Označovanie skladu

Označovanie skladov

Označovanie skladu a poradenstvo

Pre jednoduchú a rýchlu orientáciu skladníkov je nevyhnutnou súčasťou prehľadné označenie skladu a skladových pozícií čiarovým kódom. Dôsledné a správne označenie skladu je podmienkou pre efektívne využívanie systému riadeného skladu. Nie vždy sa však jedná o obyčajné označenie regálových pozícií. Nutnosťou je tiež kvalitne a odolne označiť najmä podlahy a miesta, často veľmi namáhané skladovou či automatizačnou technikou, ďalej police, uličky, prejazdy, prípadne aj voľné plochy.

Ponúkame preto profesionálnu inštaláciu značenia, kde je samozrejmosťou dodávka potrebného inštalačného a spotrebného materiálu. Inštalácia prebieha tak, aby bola prevádzka skladu obmedzená iba minimálne. Na označenie skladov sa využívajú špeciálne etikety z vysoko odolných materiálov, vhodných aj do náročnejších podmienok so špeciálnymi vlastnosťami – napríklad etikety s reflexným povrchom upraveným na snímanie kódu až do vzdialenosti 25 m, etikety s magnetickou vrstvou namiesto lepidla či etikety na podlahu a pod.

Prečo Kodys?

Čas

25+ rokov skúseností

Sme finančne aj personálne stabilizovanou firmou s nadnárodnou podporou kľúčových partnerov v oblasti špičkových technológií a transferu know-how.

Komplexní služby na míru

Riešenia prispôsobené na mieru

Naše riešenia sú maximálne flexibilné a dokážu pokryť aj náročné požiadavky zákazníkov.

Špička v oboru

Špička v odbore

Vďaka stabilite, profesionalite, spoľahlivosti a inovatívnosti našich ľudí a zároveň sile medzinárodnej skupiny IBCS Group sme líder v oblasti auto-id riešení v regióne strednej a východnej Európy.

Profesionální tým

Komplexné služby

Náš skúsený tím odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich potrieb, zabezpečí potrebný software, hardvérovú infraštruktúru a postarajú sa o implementáciu, zaškolenie a technickú podporu.

Zařízení nejvyšší kvality

Profesionálny tím

Máme silný a skúsený tím programátorov, systémových inžinierov, odborných konzultantov a ďalších technických špecialistov.

Zariadenia

Zariadenia najvyššej kvality

Sme významným partnerom svetových technologických lídrov v oblasti automatickej identifikácie ako Zebra, Honeywell a Datalogic.

Potřebujete poradit?

Kontaktujte nás

Navrhneme riešenie na mieru.
Poradíme, ako implementovať systém vo vašej firme.