Mobile Dimensioning Kodys

Mobile Dimensioning

Softvér na zisťovanie rozmerov balíka

Zebra Dimensioning Certified Mobile Parcel je nový softvér od spoločnosti Zebra Technologies  na zisťovanie rozmerov balíka. Softvér je určený pre mobilné terminály Zebra bez potreby a nutnosti dodatočného príslušenstva. Je to prvé riešenie, ktoré využíva senzor Time of Flight na stanovenie presných rozmerov balíka v priebehu niekoľkých sekúnd. Manuálne premeriavanie balíkov znižuje produktivitu a efektivitu práce, nehovoriac o odchýlkach v meraní. Zebra terminály, ktoré sú bežnou výbavou vodičov, skladníkov, či obsluhy v parcelshope, dokážu jednoduchým stlačením jedného tlačidla zachytiť rozmery balíka a okamžite vypočítať prepravné náklady kdekoľvek, či už na mieste vyzdvihnutia, alebo priamo v depe.

Zebra Mobile Dimensioning

Klientsky softvér Zebra jednoduchým a intuitívnym spôsobom sprevádza užívateľa celým procesom. S rozhraním API je ľahké integrovať funkciu Mobile Dimensioning do rady podnikových aplikácií. Softvér je možné používať v dvoch variantoch. Pri necertifikovanej verzii, ktorá je cenovo dostupnejšia, dokážu spoločnosti vďaka okamžitej informácii o objeme balíkov lepšie plánovať a optimalizovať prepravné a skladovacie kapacity. Certifikovaná verzia navyše umožňuje ihneď vypočítať cenu prepravy na základe veľkosti balíka.

Mobile Dimensioning Kodys
Potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás

Navrhneme riešenie na mieru.
Poradíme, ako implementovať systém vo vašej firme.

Prečo Kodys?

Čas

25+ rokov skúseností

Sme finančne aj personálne stabilizovanou firmou s nadnárodnou podporou kľúčových partnerov v oblasti špičkových technológií a transferu know-how.

Komplexní služby na míru

Riešenia prispôsobené na mieru

Naše riešenia sú maximálne flexibilné a dokážu pokryť aj náročné požiadavky zákazníkov.

Špička v oboru

Špička v odbore

Vďaka stabilite, profesionalite, spoľahlivosti a inovatívnosti našich ľudí a zároveň sile medzinárodnej skupiny IBCS Group sme líder v oblasti auto-id riešení v regióne strednej a východnej Európy.

Profesionální tým

Komplexné služby

Náš skúsený tím odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich potrieb, zabezpečí potrebný software, hardvérovú infraštruktúru a postarajú sa o implementáciu, zaškolenie a technickú podporu.

Zařízení nejvyšší kvality

Profesionálny tím

Máme silný a skúsený tím programátorov, systémových inžinierov, odborných konzultantov a ďalších technických špecialistov.

Zariadenia

Zariadenia najvyššej kvality

Sme významným partnerom svetových technologických lídrov v oblasti automatickej identifikácie ako Zebra, Honeywell a Datalogic.