Automatický aplikátor etikiet Logopak

Automatický aplikátor etikiet

V našej ponuke nájdete systémy pre tlač a aplikáciu nemeckej spoločnosti LOGOPAK Systeme GmbH & Co. KG, ktorá je priekopníkom a jedným z popredných svetových poskytovateľov systémov pre priemyselné označovanie produktov, prepravných obalov a paliet. Riešenia od spoločnosti LOGOPAK dokážu zvýšiť efektivitu, rýchlosť, bezpečnosť a udržateľnosť dodávateľského reťazca.

KĽúčové vlastnosti:

  • ideálne riešenia pre každú aplikáciu
  • k dispozícii široký výber aplikátorov
  • maximálna spoľahlivosť a presnosť vďaka technológii "Smart sensor"
  • veľmi dobrá životnosť vďaka vysokokvalitným komponentom
  • jednoduchá údržba a integrácia
Tlač - logopak

tlač

Dlhotrvajúce nastavenia a prestoje znamenajú vysoké náklady pre všetky spoločnosti bez ohľadu na ich zameranie. Platí to najmä pri označovaní, kde je zvyčajne normou vysoký výkon. Výsledkom zariadenia mimo prevádzky sú zmeškané termíny a samozrejme technici pracujúci nadčas.

Aplikácia

Aplikátory zvyčajne pracujú vo vysokej rýchlosti a počas prevádzky sú schopné aplikovať až do 14 miliónov etikiet ročne. To znamená, že aplikátor musí vykonať celkom až 28 miliónov pohybov počas svojej celkovej životnosti. Aplikátory LOGOPAK sú navrhnuté pre maximálny výkon a ich dostupnosť je až 99,8 %, čo je nadpriemer na trhu.

Aplikácia - logopak
Špičkový výkon - logopak

Špičkový výkon

V závislosti od požadovanej kapacity a času chodu, je možné si vybrať medzi dvoma rôznymi základnými modulmi, ktoré je sa dajú osadiť a upraviť širokou škálou aplikátorov a možností vybavenia pre jednotlivé požiadavky na aplikáciu. V závislosti od typu modulu sa využívajú vysokokapacitné náviny materiálu až do dĺžky 1200 metrov.

Ochrana

Poškodené palety na dopravníku môžu mať za následok kolíziu s aplikátorom. Vďaka svojej robustnej konštrukcii sú zariadenia LOGOPAK sú schopné odolať kolíziám bez ich poškodenia. Výroba teda pokračuje plynule, a tým sa zabráni strate výrobného času a zbytočným nákladom na opravu.

Robustné kryty chránia zariadenia pred zmenami teploty, prachom, vlhkosťou alebo neoprávneným prístupom. Aj základné modely ďaleko presahujú štandardy kvality, ktoré používa konkurencia. Zariadenia Logopak ponúkajú široký celý rad možností upgradu, aby vyhovovali špeciálnym požiadavkám, ako napríklad vyhrievanie alebo chladenie...

Ochrana - logopak
Riadenie - logopak

Riadenie

Srdcom každého etiketovacieho stroja je riadiaci panel, ktorý zaisťuje bezproblémový tok dát, komunikáciu s PLC a výrobnými systémami. Jeho užívateľské prostredie je veľmi prehľadné a je možné na ňom sledovať podrobný stav zariadenia. Pomáha diagnostikovať a odstraňovať prípadné problémy a uľahčuje prácu pri výmene materiálu.

Kontaktujte nás

Zistíme vaše potreby a poradíme ideálne riešenie pre váš biznis.

+421 2 4342 3844 info@kodys.sk

Vyplňte kontaktný formulár

Prečo Kodys?

Čas

25+ rokov skúseností

Sme finančne aj personálne stabilizovanou firmou s nadnárodnou podporou kľúčových partnerov v oblasti špičkových technológií a transferu know-how.

Komplexní služby na míru

Riešenia prispôsobené na mieru

Naše riešenia sú maximálne flexibilné a dokážu pokryť aj náročné požiadavky zákazníkov.

Špička v oboru

Špička v odbore

Vďaka stabilite, profesionalite, spoľahlivosti a inovatívnosti našich ľudí a zároveň sile medzinárodnej skupiny IBCS Group sme líder v oblasti auto-id riešení v regióne strednej a východnej Európy.

Profesionální tým

Komplexné služby

Náš skúsený tím odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich potrieb, zabezpečí potrebný software, hardvérovú infraštruktúru a postarajú sa o implementáciu, zaškolenie a technickú podporu.

Zařízení nejvyšší kvality

Profesionálny tím

Máme silný a skúsený tím programátorov, systémových inžinierov, odborných konzultantov a ďalších technických špecialistov.

Zariadenia

Zariadenia najvyššej kvality

Sme významným partnerom svetových technologických lídrov v oblasti automatickej identifikácie ako Zebra, Honeywell a Datalogic.