Bežné ručné snímače

  • Vhodné a ideálne na každodenné čítanie čiarových kódov
  • Rýchly výkon čítania, jednoduchá inštalácia a použitie, presnosť a spoľahlivosť
  • Z hľadiska princípu snímania ponúkame snímače laserové alebo digitálne
  • Dostupné sú buď káblové verzie alebo bezdrôtové Bluetooth skenery
  • Naskenované údaje sa prenesú do počítača, pokladne alebo do akéhokoľvek zariadenia, ktoré podporuje niektoré zo štandardných priemyselných rozhraní
  • Prečítajú akékoľvek čiarové kódy aj poškodené, zle vytlačené, špinavé, samozrejmosťou je skenovanie tlačených alebo z displeja smartfónov
  • Využitie: maloobchod (predaj tovaru pri pokladni, príjem a výdaj tovaru), výroba (sledovanie toku výrobkov), doprava a logistikazdravotníctvo (evidencia dokumentov, či liekov)
  • Výrobcovia v našej ponuke: Zebra Technologies, Honeywell, Datalogic

ZEBRA RS5100

Spoločnosť Zebra Technologies prináša novú generáciu prstových snímačov RS5100. Zachytí všetky 1D / 2D čiarové kódy v dvojnásobnom rozsahu, špinavé či zle vytlačené.

ZEBRA DS4608

Univerzálny ručný snímač DS4608 zo série DS4600. Skenner DS4608 ponúka výborný snímací výkon a spolahlivosť a to aj v prípade ťažko identifikovatelných kódov.

ZEBRA DS8100

Séria snímačov ZEBRA DS8100 je určená do obchodného a kancelárskeho segmentu, do nemocníc a lekární, do skladov ale i výrobných závodov. Tieto odolné skenery zvládnu zachytiť aj najproblematickejšie čiarové kódy vrátane drobných, hustých, zakrivených, zle vytlačených, poškodených i elektronických...

ZEBRA CS60

Ručný snímač Zebra CS60 je viacúčelový ručný skener, ktorý dokážete pripojiť ako káblovo, tak aj bezdrôtovo za pomoci technológie bluetooth 5.0 BLE.

SYMBOL LI4278

Bezdrôtový ručný snímač LI4278 ponúka užívateľom rýchlejšie snímanie čiarových kódov a snímanie na dlhšie vzdialenosti. Čiarové kódy sú zachytávané z extrémnych uhlov, vďaka čomu je snímanie jednoduchšie.

ZEBRA DS2208

Nové ručné snímače ZEBRA DS2208 sa vyznačujú vlastnosťami, ktoré vám zjednodušia rozhodovanie o type snímača, ktorý potrebujete. Ak hľadáte malý ergonomický snímač, s nízkou hmotnosťou a maximálnou spoľahlivosťou, ktorý ochráni vaše investície i do budúcnosti, je práve DS2208 tou správnou voľbou. Skener DS2208 je...

ZEBRA LI2208

Ručný snímač LI2208 predstavuje novú generáciu 1D skenovania a je nástupcom najobľúbenejšieho snímača LS2208. Čiarové kódy je možné zachytiť týmto skenerom z rôznych, aj tých najextrémnejších uhlov.

SYMBOL LS2208

Snímač LS2208 vyniká rýchlym a spoľahlivým čítaním čiarových kódov, svojou ľahkosťou, nízkou cenou, či jednoduchým univerzálnym pripojením (PS/2, USB, RS232 atď). Možno ho zakúpiť v bielom a čiernom prevedení. Je vhodný najmä k pokladniam, keďže v stojane sníma...

ZEBRA LS1203

Ručný skener Zebra LS1203 poskytuje vysoko kvalitné laserové skenovanie, užívateľsky príjemnú ergonómiu a odolnosť voči pádu, prachu a vlhkosti. 

HONEYWELL Xenon XP 1950 Series

Ručné skenery Honeywell Xenon XP 1950 Series disponujú špičkovým výkonom a vysokou odolnosťou voči pádom.

HONEYWELL Voyager 9540

Ručné skenery Honeywell Voyager 9540 sú vybavené patentovanou automatickou infračervenou aktiváciou a dokážu dekódovať všetky štandardné 1D čiarové kódy, vrátane GS1 DataBar ™.

HONEYWELL Fusion 3780

Ručný snímač HONEYWELL Fusion 3780s, s tlačidlom pre rýchlu zmenu snímacieho režimu, dokáže pracovať v režime viacsmerného, ale aj jednosmerného snímania. Viacsmerný režim využíva 20 snímacích liniek a umožní užívateľovi zosnímať až 1333 riadkov za sekundu.

HONEYWELL Voyager 1602g

Ručný bezdrôtový skener Voyager 1602g je snímač malých rozmerov, ktorý je vhodný pre maloobchodný predaj, či predaj v teréne. Je schopný skenovať čiarové kódy na obrazovkách smartfónov, alebo tabletov.

HONEYWELL Hyperion 1300g

Hyperion 1300g sa vyznačuje vynikajúcimi snímacími vlastnosťami, či intuitívnym a agresívnym ručnym snímaním. Patrí medzi vysoko univerzálne, vďaka čomu eliminuje potrebu nákupu špeciálnych snímačov - zariadenie je schopné prečítať 13 mil. čiarových kódov zo vzdialenosti až 457 mm, taktiež...

