkových terminálov

dodávateľské reťazce, sklady, chladiarne, nákladná doprava

ZEBRA VC8300

Vozíkový mobilný terminál Zebra VC8300 je narhnutý tak, aby dokázal fungovať aj v tých najextrémnejších podmienkach, v skladoch a distribučných centrách na letiskách, v prístavoch, staniciach a ďalších.

ZEBRA VC80x

Mobilný vozíkový terminál VC80x od spoločnosti Zebra je založený na platforme Android a prináša spoľahlivú a osvedčenú mobilnú platformu s garantovanou bezpečnostnou podporou. Prechod zo systému Wi

ZEBRA VC80

Najvýkonnejší vozíkový terminál vo svojej triede VC80 je určený pre montáž do vozidla a plne pripravený pre operačný systém Windows. Práve vďaka plnohodnotnej verzii operačného systému MS Windows, s

ZEBRA VC70N0

Robustný vozíkový terminál VC70N0 s Wi-Fi a s Windows Embedded Compact 7 je určený pre upevnenie na manipulačný, alebo vysokozdvižný vozík používaný v logistických centrách, mraziarňach a vo výrobe. VC70N0 sa vyznačuje krytím IP66 s hliníkovým krytom.

HONEYWELL Thor VM3A

Vozíkový terminál Thor VM3A je verzia s operačným systémom Android, na rozdiel od Thor VM3. Je navrhnutý pre najnáročnejšie prostredie distribučných centier, výrobných zariadení a nákladnú dopravu. V skutočnosti je to najschopnejší vozíkový terminál v priemysle.

HONEYWELL Thor VM1A

Spoločnosť HONEYWELL najnovšie prichádza s androidovou verziu vozíkového terminálu Thor VM1A. Tak isto, ako aj windowsová verzia Thor VM1, umožňuje zvoliť možnosti, ktoré potrebuje užívateľ k maximalizácii efektivity práce aj v tých najnáročnejších podmienkach.

HONEYWELL Thor VM1

Vozíkový terminál HONEYWELL Thor VM1 umožňuje zvoliť možnosti, ktoré potrebuje užívteľ k maximalizácii efektivity práce aj v tých najnáročnejších podmienkach. Funkcie ako Quick Mount Smart Dock, ktorá umožňuje pripojenie a odpojenie terminálu z držiaka jednou rukou

HONEYWELL Thor VM2

Vozíkový terminál Thor VM2 od HONEYWELL ponúka dizajnové inovácie, ktoré poskytujú veľkú výhodu pre vaše pracovné postupy. Je postavený pre ľahký vývoj aplikácií. Podporuje viac operačných systémov na báze Windows.

HONEYWELL Thor VM3

Najschopnejší vozíkový terminál v priemysle. Vozíkový terminál Thor VM3 je navrhnutý pre najnáročnejšie prostredie distribučných centier, výrobných zariadení a nákladnú dopravu.