Softvér pre ovládanie tlačiarní

Softvér pre ovládanie tlačiarní

Ku všetkým tlačiarňam ponúkame komerčne dostupný software pre jednoduchý a rýchly návrh etikiet a kariet. Ponúkame aj komplexné automatizačné riešenia pre tlač. Zabezpečujeme plnú podporu k softwaru. Pri každom softvéri nájdete link na stiahnutie jeho demoverzie, vďaka čomu si môžete softvér vyskúšať pred jeho zakúpením.

 

Loftware NICELABEL

Loftware NiceLabel je vhodným riešením pre všetkých, ktorí hľadajú softvér s nenáročným rozhraním, známym napríklad z prostredia kancelárskych balíkov. Je dostupný v piatich verziách, od najjednoduchšieho (bez potreby IT zručností), až po najkomplexnejšie riešenie s možnosťou plne automatizovanej tlače etikiet, webového tlačového rozhrania, či integrácie s databázami ERP systémov. Softvér je v českom jazyku. Umožňuje vytvárať tlačové aplikácie pomocou editora WYSIWYG. 

NiceLabel - Software pre tlač etikiet

 

 

ZEBRA Designer Essentials / ZEBRA Designer Professional

Pomocou softvéru ZebraDesigner™ 3 môžete veľmi jednoduchým a intuitívnym spôsobom vytvárať dizajn vašich etikiet a iných potláčaných materiálov. Rovnako aj okamžite tlačiť na ktorejkoľvek tlačiarni ZEBRA s tlačovým jazykom ZPL a EPL. Je zdarma dodávaný k tlačiarňam ZEBRA v základnej verzii Essentials, s  ktorou môžete jednoducho a rýchlo navrhovať a tlačiť etikety. Platená verzia softwaru Professional umožňuje využívať pokročilejšie funkcie, ako napríklad pripojenie databáz, prepojené polia, alebo kódovanie RFID tagov.

Stiahnite si bezplatnú verziu Zebra Designer 3 Essentials aj s možnosťou vyskúšania verzie Professional

Image
Zebra Designer

 


 

Teklynx CODESOFT

TEKLYNX CODESOFT je pokročilý softvér pre návrh etikiet a ich integráciu, ktorý ponúka neporovnateľnú flexibilitu, funkcionalitu a podporu. Je to najlepšia voľba pre tlač etikiet v priemyselných prostrediach, kde sú kladené požiadavky na komplexné etikety s pokročilými funkciami. Softvér umožňuje maximálne zjednodušiť a zautomatizovať tlač a návrh etikiet, čo môže výrazne ušetriť čas, či náklady. Eliminuje chybovosť pri tvorbe a tlači etikiet. Softvér je dostupný vo verziách Lite, Pro, Enterprise, Network a Runtime a je kompatibilný so všetkými tlačiarňami na trhu.

Vyskúšajte demo verziu

Image
Codesoft

 

 

Seagull Scientific BarTender

Softvér BarTender vám umožní zvýšiť bezpečnosť, efektivitu a dodržiavanie štandardov pri navrhovaní a tlači etikiet, čiarových kódov, RFID tagov. Je výborným riešením pre tvorbu etikiet, potlače, aplikácií, či pre priame označovanie na dieloch a obaloch alebo kódovanie čipových kariet. Tisíce spoločností v oblasti výroby, zdravotníctva, potravinárstva, či logistiky vkladá dôveru do tohto pokročilého softvéru, ktorý udržiava chod ich procesov v maximálnej možnej miere bez rizika. Softvér sa predáva v štyroch verziách : Starter, Professional, Automation a Enterprise.

