Kodys

Spoznajte nás

Spoločnosť KODYS SLOVENSKO® pôsobí v oblasti systémov automatickej identifikácie a spracovania dát už od roku 1995. Dlhodobé skúsenosti a prístup k najmodernejším technológiám zberu, prenosu a spracovania dát, spoločnosti umožňujú vytvárať komplexné aplikačné systémy pre široké spektrum zákazníkov z rôznych odvetví.

Kodys

KODYS SLOVENSKO®

Naša spoločnosť sa môže pochváliť mnohými inovatívnymi informačnými technológiami v oblasti automatickej identifikácie, ktoré priniesla ako prvá na slovenský trh.  Oboznamovali sme ľudí s prvými „čiarkami a medzerami“ v 1D lineárnych čiarových kódoch, neskôr prišli 2D kódy, RFID, RTLS, hlasové technológie, až po v súčasnosti nastupujúci trend Internet of Things ako súčasť Industry 4.0. U mnohých zákazníkov fungujú naše jedinečné riešenia vyvinuté „na mieru“ podľa ich špecifických potrieb a požiadaviek, ktoré priniesli efektívne inovácie do ich výrobných, technologických, skladových či distribučných procesov.

Člen IBCS Group

IBCS Group poskytuje nové riešenia mobility podnikových riadiacich systémov. Päť partnerských spoločností v stredoeurópskom regióne využilo rozšírenie EÚ a ich dominantné postavenie na národných trhoch a založili spoločnosť IBCS Group s centrálou v Budapešti. Ich cieľom je poskytovať jednotlivo i spoločne svojim nadnárodným zákazníkom mobilné systémy pre ich podnikové informačné technológie.

 

Kľúčoví partneri

GS1 Slovakia
Zebra Technologies
Honeywell
Koerber
Extreme networks
Datalogic
NiceLabel
Nivy Watch
Soti Mobi Control
GS1 Slovakia
Zebra Technologies
Honeywell
Koerber
Extreme networks
Datalogic
NiceLabel
Nivy Watch
Soti Mobi Control

Partneri pre špeciálne aplikácie

Microsoft Partner
CIsco Partner
BarTender
Card Presso
Epson
TEKLYNX
Logopak
Axicon
Inkanto
Pelikan
Omron
Microsoft Partner
CIsco Partner
BarTender
Card Presso
Epson
TEKLYNX
Logopak
Axicon
Inkanto
Pelikan
Omron

Certifikáty ISO

Spoločnosť TÜV SÜD Slovakia s.r.o. na základe certifikačného auditu potvrdila, že systém riadenia kvality v našej spoločnosti spĺňa požiadavky normy EN ISO 9001:2015 a udelila nám certifikát na oblasti: vývoj, výroba, dodávky a implementácia systémov na zber a spracovanie údajov pre automatickú identifikáciu výrobkov. 

Bezpečnosť informácií je pre nás dôležitá a sme držiteľom certifikátu ISO/IEC 27001:2013, čo je medzinárodná norma pre systém riadenia bezpečnosti informácií v organizácii. Norma sa zameriava na ochranu a bezpečnosť dát a informácií.

Taktiež nám záleží na životnom prostredí a sme držiteľom certifikátu environmentálneho manažérstva podľa normy ISO 14001:2004.

Certifikáty

 

Prečo Kodys?

Čas

25+ rokov skúseností

Sme finančne aj personálne stabilizovanou firmou s nadnárodnou podporou kľúčových partnerov v oblasti špičkových technológií a transferu know-how.

Komplexní služby na míru

Riešenia prispôsobené na mieru

Naše riešenia sú maximálne flexibilné a dokážu pokryť aj náročné požiadavky zákazníkov.

Špička v oboru

Špička v odbore

Vďaka stabilite, profesionalite, spoľahlivosti a inovatívnosti našich ľudí a zároveň sile medzinárodnej skupiny IBCS Group sme líder v oblasti auto-id riešení v regióne strednej a východnej Európy.

Profesionální tým

Komplexné služby

Náš skúsený tím odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich potrieb, zabezpečí potrebný software, hardvérovú infraštruktúru a postarajú sa o implementáciu, zaškolenie a technickú podporu.

Zařízení nejvyšší kvality

Profesionálny tím

Máme silný a skúsený tím programátorov, systémových inžinierov, odborných konzultantov a ďalších technických špecialistov.

Zariadenia

Zariadenia najvyššej kvality

Sme významným partnerom svetových technologických lídrov v oblasti automatickej identifikácie ako Zebra, Honeywell a Datalogic.

Kontaktujte nás

Zistíme vaše potreby a poradíme ideálne riešenie pre váš biznis.

+421 2 4342 3844 info@kodys.sk

Vyplňte kontaktný formulár