Wi-Fi a LAN

Profesionálne WiFi a LAN siete

Súčasťou riešení a technológií, ktoré dodáva a implementuje KODYS SLOVENSKO, sú aj profesionálne WiFi a LAN siete.

Ešte donedávna tvorili WiFi bezdrôtové siete len „nadstavbu“ alebo doplnok dobre fungujúcej (káblovej) LAN siete. Firmy ich zväčša potrebovali na spoľahlivé pripojenie mobilných „skenerov“ čiarových kódov využívaných pri výrobných a skladových procesoch. No posledné roky sú už čoraz viac súčasťou kritickej IT infraštruktúry.  Správne fungovanie všetkých systémov ako aj možnosť nepretržitého rýchleho a bezpečného pripojenia v akomkoľvek mieste pre všetky druhy zariadení, sú dnes považované za samozrejmosť, ba nutnosť, bez ktorej si sotva vieme predstaviť denný profesionálny život. To všetko vyžaduje dôsledné plánovanie, prípravu a implementáciu všetkého, čo súvisí so sieťami, teda pripojením na pracovisku ale aj mimo neho.

KODYS SLOVENSKO je lídrom v oblasti profesionálnych WiFi sietí. Naše vyše 20 ročné skúsenosti, dôsledný a individuálny prístup ku každému zákazníkovi, sú zárukou toho, že Vy a vaši IT pracovníci o našich sieťach „nebudete vedieť“. Inštalujeme ich bez rozdielu na prostredie, od kancelárskych priestorov, cez logistické a distribučné centrá až po často zložité komplexné priestory v podnikoch s výrobou a skladmi nielen po celom Slovensku a ale aj za jeho hranicami. Od dôslednej analýzy, cez prípravu až po inštaláciu a integráciu vhodnej kombinácie najnovších LAN a WLAN technológií a riadiacich systémov, či už lokálnych alebo cloudových, dokážeme zabezpečiť plnú funkčnosť vašich sietí. Samozrejmosťou je tiež následná údržba a servis. Pri našej práci uprednostňujeme osobný kontakt a prácu „v teréne“, odbornosť, profesionálnosť ale aj adekvátnosť celkového riešenia. Znalosť vášho prostredia, potrieb a vízií v kombinácií s nadhľadom vďaka skúsenostiam a znalostiam, prinášajú vždy obojstrannú spokojnosť a záruku dlhodobej spolupráce a istotu návratnosti vašej investície.

K výrobcom a technológiám, s ktorými dlhodobo pracujeme (ktoré implementujeme) patria hlavne:

Extreme Networks - Systémy WING WiFi 5 / 6 (predtým Symbol-Motorola), Cloud IQ WiFi 6 (Aerohive)

Extreme networks

Cisco Systems – Switching a WLAN platformy Catalyst, ako aj SMB série produktov a riešení

Cisco systems

 

Zo života (z praxe) - rozhovor nášho „sieťara“ po úspešnom ukončení drobného servisného zásahu na sieti, ktorá už takmer 8 rokov poskytuje WiFi pripojenie v lôžkovej časti oddelenia detskej onkológie v jednej z veľkých bratislavských nemocníc:

„Po kontrole a mojom zásahu všetko znovu funguje ako má. Ale povedzte, táto vaša sieť predsa asi aj tak nikdy nebola až tak kriticky dôležitá a ak by aj niečo nefungovalo, nebolo by to až tak život ohrozujúce, že?“  „To by ste neverili, ale ísť na oddelenie, ak je niečo s wifi alebo internetom, môže byť dosť život-ohrozujúce!“...prišla nečakaná odpoveď psychologičky oddelenia, sprevádzaná smiechom. Pán primár oddelenia, vysvetľujúc kolegom našu návštevu hodnotí: „Zabezpečujú veľmi dobrú a každý deň nesmierne užitočnú wifi sieť pre deti, rodičov aj personál. Wifi sieť beží celé roky bez problémov.“

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás

Navrhneme riešenie na mieru.
Poradíme, ako implementovať systém vo vašej firme.

Prečo Kodys?

Čas

25+ rokov skúseností

Sme finančne aj personálne stabilizovanou firmou s nadnárodnou podporou kľúčových partnerov v oblasti špičkových technológií a transferu know-how.

Komplexní služby na míru

Riešenia prispôsobené na mieru

Naše riešenia sú maximálne flexibilné a dokážu pokryť aj náročné požiadavky zákazníkov.

Špička v oboru

Špička v odbore

Vďaka stabilite, profesionalite, spoľahlivosti a inovatívnosti našich ľudí a zároveň sile medzinárodnej skupiny IBCS Group sme líder v oblasti auto-id riešení v regióne strednej a východnej Európy.

Profesionální tým

Komplexné služby

Náš skúsený tím odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich potrieb, zabezpečí potrebný software, hardvérovú infraštruktúru a postarajú sa o implementáciu, zaškolenie a technickú podporu.

Zařízení nejvyšší kvality

Profesionálny tím

Máme silný a skúsený tím programátorov, systémových inžinierov, odborných konzultantov a ďalších technických špecialistov.

Zariadenia

Zariadenia najvyššej kvality

Sme významným partnerom svetových technologických lídrov v oblasti automatickej identifikácie ako Zebra, Honeywell a Datalogic.