Vývoj softvéru na mieru

KODYS SLOVENSKO® vyvíja špeciálne aplikačné programy pre riešenia zberu, prenosu a spracovania dát s využitím prostriedkov automatickej identifikácie.
 
Kodys Slovensko vývoj softvéru na mieru
Hotový systém mnohokrát nezodpovedá reálnym procesom v podnikovej štruktúre. Navyše, nie vždy možno do prevádzky implementovať už existujúce riešenie. Žiadané zefektívnenie pracovných a technologických postupov či úsporu nákladov tak možno úspešne dosiahnuť softvérom šitým na mieru. 
Takto špeciálne vyvíjaný softvér dáva dodaným hardvérovým zariadeniam konečný zmysel a zvyšuje efektívnosť celého podnikového systému.
Každý vyvíjaný systém je pritom unikátny s možnosťou ďalšieho rozširovania a jeho súčasťou je odborné zaškolenie používateľov a neustála technická podpora.
 

KODYS SLOVENSKO® vám ponúka vývoj mobilných a desktopových aplikácií na platforme Microsoft. Certifikácia na úrovni Silver Application Development, ktorú sme získali v rámci programu Microsoft Partner Network, zaručuje zákazníkom vysokú kvalitu výsledného produktu a poskytovaných služieb, podporovaných kvalifikovanými odborníkmi. 

Kodys Slovensko certifikácia Silver Application Development

Zároveň sa venujeme vývoju podnikových aplikácií pre operačný systém Android, ktorý prirodzeným spôsobom prenikol aj do oblasti odolných zariadení. Napriek svojej celosvetovej rozšírenosti medzi bežnými spotrebiteľmi je Android vo svete priemyselných zariadení nováčikom. Pri vývoji podnikových aplikácií efektívne využívame špeciálne nástroje a dlhoročné skúsenosti vývojového tímu, vďaka čomu udržiavame vysoký štandard našich riešení.

 

Ak aj vy plánujete zlepšiť procesy vo vašej prevádzke, neváhajte nás kontaktovať.
Náš tím zhodnotí jej súčasný stav a odporučí pre ňu optimálne riešenie.