K.Motion Warehouse Advantage

K.Motion Warehouse Advantage

K.Motion Warehouse Advantage je systém riadenia skladu (Warehouse Management System) najvyššej triedy, vhodný pre najväčšie logistické centrá a výrobné sklady s vysokým počtom užívateľov,  komplexnými procesmi a automatizáciou. Robustnosť systému sa osvedčila tiež u e-commerce riešení vyžadujúcich nielen rýchlosť procesov, ale tiež vysokú mieru škálovateľnosti a flexibility.

Vďaka unikátnemu spôsobu implementácie je možné nastaviť každý proces podľa konkrétnych potrieb danej prevádzky. Dispečer skladu a manažment logistiky majú k dispozícii komplexné informácie, zatiaľ čo koncový užívateľ v sklade nie je zaťažovaný nadbytočnými informáciami a postupuje procesom po jasne definovaných krokoch. Tým sa výrazne znižuje chybovosť pracovníkov aj čas potrebný na ich zaškolenie.

Systém vyniká v oblasti automatizácie skladu a spolupracuje s celým radom pokročilých technológií (napríklad automatické zakladače Vertiflex a Kardex, manipulačné a autonómne roboty, dopravníky, triediace linky, pick-by-voice, pick-by-light a ďalšie technológie.).

Samozrejmosťou je možnosť napojiť K.Motion Warehouse Advantage na ďalšie informačné systémy typu SAP, Helios, Microsoft a mnohé ďalšie.

Prečo Kodys?

Čas

25+ rokov skúseností

Sme finančne aj personálne stabilizovanou firmou s nadnárodnou podporou kľúčových partnerov v oblasti špičkových technológií a transferu know-how.

Komplexní služby na míru

Riešenia prispôsobené na mieru

Naše riešenia sú maximálne flexibilné a dokážu pokryť aj náročné požiadavky zákazníkov.

Špička v oboru

Špička v odbore

Vďaka stabilite, profesionalite, spoľahlivosti a inovatívnosti našich ľudí a zároveň sile medzinárodnej skupiny IBCS Group sme líder v oblasti auto-id riešení v regióne strednej a východnej Európy.

Profesionální tým

Komplexné služby

Náš skúsený tím odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich potrieb, zabezpečí potrebný software, hardvérovú infraštruktúru a postarajú sa o implementáciu, zaškolenie a technickú podporu.

Zařízení nejvyšší kvality

Profesionálny tím

Máme silný a skúsený tím programátorov, systémových inžinierov, odborných konzultantov a ďalších technických špecialistov.

Zariadenia

Zariadenia najvyššej kvality

Sme významným partnerom svetových technologických lídrov v oblasti automatickej identifikácie ako Zebra, Honeywell a Datalogic.

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Navrhneme riešenie na mieru.
Poradíme, ako implementovať systém vo vašej firme.