Softvér pre ovládanie tlačiarní

Softvér pre ovládanie tlačiarní

Ku všetkým tlačiarňam ponúkame komerčne dostupný software pre jednoduchý a rýchly návrh etikiet a kariet. Ponúkame aj komplexné automatizačné riešenia pre tlač. Zabezpečujeme plnú podporu k softwaru. Pri každom softvéri nájdete link na stiahnutie jeho demoverzie, vďaka čomu si môžete softvér vyskúšať pred jeho zakúpením.

 

NICELABEL

NiceLabel je vhodným riešením pre všetkých, ktorí hľadajú softvér s nenáročným rozhraním, známym napríklad z prostredia kancelárskych balíkov. Je dostupný v piatich verziách, od najjednoduchšieho (bez potreby IT zručností), až po najkomplexnejšie riešenie s možnosťou plne automatizovanej tlače etikiet, webového tlačového rozhrania, či integrácie s databázami ERP systémov. Softvér je v českom jazyku. Umožňuje vytvárať tlačové aplikácie pomocou editora WYSIWYG. 

NiceLabel - Software pre tlač etikiet

 

 

ZEBRA Designer Essentials / ZEBRA Designer Professional

Pomocou softvéru ZebraDesigner™ 3 môžete veľmi jednoduchým a intuitívnym spôsobom vytvárať dizajn vašich etikiet a iných potláčaných materiálov. Rovnako aj okamžite tlačiť na ktorejkoľvek tlačiarni ZEBRA s tlačovým jazykom ZPL a EPL. Je zdarma dodávaný k tlačiarňam ZEBRA v základnej verzii Essentials, s  ktorou môžete jednoducho a rýchlo navrhovať a tlačiť etikety. Platená verzia softwaru Professional umožňuje využívať pokročilejšie funkcie, ako napríklad pripojenie databáz, prepojené polia, alebo kódovanie RFID tagov.

Stiahnite si bezplatnú verziu Zebra Designer 3 Essentials aj s možnosťou vyskúšania verzie Professional

Image
Zebra Designer

 


 

Teklynx CODESOFT

TEKLYNX CODESOFT je pokročilý softvér pre návrh etikiet a ich integráciu, ktorý ponúka neporovnateľnú flexibilitu, funkcionalitu a podporu. Je to najlepšia voľba pre tlač etikiet v priemyselných prostrediach, kde sú kladené požiadavky na komplexné etikety s pokročilými funkciami. Softvér umožňuje maximálne zjednodušiť a zautomatizovať tlač a návrh etikiet, čo môže výrazne ušetriť čas, či náklady. Eliminuje chybovosť pri tvorbe a tlači etikiet. Softvér je dostupný vo verziách Lite, Pro, Enterprise, Network a Runtime a je kompatibilný so všetkými tlačiarňami na trhu.

Vyskúšajte demo verziu

Image
Codesoft

 

 

Seagull Scientific BarTender

Softvér BarTender vám umožní zvýšiť bezpečnosť, efektivitu a dodržiavanie štandardov pri navrhovaní a tlači etikiet, čiarových kódov, RFID tagov. Je výborným riešením pre tvorbu etikiet, potlače, aplikácií, či pre priame označovanie na dieloch a obaloch alebo kódovanie čipových kariet. Tisíce spoločností v oblasti výroby, zdravotníctva, potravinárstva, či logistiky vkladá dôveru do tohto pokročilého softvéru, ktorý udržiava chod ich procesov v maximálnej možnej miere bez rizika. Softvér sa predáva v štyroch verziách : Starter, Professional, Automation a Enterprise.

