EVIDEI

Systém evidencie majetku

Inventarizácia hmotného a nehmotného majetku

Najmä väčšie firmy, inštitúcie, štátna správa, kraje a obce, ale aj napríklad nemocnice, knižnice a školy potrebujú evidovať a spravovať hmotný aj nehmotný majetok. Vďaka šikovnému softwarovému riešeniu a technológii automatickej identifikácie (čiarové kódy, QR kódy, RFID) je možné zaistiť prehľadnosť, eliminovať chybovosť a získať možnosť sledovať históriu všetkých zmien, pôžičky majetku tretím stranám alebo napríklad evidenciu cudzieho majetku.

Súčasťou pokročilej evidencie majetku je aj sledovanie hierarchie fyzického i logického umiestnenia, pridelenie konkrétnej osobe alebo zaradenie či vyradenie majetku. Nemala by chýbať ani možnosť sledovať dodávateľa, ceny, príslušenstvo a nadväzujúce informácie, ktoré pomôžu riešiť obmenu a údržbu..

V praxi ide o kombináciu softwaru (webové a mobilné aplikácie) a hardwaru (tlačiarne a mobilné terminály, poprípade RFID čítačky). Nemala by chýbať možnosť využívať fotoaparát mobilného telefónu v kombinácii s mobilnou aplikáciou. Pre jednoduché použitie sa osvedčili ľahko potlačiteľné samolepiace etikety.

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás

Navrhneme riešenie na mieru.
Poradíme, ako implementovať systém vo vašej firme.

Prečo Kodys?

Čas

25+ rokov skúseností

Sme finančne aj personálne stabilizovanou firmou s nadnárodnou podporou kľúčových partnerov v oblasti špičkových technológií a transferu know-how.

Komplexní služby na míru

Riešenia prispôsobené na mieru

Naše riešenia sú maximálne flexibilné a dokážu pokryť aj náročné požiadavky zákazníkov.

Špička v oboru

Špička v odbore

Vďaka stabilite, profesionalite, spoľahlivosti a inovatívnosti našich ľudí a zároveň sile medzinárodnej skupiny IBCS Group sme líder v oblasti auto-id riešení v regióne strednej a východnej Európy.

Profesionální tým

Komplexné služby

Náš skúsený tím odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich potrieb, zabezpečí potrebný software, hardvérovú infraštruktúru a postarajú sa o implementáciu, zaškolenie a technickú podporu.

Zařízení nejvyšší kvality

Profesionálny tím

Máme silný a skúsený tím programátorov, systémových inžinierov, odborných konzultantov a ďalších technických špecialistov.

Zariadenia

Zariadenia najvyššej kvality

Sme významným partnerom svetových technologických lídrov v oblasti automatickej identifikácie ako Zebra, Honeywell a Datalogic.