Kancelár

Evidencia majetku EVIDEI

Evidencia a inventarizácia majetku

EVIDEI je komplexný nástroj, ktorý zrýchli a spresní váš proces inventúry, skráti inventarizáciu majetku. Aplikácia umožňuje vykonávať inventarizáciu podľa fyzického umiestnenia alebo logického zaradenia. Aplikácia eviduje 3 úrovne fyzického umiestnenia a 4 parametre logického zaradenia majetku. EVIDEI funguje ako nadstavba využívaného informačného systému, alebo ako samostatná „stand-alone“ aplikácia.

Desktop aplikÁCIA

EVIDEI desktop aplikácia je určená pre PC s operačným systémom Windows. Pre správu a evidenciu majetku umožňuje vkladať a upravovať majetok, sledovať jeho stavy, umiestnenie a klasifikáciu. Registruje históriu a všetky zmeny, pôžičky majetku tretím stranám, alebo evidenciu cudzieho majetku. K dispozícii je sledovanie príslušenstva, dodávateľov, cien, sériových čísel a databáza fotografií. Aplikácia spolupracuje s termotransferovými tlačiarňami, ktoré vytlačia samolepiace etikety. Všetky informácie sú bezpečne uložené v Microsoft SQL Server.

MobilnÁ aplikÁcIA

EVIDEI mobilná aplikácia je určená pre mobilné zariadenia s operačným systémom Android. Hlavnou úlohou tejto aplikácie je inventarizácia majetku tj. zaznamenanie zhody alebo rozdielu evidovaného a skutočného stavu majetku. Súčasťou mobilnej aplikácie je možnosť využitia čiarových kódov a RFID technológie. Vďaka tomu dôjde k rýchlemu vyhľadaniu majetku v databáze a eliminácii chýb spôsobených ľudským faktorom.

Potrebujete poradiť?

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás

Navrhneme riešenie na mieru.
Poradíme, ako implementovať systém vo vašej firme.