MobiControl

SOTI MobiControl

SOTI MobiControl

Riešenie SOTI MobiControl umožňuje centrálnu správu, podporu, zabezpečenie a sledovanie vašich mobilných zariadení, bez ohľadu na typ alebo operačný systém. SOTI MobiControl umožňuje spravovať zariadenia so systémom Google Android, Apple IOS, Linus, MacOS a Microsoft Windows.

Zebra Visibility IQ Foresight

Vzdialená správa mobilných zariadení je v prípade bezdrôtových zariadení nevyhnutnosťou. Pri uvedení zariadenia do prevádzky, konfigurácii alebo odstránení problému nie je nutná fyzická prítomnosť technikov. Podporné systémy a systémy pre vzdialenú správu bezdrôtových zariadení slúžia pre správu infraštruktúry bezdrôtových sietí a zariadení používaných v týchto sieťach.

 

Zebra VisibilityIQ Foresight zobrazuje a analyzuje dáta mobilných zariadení, zjednocuje ich do prehľadného ovládacieho panelu a podáva informácie o stave zariadenia.

Zebra VisibilityIQ Foresight optimalizuje dostupnosť zariadenia a maximalizuje ich využitie. Vzdialene môžete spravovať požiadavky na zariadenie (aktualizácie, bezpečnostné a ovládacie prvky).

Zebra VisibilityIQ DNA umožňuje používať kľúčové nástroje Zebra DNA – softvér, aplikácie, utility a zobraziť ďalšie dáta, ktoré by mohli byť využité na zlepšenie výkonu dostupnosti.

Zebra Visbility OneCare ponúka riadiaci panel založený na cloude, ktorý poskytuje zobrazenie stavu zariadenia, históriu zásahov a opráv, stav a podporu bezpečnostného softvéru.

ochrana

Antivírus a ochrana

Uzamkne hrozby a rozšíri desktopovú antivírusovú a malware úroveň ochrany.

Zariadenia

Úložisko pre citlivé dáta

Knižnica sa ľahko integruje a poskytuje bezpečný prístup k dokumentom.

kontrola

Reporting

Možnosti reportovania vrátane zobrazenia stavu zariadenia v reálnom čase.

wifi

Vzdialená správa

Zníženie nákladov vďaka správe mobilných zariadení z jedného miesta, vrátane podpory.

Integrácia

Geofencing

Lokalizačné funkcie a ohraničenie ľahko dohľadá stratené zariadenia s podporou GPS.

Komplexní služby na míru

Filtrovanie webu

Pokročilé webové filtrovanie umožňuje zodpovedné využívanie mobilných zariadení.

Kontaktujte nás

Zistíme vaše potreby a poradíme ideálne riešenie pre váš biznis.

+421 2 4342 3844 info@kodys.sk

Vyplňte kontaktný formulár