HONEYWELL Voyager 1400g

Ručný LED snímač HONEYWELL Voyager 1400g dopĺňa veľmi úspešný rad 1D snímačov čiarových kódov Voyager 1200g o schopnosť snímať 1D a 2D čiarové kódy, pomocou viacsmernej technológie zachytenia obrazu čiarového kódu osvetleného LED bleskom.

HONEYWELL Voyager 1250g

Ručný laserový snímač HONEYWELL Voyager 1250g je optimalizovaný pre rýchle snímanie lineárnych čiarových kódov, dokáže taktiež snímať zle vytlačené a poškodené kódy. Poskytuje vynikajúci výkon, minimalizuje ručné zadávanie dát, čo vedie k zvýšeniu produktivity.

HONEYWELL Voyager Series 1200g

Laserový snímač HONEYWELL Voyager 1200g ponúka vysoký snímací výkon a rýchlosť snímania pre všetky najznámejšie lineárne čiarové kódy, vrátane nekvalitných a poškodených kódov.

HONEYWELL Eclipse 5145

Ručný laserový snímač čiarových kódov HONEYWELL Eclipse 5145 je vybavený modernou technológiu CodeGate, ktorá umožňuje nasnímanie požadovaného kódu ešte pred prenosom dát, jednoduchým stlačením tlačidla. Šírka snímacej linky sa zväčšuje s tým, ako sa snímač vzďaľuje od čiarového kódu.

DATALOGIC Heron HD3100

Ručný snímač Heron HD3100 vynikajúco číta 1D čiarové kódy. Skvelo sa hodí pre potreby maloobchodných prevádzok.

DATALOGIC Heron HD3430

Ručný snímač Heron HD3430 vynikajúco číta 2D čiarové kódy. Obsahuje technológiu „Green Spot“ pre dobre čitateľnú spätnú väzbu.

DATALOGIC Gryphon 4500 Series

Séria snímačov Datalogic Gryphon 4500 vyniká elegantným a trendovým dizajnom a ergonomickým tvarom. Dopĺňa ho najpokročilejší megapixelový snímač s 2D technológiou teplého bieleho osvetlenia pre vynikajúci výkon. 

DATALOGIC Gryphon I GPS4400 2D

Gryphon GPS4400 je štýlový prezentačný skener, dostupný v dvoch príjemných farbách -  šedá a biela. Skener má všetky funkcie ručného skenera Gryphon GD4400, avšak v krajšom prezentačnom prevedení. Nastaviteľný stojan a kompaktné rozmery umožňujú skener používať aj v menších priestoroch.

DATALOGIC Gryphon 4200 Series

Snímače Datalogic zo série Gryphon 4200 je možné využívať nielen v maloobchode, kancelárskom prostredí a ľahkom priemysle, ale vďaka krytom, z ktorých sú skenery zhotovené, sú vhodné ná používanie aj v zdravotníctve.

DATALOGIC Gryphon I 4100 Series

Snímače série Gryphon I 4100 ponúkajú rýchle dekódovanie a čítanie 1D čiarových kódov. Zariadenia kombinujú v sebe výkon, skvelé snímacie vlastnosti a dlhú životnosť. Sú dostupné v káblovej aj bezdrôtovej konfigurácii. Bezdrôtové konfigurácie sú dostupné aj s technológiou DATALOGIC STAR. 
 

...

DATALOGIC TD1100

Séria čítačiek TD1100 od spoločnosti Datalogic predstavujú riešenie pre zákazníkov, ktorí požadujú snímacie zariadenie malých rozmerov, ľahké a s nízkou spotrebou energie.

DATALOGIC QuickScan 2400 Series

Séria snímačov QuickScan I 2400 je jedna z najpredávanejších sérií snímačov značky DATALOGIC. Snímače dokážu snímať všetky typy kódov a sú dostupné káblové aj bezdrôtové konfigurácie. 


 

DATALOGIC QuickScan I 2131 Series

Séria snímačov QuickScan I 2131 je jedna z najpredávanejších sérií snímačov značky DATALOGIC. Snímače dokážu snímať všetky 1D kódy a sú dostupné káblové aj bezdrôtové konfigurácie.
 

DATALOGIC PowerScan 9500 Retail

Rodina priemyselných snímačov PowerScan prichádza teraz aj do obchodného sektora, s novou radou PowerScan Retail. Snímače tejto série sú dostupné v 1D a 2D konfiguráciách.

DATALOGIC RIDA DBT6400 Healthcare | Retail

DATALOGIC RIDA DBT6400 je bezdrôtový imager s Bluetooth technológiou, ktorý je ideálny spoločník pre spojenie s mobilnými zariadeniami. Je ľahko párovateľný s operačnými systémami Android ™, Apple® iOS a zariadeniami s Windows® Mobile®.

DATALOGIC QuickScan I Lite QW2100

Snímač QuickScan I Lite QW2100 je malý, ľahký a vďaka ergonomickému tvaru sa ľahko používa. Integrovaný lineárny imager číta všetky 1D kódy. 
 

DATALOGIC DS2400N - 2K Series

Nová DS2400N je laserová čítačka čiarových kódov, ktorá ponúka maximálnu konektivitu, lepší výkon optického prvku a jednoduchú inštaláciu v tých najnáročnejších podmienkach, vrátane skladov, dielní a OEM strojov.