Vyskúšajte demo verziu

Image
BarTender

 

 

cardPresso

cardPresso je softvér pre profesionálnu tvorbu plastových kariet, ich personalizáciu, následnú tlač a programovanie. Využíva čiarové kódy 1D/2D, magnetické prúžky, kontaktnú a bezkontaktnú technológiu, SmartCard a taktiež kódovanie RFID vrátane DESFire alebo NFC. Software je plne lokalizovaný do slovenského jazyka a sú dostupné ďalšie jazyky, bez nutnosti reinštalácie softvéru. cardPresso je kompatibilný so všetkými tlačiarňami plastových kariet dostupnými na trhu. Dostupný je v piatich verziách - XXS, XS, XM, XL a XXL, stačí si vybrať tú, ktorá vám bude najviac vyhovovať. Vývojári tento softvér neustále vyvíjajú a zdokonaľujú, tak aby ste si ho mohli rýchlo a jednoducho pravidelne aktualizovať.

Vyskúšajte demo verziu

Image
Cardpresso

 

 

ZEBRA CardStudio

K tlačiarňam plastových kariet ZEBRA ponúkame tiež Softvér CardStudio™ od spoločnosti ZEBRA, určený pre návrh a potlač plastových kariet. Na plastové karty možte tlačiť ľubovoľné texty, importovať rozličnú grafiku a obrázky (napr. fotografie), 1D aj 2D čiarové kódy atď. CardStudio podporuje tlač z databáz ako aj tlač sekvencií. Pre tlačiarne s nahrávaním magnetického záznamu je v programe nástroj na zadávanie dát aj priamo do magnetického prúžku. Softvér je dostupný v štyroch verziách: Classic, Standard, Enterprise a Professional.

Vyskúšajte demo verziu

Image
Zebra Card Studio

 

 

ZEBRA Net Bridge Enterprise

Pomocou ZEBRA Net Bridge Enterprise umožníte svojmu IT oddeleniu centrálne konfigurovať, spravovať a sledovať vaše tlačiarne ZEBRA kdekoľvek, v rámci lokálnej siete z jediného miesta. Takéto riešenie vám pomôže minimalizovať prestoje, predvídať problémy s tlačiarňami zobrazením chybového hlásenia, ako napríklad koniec média a pod. V neposlednom rade môžete konfigurovať tlačiarne a monitorovať ich z jediného miesta, pomocou intuitívneho užívateľského rozhrania. Inštalácia a konfigurácia softvéru je veľmi rýchla. Obsahuje funkcie rýchleho vyhľadávania zariadení, vzdialenej konfigurácie jednej i viacerých tlačiarní naraz alebo nahrávanie súborov do tlačiarní a skupín tlačiarní. Pomocou tohto výkonného nástroja je možné sledovať aktuálny stav jednotlivých zariadení.

Vyskúšajte demo verziu 

Image
Zebra Net Bridge

Potrebujete poradiť?

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás

Navrhneme riešenie na mieru.
Poradíme, ako implementovať systém vo vašej firme.

Prečo Kodys?

Čas

25+ rokov skúseností

Sme finančne aj personálne stabilizovanou firmou s nadnárodnou podporou kľúčových partnerov v oblasti špičkových technológií a transferu know-how.

Komplexní služby na míru

Riešenia prispôsobené na mieru

Naše riešenia sú maximálne flexibilné a dokážu pokryť aj náročné požiadavky zákazníkov.

Špička v oboru

Špička v odbore

Vďaka stabilite, profesionalite, spoľahlivosti a inovatívnosti našich ľudí a zároveň sile medzinárodnej skupiny IBCS Group sme líder v oblasti auto-id riešení v regióne strednej a východnej Európy.

Profesionální tým

Komplexné služby

Náš skúsený tím odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich potrieb, zabezpečí potrebný software, hardvérovú infraštruktúru a postarajú sa o implementáciu, zaškolenie a technickú podporu.

Zařízení nejvyšší kvality

Profesionálny tím

Máme silný a skúsený tím programátorov, systémových inžinierov, odborných konzultantov a ďalších technických špecialistov.

Zariadenia

Zariadenia najvyššej kvality

Sme významným partnerom svetových technologických lídrov v oblasti automatickej identifikácie ako Zebra, Honeywell a Datalogic.