RFID brána

RFID Brána

RFID brána je jednou z možností, ktorou môžeme identifikovať takmer každý objekt, ktorý je označený RFID tagom. Riešenie ibcsGate umožňuje overiť prichádzajúce a odchádzajúce osoby alebo produkty bez nutnosti fyzickej kontroly a počítania. Keď paleta s tovarom prejde RFID bránou, systém je schopný za niekoľko sekúnd vyhodnotiť druh a počet na nej umiestnených výrobkov a odoslať tieto údaje na server. Keď prechádza bránou osoba, systém zaregistruje vstup alebo výstup.

Plne automatické riešenie

RFID brána je plne automatická, nevyžaduje žiadne kroky od osoby, ktorá cez ňu prechádza a ani od jej správcu. Môže byť inštalovaná kdekoľvek, kde chceme kontrolovať a identifikovať tok produktov alebo osôb a byť varovaní v prípade neoprávneného vstupu alebo odstránenia zdrojov. Rozmer a dizajn je možné prispôsobiť potrebám klienta.

Brána je vybavená čítačkou a anténami RFID od spoločnosti Zebra Technologies, ako aj riadiacimi, komunikačnými a signalizačnými prvkami. Brána je mobilná a dá sa s ňou voľne pohybovať, vyžaduje iba zdroj energie. Komunikácia s bránou sa uskutočňuje pomocou štandardu Ethernet, GSM alebo WI-FI.

Komplexné riešenie dopĺňa software ibcsGate management software, serverová a klientská aplikácia. Slúžia na konfiguráciu a manažment RFID brány ako aj na zber a spracovanie údajov načítaných z RFID tagov. Systém takto môže fungovať ako stand alone riešenie alebo môže byť napojený na nadradený informačný systém.

Typy RFID brán

RFID brány

 

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás

Navrhneme riešenie na mieru.
Poradíme, ako implementovať systém vo vašej firme.

Prečo Kodys?

Čas

25+ rokov skúseností

Sme finančne aj personálne stabilizovanou firmou s nadnárodnou podporou kľúčových partnerov v oblasti špičkových technológií a transferu know-how.

Komplexní služby na míru

Riešenia prispôsobené na mieru

Naše riešenia sú maximálne flexibilné a dokážu pokryť aj náročné požiadavky zákazníkov.

Špička v oboru

Špička v odbore

Vďaka stabilite, profesionalite, spoľahlivosti a inovatívnosti našich ľudí a zároveň sile medzinárodnej skupiny IBCS Group sme líder v oblasti auto-id riešení v regióne strednej a východnej Európy.

Profesionální tým

Komplexné služby

Náš skúsený tím odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich potrieb, zabezpečí potrebný software, hardvérovú infraštruktúru a postarajú sa o implementáciu, zaškolenie a technickú podporu.

Zařízení nejvyšší kvality

Profesionálny tím

Máme silný a skúsený tím programátorov, systémových inžinierov, odborných konzultantov a ďalších technických špecialistov.

Zariadenia

Zariadenia najvyššej kvality

Sme významným partnerom svetových technologických lídrov v oblasti automatickej identifikácie ako Zebra, Honeywell a Datalogic.