K.voice

K.Voice

Hlasové vychystávanie tovaru

K.Voice je softvérové riešenie umožňujúce integráciu hlasových technológií do ľubovoľného ERP alebo WMS (napríklad K.Motion Warehouse Edge alebo K.Motion Warehouse Advantage). Umožňuje tak vytvorenie "hlasového rozhrania" k týmto systémom a urýchliť tým určité skladové operácie, najmä vychystávanie a zaskladňovanie tovaru. Výhody hlasového riešenia dnes využíva viac ako milión skladníkov po celom svete. Najčastejšie je táto technológia označovaná ako Pick By Voice alebo Voice Picking (hlasové vychystávanie).

Systém K.Voice je primárne určený do skladových prevádzok, kde umožňuje dosiahnuť značné úspory času, a teda aj nákladov. Pracovníci sú pri vychystávaní tovaru, alebo iných úkonoch, navádzaní ľudským hlasom. Majú teda voľné ruky a svoju pozornosť môžu venovať samotnej manipulácii s tovarom. Vďaka výraznému zníženiu chybovosti a ľahšej manipulácii s tovarom tiež klesá fluktuácia zamestnancov a zrýchľuje sa proces zaškolenia novo prichádzajúcich.

Okrem vychystávania tovaru je ale K.Voice vhodný napríklad aj na kontrolu balenia alebo na kontrolu expedície. Jeho použitie má značný prínos najmä v skladoch, kde sa vychystáva tovar ručne (bez využitia manipulačnej techniky), alebo tam, kde by kvôli prostrediu bola manipulácia s klasickým mobilným terminálom sťažená či znemožnená (sklady chladiarní, mraziarní a pod.).

K.Voice je úplne univerzálny a neobmedzuje sa len na sklady. Svoje využitie nájde pri riadení prakticky akéhokoľvek procesu skladajúceho sa z hlasového potvrdzovania sekvencie a jednoduchých krokov. Typickým príkladom môže byť použitie pri kontrole a riadení výroby, kedy užívateľ hlasom potvrdzuje vykonanie sekvencie určitých činností, alebo pri kontrole pravidelnej údržby zariadení, ako sú automobily, vlaky, lietadlá, či ich súčasti.

Potrebujete poradiť?

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás

Navrhneme riešenie na mieru.
Poradíme, ako implementovať systém vo vašej firme.

Prečo Kodys?

Čas

25+ rokov skúseností

Sme finančne aj personálne stabilizovanou firmou s nadnárodnou podporou kľúčových partnerov v oblasti špičkových technológií a transferu know-how.

Komplexní služby na míru

Riešenia prispôsobené na mieru

Naše riešenia sú maximálne flexibilné a dokážu pokryť aj náročné požiadavky zákazníkov.

Špička v oboru

Špička v odbore

Vďaka stabilite, profesionalite, spoľahlivosti a inovatívnosti našich ľudí a zároveň sile medzinárodnej skupiny IBCS Group sme líder v oblasti auto-id riešení v regióne strednej a východnej Európy.

Profesionální tým

Komplexné služby

Náš skúsený tím odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich potrieb, zabezpečí potrebný software, hardvérovú infraštruktúru a postarajú sa o implementáciu, zaškolenie a technickú podporu.

Zařízení nejvyšší kvality

Profesionálny tím

Máme silný a skúsený tím programátorov, systémových inžinierov, odborných konzultantov a ďalších technických špecialistov.

Zariadenia

Zariadenia najvyššej kvality

Sme významným partnerom svetových technologických lídrov v oblasti automatickej identifikácie ako Zebra, Honeywell a Datalogic.