HLASOM RIADENÝ SKLAD

Hlasové vychystávanie tovaru

Technológia často označovaná ako Pick by Voice alebo Voice Picking umožňuje integráciu hlasového ovládania do ľubovoľného ERP systému alebo Systému riadenia skladu (Warehouse Management Systém – WMS). V praxi ide o prevod dát do hlasových pokynov a naopak. Dáta z informačného systému sú automaticky prenášané a digitalizované do slovných povelov a inštrukcií, ktoré pracovník počuje v slúchadlách pripojených k terminálu. Jeho hlasová odpoveď je opäť prenesená na digitálne dáta.

V prípade nasadenia napríklad do skladovej prevádzky umožňuje dosiahnuť značnú úsporu času a teda aj nákladov. Pracovníci sú pri vychystávaní tovaru aj iných operáciách navádzaní hlasom. Majú teda voľné ruky a svoju pozornosť môžu venovať samotnej manipulácii s tovarom, na rozdiel od využitia štandardného mobilného terminálu vybaveného displejom a klávesnicou.

Veľkou výhodou je aj zníženie chybovosti, rýchlejšie zaškolenie obsluhy a v neposlednom rade zvýšenie bezpečnosti práce. Konkrétne nasadenie do reálnej prevádzky ponúka množstvo možností, najmä vďaka napojeniu na ľubovoľný informačný systém.

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás

Navrhneme riešenie na mieru.
Poradíme, ako implementovať systém vo vašej firme.

Prečo Kodys?

Čas

25+ rokov skúseností

Sme finančne aj personálne stabilizovanou firmou s nadnárodnou podporou kľúčových partnerov v oblasti špičkových technológií a transferu know-how.

Komplexní služby na míru

Riešenia prispôsobené na mieru

Naše riešenia sú maximálne flexibilné a dokážu pokryť aj náročné požiadavky zákazníkov.

Špička v oboru

Špička v odbore

Vďaka stabilite, profesionalite, spoľahlivosti a inovatívnosti našich ľudí a zároveň sile medzinárodnej skupiny IBCS Group sme líder v oblasti auto-id riešení v regióne strednej a východnej Európy.

Profesionální tým

Komplexné služby

Náš skúsený tím odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich potrieb, zabezpečí potrebný software, hardvérovú infraštruktúru a postarajú sa o implementáciu, zaškolenie a technickú podporu.

Zařízení nejvyšší kvality

Profesionálny tím

Máme silný a skúsený tím programátorov, systémových inžinierov, odborných konzultantov a ďalších technických špecialistov.

Zariadenia

Zariadenia najvyššej kvality

Sme významným partnerom svetových technologických lídrov v oblasti automatickej identifikácie ako Zebra, Honeywell a Datalogic.