Spotrebný materiál

Spotrebný materiál

Ku každej tlačiarni vieme dodať etikety, pásky, plastové karty a iný spotrebný materiál vyrobený z najkvalitnejších a overených materiálov.

Zo širokého portfólia vám naši obchodní konzultanti ponúknu na základe svojich skúseností a vašich požiadaviek najvhodnejšie možnosti, ako napríklad materiály, rozmery, tvary, náviny, farby, atď. - dôležité pre dlhodobú životnosť tlačiarní.

Používaním vhodného materiálu zabránite nadmernému opotrebeniu tlačovej hlavy (tvorí obvykle 30 – 50 % z ceny tlačiarne).

Etikety

Etikety

KODYS Slovensko® ponúka etikety, najmä od renomovaných výrobcov 3M, AVERY DENNISON, FASSON, RAFLATAC a ZEBRA Technologies. Zo širokého portfólia etikiet - formát, materiál, farebnosť, lepivosť, požiadavky na ich odolnosť i odolnosť potlače, vám pomôžeme vybrať najlepšie riešenie pre vaše potreby.

Termotransferové pásky

Ponúkame kvalitné originálne termotransferové pásky od spoločnosti ZEBRA Technologies a ďalších renomovaných výrobcov. Nami dodávané TTR pásky vám zabezpečia najvyššiu možnú kvalitu tlače a naviac majú ochrannú vrstvu, ktorá predlžuje životnosť tlačovej hlavy. Dodávame TTR pásky pre všetky typy termotransferových tlačiarní, vhodné na akékoľvek dostupné materiály etikiet.

Termotransferové pásky
Spotrebný materiál pre tlačiarne plastových kariet

Spotrebný materiál pre tlačiarne plastových kariet

KODYS Slovensko® ponúka  spotrebný materiál pre tlačiarne plastových kariet, najmä od renomovaných výrobcov ZEBRA Technologies, Fargo, Evolis, Datacard a iné. Zo širokého portfólia všetkých dostupných produktov, vám pomôžeme vybrať najlepšie riešenie pre vaše potreby.

RFID Tagy

RFID Tag môže byť vyhotovený ako samolepiaca etiketa, visačka alebo môže byť zapúzdrený v plastovom, prípadne gumenom púzdre pre zabezpečenie jeho vysokej a dlhodobej odolnosti. RFID Tag sa skladá z RFID Čipu a RFID Antény, ktoré spolu tvoria tzv. RFID Inlay.

RFID Tag2
Identifikačné náramky

Identifikačné náramky

Náramky na identifikáciu dodávame od výrobcu ZEBRA Technologies  vo forme cartridge v troch rôznych veľkostiach a niekoľkých farbách. Ponúkame náramky pre dve hlavné kategórie využitia - zábavu a zdravotníctvo. Náramky pre zdravotníctvo sú vybavené antibakteriálnou vrstvou, sú odolné voči vode, mydlu, rôznym dezinfekciám a pod. a ostávajú dlhodobo čitateľné. 

Príslušenstvo

Široké možnosti príslušenstva k tlačiarňam umožnia lepšie a komplexnejšie využitie vašich tlačiarní. V našej ponuke rozširujúceho príslušenstva nájdete aplikačné kliešte, externé navíjače alebo odlepovače etikiet. S výberom vám radi pomôžeme.

Príslušenstvo