Vzdialená správa mobilných zariadení

Manažment mobilných zariadení

Vzdialená správa mobilných zariadení

Vďaka vzdialenej správe mobilných zariadení (Mobile Device Management) môžete bez fyzickej prítomnosti technikov svoje zariadenia uviesť do prevádzky, nakonfigurovať, inštalovať do nich nové aplikácie, aktualizovať softvér, prípadne odstrániť aktuálne problémy s ich prevádzkou. Využitím tohoto riešenia odpadajú náklady spojené s dopravou technikov, významne tiež prispeje k časovej efektivite.

Najčastejšie využívame overený systém SOTI MobiControl, ktorý ponúka komplexnú správu firemných mobilných zariadení. Umožňuje centrálne riadiť, podporovať a sledovať zariadenia nezávisle od ich typu, operačného systému a umiestnenia. Výsledkom je spoľahlivé, efektívne a prehľadné využitie zariadenia podľa individuálnych potrieb.

Najväčšou výhodou SOTI MobiControl je jednoduchosť použitia u rôznych typov a značiek zariadení (napríklad mobilné terminály Zebra, Honeywell a ďalšie) v kombinácii s našou pridanou hodnotou – čo je dlhoročná skúsenosť s ich inštaláciou, nasadením a špecifickým spôsobom konfigurácie v najrôznejších prostrediach priemyslu.

Potrebujete poradiť?

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás

Navrhneme riešenie na mieru.
Poradíme, ako implementovať systém vo vašej firme.

Prečo Kodys?

Čas

25+ rokov skúseností

Sme finančne aj personálne stabilizovanou firmou s nadnárodnou podporou kľúčových partnerov v oblasti špičkových technológií a transferu know-how.

Komplexní služby na míru

Riešenia prispôsobené na mieru

Naše riešenia sú maximálne flexibilné a dokážu pokryť aj náročné požiadavky zákazníkov.

Špička v oboru

Špička v odbore

Vďaka stabilite, profesionalite, spoľahlivosti a inovatívnosti našich ľudí a zároveň sile medzinárodnej skupiny IBCS Group sme líder v oblasti auto-id riešení v regióne strednej a východnej Európy.

Profesionální tým

Komplexné služby

Náš skúsený tím odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich potrieb, zabezpečí potrebný software, hardvérovú infraštruktúru a postarajú sa o implementáciu, zaškolenie a technickú podporu.

Zařízení nejvyšší kvality

Profesionálny tím

Máme silný a skúsený tím programátorov, systémových inžinierov, odborných konzultantov a ďalších technických špecialistov.

Zariadenia

Zariadenia najvyššej kvality

Sme významným partnerom svetových technologických lídrov v oblasti automatickej identifikácie ako Zebra, Honeywell a Datalogic.