Ľudia v Kodyse

Michal Fišer
Riaditeľ

Michal Fišer vyštudoval Ekonomickú Univerzitu v Bratislave. V roku 2000 nastúpil do spoločnosti KODYS SLOVENSKO ako prvý oficiálny obchodný zástupca. V roku 2003 sa stal Obchodným riaditeľom spoločnosti a vybudoval 10-členný obchodný tím. V roku 2016 sa stal riaditeľom a konateľom spoločnosti KODYS SLOVENSKO a úspešne vedie firmu i v súčasnosti.

Michal Fišer

Branislav Kalina

Obchodný riaditeľ

 

Branislav Kalina absolvoval štúdium na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Do spoločnosti KODYS SLOVENSKO nastúpil v roku 2004 na pozíciu obchodného zástupcu, na ktorej pôsobil až do roku 2016. Následne sa posunul a dodnes úspešne pôsobí na pozícií obchodného riaditeľa, kde sa stará o neustále rozrastajúci sa obchodný tím.

Branislav Kalina

Karol Radošovský

Vedúci oddelenia systémového inžinierstva

Karol Radošovský, vyštudoval Fakultu riadenia a informatiky na Žilinskej univerzite. V roku 2003, na záver štúdia, nastúpil do spoločnosti Kodys Slovensko, kde popri práci servisného a inštalačného technika spracoval aj diplomovú prácu v oblasti integrovanej aplikácie Auto-ID a komunikačných technológií. V roku 2007 založil oddelenie Systémového inžinierstva, ktoré dodnes v dlhodobo stabilnom trojčlennom tíme úspešne vedie.

Karol Radošovský

Marián Kubíček

Technický riaditeľ

 

Marián Kubíček nastúpil do Kodysu v roku 2002 po absolvovaní Fakulty elektrotechniky a informatiky STU v Bratislave. Do spoločnosti nastúpil ako servisný technik/logistik. V roku 2003 sa stal vedúcim oddelenia zákazníckeho servisu a logistiky a následne technickým riaditeľom spoločnosti. Dnes úspešne vedie stabilný tím technikov a logistov poskytujúci zákazníkom  služby na najvyššej úrovni.

Marián Kubíček

Martin Šramo

Vedúci softvérového oddelenia

Martin Šramo absolvoval štúdium na Slovenskej technickej univerzite. Do spoločnosti Kodys Slovensko nastúpil v roku 2013 na pozíciu IT konzultant a v roku 2014 sa stal vedúcim softvérového oddelenia. Dnes je v jeho tíme profesionálov 5 konzultantov a 5 vývojárov.

Martin Šramo

a ďalších 40 odborníkov...

 

Kodys Slovensko

 

Kontaktujte nás

Zistíme vaše potreby a poradíme ideálne riešenie pre váš biznis.

+421 2 4342 3844 info@kodys.sk

Vyplňte kontaktný formulár