K.Motion Warehouse Edge

K.Motion Warehouse Edge

Systém riadeného skladu K.Motion Warehouse Edge je flexibilné riešenie určené pre stredne veľké sklady, ktoré vyniká škálovateľnosťou, automatizáciou procesov, elimináciou chybovosti a schopnosťou plne sa prispôsobiť vašim potrebám.

K.Motion Warehouse Edge poskytuje pre všetky skladové procesy komplexnú sadu už pripravených funkcií. Ponúka preto možnosť rýchlej implementácie. Vďaka jednoduchej lokalizácii a stále rozširujúcemu sa počtu pripravených jazykov je možné ho použiť v akomkoľvek prostredí. Získate tak úplný prehľad o chode vášho skladu, stave zásob, objednávkach, vyťaženosti a dokážete lepšie rozhodovať o budúcich plánoch či zmenách.

Samozrejmosťou je možnosť napojiť K.Motion Warehouse Edge na ďalšie informačné systémy.

Kľúčové vlastnosti

presnost

Presnosť

K.Motion je bezpapierový skladový systém, ktorý znižuje administratívnu záťaž skladu. Transakcie sú spracovávané v reálnom čase – máte okamžité a presné informácie o chode celého skladu. S viac než 99% presnosťou sa vyhnete nákladným chybám.

Jednoduchosť

Viditelnosť

Vďaka prehľadnému ovládaciemu panelu môžete sledovať v reálnom čase skladové operácie, stav skladových zásob, plánovať prácu, sledovať produktivitu zamestnancov a ďalšie KPI.

kontrola

Kontrola

Všetky operácie vykonávané skladníkmi sú riadené WMS a kontrolované za použitia automatickej identifikácie (čiarový kód, RFID) tak, aby nezdržovali obsluhu a zároveň eliminovali chyby.

Tlač odkiaľkoľvek

Optimalizácia

Optimalizované workflow založené na dátach. Riadi zaskladnenie zásob na optimálne lokácie, takže sa tovar dostane na správne miesto v správnom čase.

Komplexní služby na míru

Integrácia

Napojíme skladový systém do ERP, e-shopu alebo do externých systémov či aplikácií určených pre dopravcov a 3PL spoločnosti. Vďaka pripraveným integračným funkciám nie je potrebné budovať vlastné rozhranie.

Konfigurácia

Škálovatelnosť

Systém je vysoko škálovateľný podľa konkrétnych potrieb zákazníka formou doplnkových modulov. Rozvíjajte toto riešenie spoločne s rastom spoločnosti a s tým súvisiacim zvyšovaním náročnosti a zložitosti skladových procesov.

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Navrhneme riešenie na mieru.
Poradíme, ako implementovať systém vo vašej firme.