Workforce Connect

WorkForce Connect

Najkomplexnejšie komunikačné riešenie pre vašich zamestnancov

Prostredníctvom Zebra Workforce Connect okamžite riadite, sledujete, komunikujete a zdieľate dôležité informácie v prevádzke podniku. 

Workforce connect Kodys

Workforce Connect PTT Pro 

 

Spája vašich zamestnancov na úrovni biznis riešení, ktoré poskytnú zabezpečenú komunikáciu, posielanie správ, obrázkov, fotiek, hlasových alebo video správ.

Jednou z možností komunikácie zamestnancov medzi sebou alebo skupinami je Push-to-Talk.  Jednoduché stlačenie jedného tlačidla vytvorí komunikáciu ako prostredníctvom vysielačiek.

Vybraným užívateľom je možné nastavanie priority, vďaka ktorej dokážu vstupovať do prebiehajúceho hovoru, prerušiť ho alebo vytvárať núdzové volania a udalosti s vyššou prioritou. Zobrazovaním aktuálneho stavu užívateľov sa nestane, aby sa užívateľ snažil skontaktovať s niekým kto nie je reálne dostupný. Na rozdiel od mobilnej siete je celá komunikácia počas jej prenosu zakódovaná.

PTT Pro na komunikáciu využíva ako WIFI, tak aj mobilnú sieť a preto dokážu byť vaši zamestnanci dostupní nech sa už nachádzajú kdekoľvek.

Zebra Workforce Connect funguje na pracovných termináloch alebo smartfónoch, takže nie je potrebné zakúpenie žiadnych špeciálnych zariadení.

WFC PTT Pro podporuje Windows (PC klient), Android ako aj iOS

Podpora Windows, Android, iOS

 

Potrebujete poradiť?

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás

Navrhneme riešenie na mieru.
Poradíme, ako implementovať systém vo vašej firme.

Prečo Kodys?

Čas

25+ rokov skúseností

Sme finančne aj personálne stabilizovanou firmou s nadnárodnou podporou kľúčových partnerov v oblasti špičkových technológií a transferu know-how.

Komplexní služby na míru

Riešenia prispôsobené na mieru

Naše riešenia sú maximálne flexibilné a dokážu pokryť aj náročné požiadavky zákazníkov.

Špička v oboru

Špička v odbore

Vďaka stabilite, profesionalite, spoľahlivosti a inovatívnosti našich ľudí a zároveň sile medzinárodnej skupiny IBCS Group sme líder v oblasti auto-id riešení v regióne strednej a východnej Európy.

Profesionální tým

Komplexné služby

Náš skúsený tím odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich potrieb, zabezpečí potrebný software, hardvérovú infraštruktúru a postarajú sa o implementáciu, zaškolenie a technickú podporu.

Zařízení nejvyšší kvality

Profesionálny tím

Máme silný a skúsený tím programátorov, systémových inžinierov, odborných konzultantov a ďalších technických špecialistov.

Zariadenia

Zariadenia najvyššej kvality

Sme významným partnerom svetových technologických lídrov v oblasti automatickej identifikácie ako Zebra, Honeywell a Datalogic.