Servis zariadení

Servis zariadení

Poskytujeme svojim zákazníkom plnú technickú podporu. Nejde iba o zaistenie záručných a pozáručných opráv dodávaných zariadení, ale o komplexnú podporu implementovaných riešení. Väčšina zákazníkov má individuálne potreby na zabezpečenie údržby či servisu prevádzkovaného riešenia. Sme preto pripravení poskytnúť správne zvolený model podpory presne podľa konkrétnych potrieb formou servisných balíčkov alebo SLA.

Základom je údržba a profylaxia, teda preventívne kontroly a prehliadky. Tie zahŕňajú aj bežné operatívne opravy, prevádzkové testy a funkčné skúšky pripojených zariadení.

Ponúkame preto pravidelnú údržbu a profylaxiu tlačiarní čiarových kódov, hardware a software WLAN prepínačov a bezdrôtových sietí, automatických snímacích pracovísk i celých systémov. Vo väčšine prípadov môžeme rovno na mieste zistené chyby odstrániť, prípadne im preventívne predísť.

Prečo Kodys?

Čas

25+ rokov skúseností

Sme finančne aj personálne stabilizovanou firmou s nadnárodnou podporou kľúčových partnerov v oblasti špičkových technológií a transferu know-how.

Komplexní služby na míru

Riešenia prispôsobené na mieru

Naše riešenia sú maximálne flexibilné a dokážu pokryť aj náročné požiadavky zákazníkov.

Špička v oboru

Špička v odbore

Vďaka stabilite, profesionalite, spoľahlivosti a inovatívnosti našich ľudí a zároveň sile medzinárodnej skupiny IBCS Group sme líder v oblasti auto-id riešení v regióne strednej a východnej Európy.

Profesionální tým

Komplexné služby

Náš skúsený tím odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich potrieb, zabezpečí potrebný software, hardvérovú infraštruktúru a postarajú sa o implementáciu, zaškolenie a technickú podporu.

Zařízení nejvyšší kvality

Profesionálny tím

Máme silný a skúsený tím programátorov, systémových inžinierov, odborných konzultantov a ďalších technických špecialistov.

Zariadenia

Zariadenia najvyššej kvality

Sme významným partnerom svetových technologických lídrov v oblasti automatickej identifikácie ako Zebra, Honeywell a Datalogic.

Potrebujete poradiť?

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Navrhneme riešenie na mieru.
Poradíme, ako implementovať systém vo vašej firme.