Označovanie skladu

Označovanie skladov

Vdýchneme vášmu skladu život

Vykonávame analýzu a poradenstvo v oblasti výberu optimálneho spotrebného materiálu pre tlačiarne. Ponúkame Vám tiež inštalačné služby - montáž odolných etikiet do podláh, polepenie regálov etiketami, uchytenie reflexných etikiet na čítanie zo stropov.

ikonka čas

Viac ako 25 rokov skúseností s inteligentným označovaním

školenia

Silný team konzultantov

ikonka_obchod

Široká ponuka spotrebného materiálu

Kodys Ikonka kvalita oranž

Iba certifikované materiály

Kodys ikona oranžová

Výroba vlastných odolných etikiet

Kodys ikona zoznam oranžová

Certifikácia Zebra Supplies Specialist Partner

Označovanie skladu

Pre jednoduchú a rýchlu orientáciu skladníkov je nevyhnutnou súčasťou prehľadné označenie skladu a skladových pozícií čiarovým kódom. Dôsledné a správne označenie skladu je podmienkou pre efektívne využívanie systému riadeného skladu. Nie vždy sa však jedná o obyčajné označenie regálových pozícií. Nutnosťou je tiež kvalitne a odolne označiť najmä podlahy a miesta, často veľmi namáhané skladovou či automatizačnou technikou, ďalej police, uličky, prejazdy, prípadne aj voľné plochy.

Ponúkame preto profesionálnu inštaláciu značenia, kde je samozrejmosťou dodávka potrebného inštalačného a spotrebného materiálu. Inštalácia prebieha tak, aby bola prevádzka skladu obmedzená iba minimálne. Na označenie skladov sa využívajú špeciálne etikety z vysoko odolných materiálov, vhodných aj do náročnejších podmienok so špeciálnymi vlastnosťami – napríklad etikety s reflexným povrchom upraveným na snímanie kódu až do vzdialenosti 25 m, etikety s magnetickou vrstvou namiesto lepidla či etikety na podlahu a pod.

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás

Navrhneme riešenie na mieru.
Poradíme, ako implementovať systém vo vašej firme.

Prečo Kodys?

Čas

25+ rokov skúseností

Sme finančne aj personálne stabilizovanou firmou s nadnárodnou podporou kľúčových partnerov v oblasti špičkových technológií a transferu know-how.

Komplexní služby na míru

Riešenia prispôsobené na mieru

Naše riešenia sú maximálne flexibilné a dokážu pokryť aj náročné požiadavky zákazníkov.

Špička v oboru

Špička v odbore

Vďaka stabilite, profesionalite, spoľahlivosti a inovatívnosti našich ľudí a zároveň sile medzinárodnej skupiny IBCS Group sme líder v oblasti auto-id riešení v regióne strednej a východnej Európy.

Profesionální tým

Komplexné služby

Náš skúsený tím odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich potrieb, zabezpečí potrebný software, hardvérovú infraštruktúru a postarajú sa o implementáciu, zaškolenie a technickú podporu.

Zařízení nejvyšší kvality

Profesionálny tím

Máme silný a skúsený tím programátorov, systémových inžinierov, odborných konzultantov a ďalších technických špecialistov.

Zariadenia

Zariadenia najvyššej kvality

Sme významným partnerom svetových technologických lídrov v oblasti automatickej identifikácie ako Zebra, Honeywell a Datalogic.