Referencie

Referencie

Viac ako 25 rokov vám pomáhame rásť

Poskytujeme pomoc zákazníkom v oblastiach, kde môžu systémy automatickej identifikácie zlepšiť fungovanie firemných procesov. Môže ísť napríklad o zefektívnenie práce v skladových, výrobných či ďalších prevádzkach, zníženie chybovosti, zlepšenie úrovne evidencie tovaru, či materiálu alebo zrýchlenie procesov.

HLAVNÍCH 9 LOG

Riadený sklad

Evidencia majetku

WiFi

MDM Soti

Maloobchod a veľkoobchod

Transport a logistika

Výroba

Zdravotníctvo

Ostatné

Prečo Kodys?

Čas

25+ rokov skúseností

Sme finančne aj personálne stabilizovanou firmou s nadnárodnou podporou kľúčových partnerov v oblasti špičkových technológií a transferu know-how.

Komplexní služby na míru

Riešenia prispôsobené na mieru

Naše riešenia sú maximálne flexibilné a dokážu pokryť aj náročné požiadavky zákazníkov.

Špička v oboru

Špička v odbore

Vďaka stabilite, profesionalite, spoľahlivosti a inovatívnosti našich ľudí a zároveň sile medzinárodnej skupiny IBCS Group sme líder v oblasti auto-id riešení v regióne strednej a východnej Európy.

Profesionální tým

Komplexné služby

Náš skúsený tím odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich potrieb, zabezpečí potrebný software, hardvérovú infraštruktúru a postarajú sa o implementáciu, zaškolenie a technickú podporu.

Zařízení nejvyšší kvality

Profesionálny tím

Máme silný a skúsený tím programátorov, systémových inžinierov, odborných konzultantov a ďalších technických špecialistov.

Zariadenia

Zariadenia najvyššej kvality

Sme významným partnerom svetových technologických lídrov v oblasti automatickej identifikácie ako Zebra, Honeywell a Datalogic.

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás

Navrhneme riešenie na mieru.
Poradíme, ako implementovať systém vo vašej firme.