K.Motion Warehouse Edge

K.Motion Warehouse Edge

Koerber LogoSystém riadenia skladu K.Motion Warehouse Edge je flexibilné riešenie určené pre stredne veľké sklady, ktoré vyniká škálovateľnosťou, automatizáciou procesov, elimináciou chybovosti a schopnosťou plne sa prispôsobiť vašim potrebám.

K.Motion Warehouse Edge poskytuje pre všetky skladové procesy komplexnú sadu už pripravených funkcií. Ponúka preto možnosť rýchlej implementácie. Vďaka jednoduchej lokalizácii a stále rozširujúcemu sa počtu pripravených jazykov je možné ho použiť v akomkoľvek prostredí. Získate tak úplný prehľad o chode vášho skladu, stave zásob, objednávkach, vyťaženosti a dokážete lepšie rozhodovať o budúcich plánoch či zmenách.

Samozrejmosťou je možnosť napojiť K.Motion Warehouse Edge na ďalšie informačné systémy. 

 

99,99 %

Používaním systému riadeného skladu zvýšite presnosť skladových procesov až na 99,99%. Získate tak kľúčový parameter pre efektívne riadenie procesov. 

1000+

Tento systém využíva viac ako 1 000 spoločností po celom svete. Tieto rozsiahle skúsenosti sú premietnuté do pokročilej funkcionality systému.​​​​

2000

Optimálne skladové procesy pre konkrétneho zákazníka sa dajú nastaviť pomocou až 2 000 parametrov. To prináša veľmi rýchlu implementáciu a flexibilitu celého riešenia. 

Kľúčové vlastnosti

presnost

Presnosť

K.Motion je bezpapierový skladový systém, ktorý znižuje administratívnu záťaž skladu. Transakcie sú spracovávané v reálnom čase – máte okamžité a presné informácie o chode celého skladu. S viac než 99% presnosťou sa vyhnete nákladným chybám.

Jednoduchosť

Viditelnosť

Vďaka prehľadnému ovládaciemu panelu môžete sledovať v reálnom čase skladové operácie, stav skladových zásob, plánovať prácu, sledovať produktivitu zamestnancov a ďalšie KPI.

kontrola

Kontrola

Všetky operácie vykonávané skladníkmi sú riadené WMS a kontrolované za použitia automatickej identifikácie (čiarový kód, RFID) tak, aby nezdržovali obsluhu a zároveň eliminovali chyby.

Tlač odkiaľkoľvek

Optimalizácia

Optimalizované workflow založené na dátach. Riadi zaskladnenie zásob na optimálne lokácie, takže sa tovar dostane na správne miesto v správnom čase.

Komplexní služby na míru

Integrácia

Napojíme skladový systém do ERP, e-shopu alebo do externých systémov či aplikácií určených pre dopravcov a 3PL spoločnosti. Vďaka pripraveným integračným funkciám nie je potrebné budovať vlastné rozhranie.

Konfigurácia

Škálovatelnosť

Systém je vysoko škálovateľný podľa konkrétnych potrieb zákazníka formou doplnkových modulov. Rozvíjajte toto riešenie spoločne s rastom spoločnosti a s tým súvisiacim zvyšovaním náročnosti a zložitosti skladových procesov.

Podpora efektivity a účinnosti v SMB podnikoch

Podpora efektivity a účinnosti v SMB podnikoch

[White Paper]

Stiahnite si zdarma brožúru a zistite, ako Warehouse Edge zefektívni vaše procesy v sklade.

Stiahnuť

 

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás

Navrhneme riešenie na mieru.
Poradíme, ako implementovať systém vo vašej firme.