Softvér

Softvér

Softvérové riešenia na automatickú identifikáciu

Ponúkame široký výber vlastných softvérových riešení, ktoré prinášajú efektívne inovácie do technologických, výrobných, skladových a distribučných procesov.

ikonka_logistika

Logistika, skladovanie, preprava

ikonka_vyroba

Výrobný priemysel

ikonka_obchod

Maloobchod, veľkoobchod

ikonka_zdravotnictvi

Zdravotníctvo

ikonka_statni_sprava

Štátna, verejná správa

ikonka_ostatni

Ďalšie odvetvia

Ponuka softvérových produktov

K.Motion Warehouse Advantage

K.Motion Warehouse Advantage je systém riadenia skladu (Warehouse Management System) najvyššej triedy, vhodný pre najväčšie logistické centrá a výrobné sklady s vysokým počtom užívateľov, komplexnými procesmi a automatizáciou.
Zistiť viac

K.Motion Warehouse Edge

Systém riadenia skladu K.Motion Warehouse Edge je flexibilné riešenie určené pre stredne veľké sklady, ktoré vyniká škálovateľnosťou, automatizáciou procesov, elimináciou chybovosti a schopnosťou plne sa prispôsobiť vašim potrebám.
Zistiť viac

K.Voice

K.Voice je softvérové riešenie umožňujúce integráciu hlasových technológií do ľubovoľného ERP alebo WMS (napríklad K.Motion Warehouse Edge alebo K.Motion Warehouse Advantage ). Umožňuje tak vytvorenie "hlasového rozhrania" k týmto systémom a urýchliť tým určité skladové operácie, najmä vychystávanie a zaskladňovanie tovaru.
Zistiť viac

Evidencia majetku EVIDEI

Softwarové riešenie EVIDEI určené na evidenciu a inventarizáciu hmotného i nehmotného majetku s využitím čiarového kódu alebo RFID. EVIDEI je komplexný nástroj, ktorý zrýchli a spresní váš proces inventúry, skráti inventarizáciu majetku, s jednoduchou integráciou na akýkoľvek ERP systém.
Zistiť viac

Mobile Dimensioning

Klientsky softvér Zebra jednoduchým a intuitívnym spôsobom sprevádza užívateľa celým procesom. S rozhraním API je ľahké integrovať funkciu Mobile Dimensioning do rady podnikových aplikácií. Softvér je možné používať v dvoch variantoch.
Zistiť viac

SOTI MobiControl

Systém určený pre management mobilných zariadení umožňujúci bezpečne spravovať ľubovoľné zariadenie alebo koncový bod s ľubovoľným prevedením a operačným systémom po celú dobu životného cyklu. SOTI MobiControl pomôže vášmu IT oddeleniu správne nakonfigurovať, vzdialene spravovať a tiež zabezpečiť všetky mobilné zariadenia v reálnom čase...
Zistiť viac

Softvér pre ovládanie tlačiarní

Ku všetkým tlačiarňam ponúkame komerčne dostupný software pre jednoduchý a rýchly návrh etikiet a kariet. Ponúkame aj komplexné automatizačné riešenia pre tlač. Zabezpečujeme plnú podporu k softwaru. Pri každom softvéri nájdete link na stiahnutie jeho demoverzie, vďaka čomu si môžete softvér vyskúšať pred jeho zakúpením.
Zistiť viac

WorkForce Connect

Prostredníctvom Zebra Workforce Connect okamžite riadite, sledujete, komunikujete a zdieľate dôležité informácie v prevádzke podniku. Spája vašich zamestnancov na úrovni biznis riešení, ktoré poskytnú zabezpečenú komunikáciu, posielanie správ, obrázkov, fotiek, hlasových alebo video správ.
Zistiť viac
Potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás

Navrhneme riešenie na mieru.
Poradíme, ako implementovať systém vo vašej firme.

Prečo Kodys?

Čas

25+ rokov skúseností

Sme finančne aj personálne stabilizovanou firmou s nadnárodnou podporou kľúčových partnerov v oblasti špičkových technológií a transferu know-how.

Komplexní služby na míru

Riešenia prispôsobené na mieru

Naše riešenia sú maximálne flexibilné a dokážu pokryť aj náročné požiadavky zákazníkov.

Špička v oboru

Špička v odbore

Vďaka stabilite, profesionalite, spoľahlivosti a inovatívnosti našich ľudí a zároveň sile medzinárodnej skupiny IBCS Group sme líder v oblasti auto-id riešení v regióne strednej a východnej Európy.

Profesionální tým

Komplexné služby

Náš skúsený tím odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich potrieb, zabezpečí potrebný software, hardvérovú infraštruktúru a postarajú sa o implementáciu, zaškolenie a technickú podporu.

Zařízení nejvyšší kvality

Profesionálny tím

Máme silný a skúsený tím programátorov, systémových inžinierov, odborných konzultantov a ďalších technických špecialistov.

Zariadenia

Zariadenia najvyššej kvality

Sme významným partnerom svetových technologických lídrov v oblasti automatickej identifikácie ako Zebra, Honeywell a Datalogic.