MobiControl

SOTI MobiControl

SOTI MobiControl

Riešenie SOTI MobiControl umožňuje centrálnu správu, podporu, zabezpečenie a sledovanie vašich mobilných zariadení, bez ohľadu na typ alebo operačný systém. SOTI MobiControl umožňuje spravovať zariadenia so systémom Google Android, Apple IOS, Linus, MacOS a Microsoft Windows.

Zebra Visibility IQ Foresight

Vzdialená správa mobilných zariadení je v prípade bezdrôtových zariadení nevyhnutnosťou. Pri uvedení zariadenia do prevádzky, konfigurácii alebo odstránení problému nie je nutná fyzická prítomnosť technikov. Podporné systémy a systémy pre vzdialenú správu bezdrôtových zariadení slúžia pre správu infraštruktúry bezdrôtových sietí a zariadení používaných v týchto sieťach.

 

Zebra VisibilityIQ Foresight zobrazuje a analyzuje dáta mobilných zariadení, zjednocuje ich do prehľadného ovládacieho panelu a podáva informácie o stave zariadenia.

Zebra VisibilityIQ Foresight optimalizuje dostupnosť zariadenia a maximalizuje ich využitie. Vzdialene môžete spravovať požiadavky na zariadenie (aktualizácie, bezpečnostné a ovládacie prvky).

Zebra VisibilityIQ DNA umožňuje používať kľúčové nástroje Zebra DNA – softvér, aplikácie, utility a zobraziť ďalšie dáta, ktoré by mohli byť využité na zlepšenie výkonu dostupnosti.

Zebra Visbility OneCare ponúka riadiaci panel založený na cloude, ktorý poskytuje zobrazenie stavu zariadenia, históriu zásahov a opráv, stav a podporu bezpečnostného softvéru.

ochrana

Antivírus a ochrana

Uzamkne hrozby a rozšíri desktopovú antivírusovú a malware úroveň ochrany.

Zariadenia

Úložisko pre citlivé dáta

Knižnica sa ľahko integruje a poskytuje bezpečný prístup k dokumentom.

kontrola

Reporting

Možnosti reportovania vrátane zobrazenia stavu zariadenia v reálnom čase.

wifi

Vzdialená správa

Zníženie nákladov vďaka správe mobilných zariadení z jedného miesta, vrátane podpory.

Integrácia

Geofencing

Lokalizačné funkcie a ohraničenie ľahko dohľadá stratené zariadenia s podporou GPS.

Komplexní služby na míru

Filtrovanie webu

Pokročilé webové filtrovanie umožňuje zodpovedné využívanie mobilných zariadení.

Potrebujete poradiť?

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás

Navrhneme riešenie na mieru.
Poradíme, ako implementovať systém vo vašej firme.