Vyskúšajte demo verziu

Image
BarTender

 

 

cardPresso

cardPresso je softvér pre profesionálnu tvorbu plastových kariet, ich personalizáciu, následnú tlač a programovanie. Využíva čiarové kódy 1D/2D, magnetické prúžky, kontaktnú a bezkontaktnú technológiu, SmartCard a taktiež kódovanie RFID vrátane DESFire alebo NFC. Software je plne lokalizovaný do slovenského jazyka a sú dostupné ďalšie jazyky, bez nutnosti reinštalácie softvéru. cardPresso je kompatibilný so všetkými tlačiarňami plastových kariet dostupnými na trhu. Dostupný je v piatich verziách - XXS, XS, XM, XL a XXL, stačí si vybrať tú, ktorá vám bude najviac vyhovovať. Vývojári tento softvér neustále vyvíjajú a zdokonaľujú, tak aby ste si ho mohli rýchlo a jednoducho pravidelne aktualizovať.

Vyskúšajte demo verziu

Image
Cardpresso

 

 

ZEBRA CardStudio

K tlačiarňam plastových kariet ZEBRA ponúkame tiež Softvér CardStudio™ od spoločnosti ZEBRA, určený pre návrh a potlač plastových kariet. Na plastové karty možte tlačiť ľubovoľné texty, importovať rozličnú grafiku a obrázky (napr. fotografie), 1D aj 2D čiarové kódy atď. CardStudio podporuje tlač z databáz ako aj tlač sekvencií. Pre tlačiarne s nahrávaním magnetického záznamu je v programe nástroj na zadávanie dát aj priamo do magnetického prúžku. Softvér je dostupný v štyroch verziách: Classic, Standard, Enterprise a Professional.

Vyskúšajte demo verziu

Image
Zebra Card Studio

 

 

ZEBRA Net Bridge Enterprise

Pomocou ZEBRA Net Bridge Enterprise umožníte svojmu IT oddeleniu centrálne konfigurovať, spravovať a sledovať vaše tlačiarne ZEBRA kdekoľvek, v rámci lokálnej siete z jediného miesta. Takéto riešenie vám pomôže minimalizovať prestoje, predvídať problémy s tlačiarňami zobrazením chybového hlásenia, ako napríklad koniec média a pod. V neposlednom rade môžete konfigurovať tlačiarne a monitorovať ich z jediného miesta, pomocou intuitívneho užívateľského rozhrania. Inštalácia a konfigurácia softvéru je veľmi rýchla. Obsahuje funkcie rýchleho vyhľadávania zariadení, vzdialenej konfigurácie jednej i viacerých tlačiarní naraz alebo nahrávanie súborov do tlačiarní a skupín tlačiarní. Pomocou tohto výkonného nástroja je možné sledovať aktuálny stav jednotlivých zariadení.

Vyskúšajte demo verziu 

Image
Zebra Net Bridge

Prečo Kodys?

Čas

25+ rokov skúseností

Sme finančne aj personálne stabilizovanou firmou s nadnárodnou podporou kľúčových partnerov v oblasti špičkových technológií a transferu know-how.

Komplexní služby na míru

Riešenia prispôsobené na mieru

Naše riešenia sú maximálne flexibilné a dokážu pokryť aj náročné požiadavky zákazníkov.

Špička v oboru

Špička v odbore

Vďaka stabilite, profesionalite, spoľahlivosti a inovatívnosti našich ľudí a zároveň sile medzinárodnej skupiny IBCS Group sme líder v oblasti auto-id riešení v regióne strednej a východnej Európy.

Profesionální tým

Komplexné služby

Náš skúsený tím odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich potrieb, zabezpečí potrebný software, hardvérovú infraštruktúru a postarajú sa o implementáciu, zaškolenie a technickú podporu.

Zařízení nejvyšší kvality

Profesionálny tím

Máme silný a skúsený tím programátorov, systémových inžinierov, odborných konzultantov a ďalších technických špecialistov.

Zariadenia

Zariadenia najvyššej kvality

Sme významným partnerom svetových technologických lídrov v oblasti automatickej identifikácie ako Zebra, Honeywell a Datalogic.

Kontaktujte nás

Zistíme vaše potreby a poradíme ideálne riešenie pre váš biznis.

+421 2 4342 3844 info@kodys.sk

Vyplňte kontaktný formulár