Označovanie skladu

Označovanie skladu a poradenstvo

Profesionálne označenie skladu je podmienkou pre efektívne využívanie systému WMS. Nie vždy sa totiž jedná o obyčajné označenie regálových pozícií. Pomocou vhodného systému označovania a správnych etikiet je možné dosiahnuť prehľadnosť, sledovateľnosť a bezchybnosť všetkých skladových procesov a tým aj flexibilitu, či rýchlosť operácií v sklade.

Na označovanie skladov sa využívajú špeciálne etikety z vysoko odolných materiálov, vhodných aj do náročnejších podmienok so špeciálnymi vlastnosťami - ako napr. etikety s reflexným povrchom upraveným na snímanie pomocou terminálov s dlhým dosahom snímania, až do vzdialeností 15 m, etikety s magnetickou vrstvou namiesto lepidla, či etikety na podlahu a atď. Pomocou optimálneho systému označovania a správnych etikiet dosiahnete prehľadnosť, sledovateľnosť a bezchybnosť všetkých skladových procesov a tým aj flexibilitu, či rýchlosť operácií v sklade.

Označovanie skladu

 

"Multilevel“ horizontálne alebo vertikálne etikety

Ponúkame svojim zákazníkom prostriedky na označovanie skladov od renomovanej nemeckej firmy Inotec Barcode Security GmbH. Jedná sa o špeciálne spôsoby prehľadného značenia skladových pozícií pomocou viacúrovňových „multilevel“ horizontálnych alebo vertikálnych etikiet, farebných pozičných tzv. single etikiet (štítkov) s popisom alebo bez, magnetických etikiet, etikiet na označenie uličiek, podlahových etikiet, reflexných etikiet s dlhým dosahom čítania, atď.

Okrem regálového značenia rôznymi typmi etikiet vám zabezpečíme označovanie pozícií na podlahy a taktiež inštaláciu do podláh, s odolnosťou voči mechanickému opotrebovaniu napr. vysokozdvižnými vozíkmi.

AJ VY PLÁNUJETE ZLEPŠIŤ PROCESY VO VAŠOM SKLADE?

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás

Navrhneme riešenie na mieru.
Poradíme, ako implementovať systém vo vašej firme.

Prečo Kodys?

Čas

25+ rokov skúseností

Sme finančne aj personálne stabilizovanou firmou s nadnárodnou podporou kľúčových partnerov v oblasti špičkových technológií a transferu know-how.

Komplexní služby na míru

Riešenia prispôsobené na mieru

Naše riešenia sú maximálne flexibilné a dokážu pokryť aj náročné požiadavky zákazníkov.

Špička v oboru

Špička v odbore

Vďaka stabilite, profesionalite, spoľahlivosti a inovatívnosti našich ľudí a zároveň sile medzinárodnej skupiny IBCS Group sme líder v oblasti auto-id riešení v regióne strednej a východnej Európy.

Profesionální tým

Komplexné služby

Náš skúsený tím odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich potrieb, zabezpečí potrebný software, hardvérovú infraštruktúru a postarajú sa o implementáciu, zaškolenie a technickú podporu.

Zařízení nejvyšší kvality

Profesionálny tím

Máme silný a skúsený tím programátorov, systémových inžinierov, odborných konzultantov a ďalších technických špecialistov.

Zariadenia

Zariadenia najvyššej kvality

Sme významným partnerom svetových technologických lídrov v oblasti automatickej identifikácie ako Zebra, Honeywell a Datalogic.