Bežné ručné snímače

ZEBRA CS60

Ručný snímač Zebra CS60 je viacúčelový ručný skener, ktorý dokážete pripojiť ako káblovo, tak aj bezdrôtovo za pomoci technológie bluetooth 5.0 BLE. Podporuje skenovanie 1D/2D a aj OCR kódov. Operačná doba je vďaka kapacite batérie 735 mAh až 18h.

ZEBRA DS8100

Séria snímačov ZEBRA DS8100 je určená do obchodného a kancelárskeho segmentu, do nemocníc a lekární, do skladov ale i výrobných závodov. Tieto odolné skenery zvládnu zachytiť aj najproblematickejšie čiarové kódy vrátane drobných, hustých, zakrivených, zle vytlačených, poškodených i elektronických...

ZEBRA DS2208

Nové ručné snímače SYMBOL DS2208 sa vyznačujú vlastnosťami, ktoré vám zjednodušia rozhodovanie o type snímača, ktorý potrebujete. Ak hľadáte malý ergonomický snímač, s nízkou hmotnosťou a maximálnou spoľahlivosťou, ktorý ochráni vaše investície i do budúcnosti, je práve DS2208 tou správnou voľbou. Skener DS2208...

SYMBOL LI4278

Bezdrôtový ručný snímač LI4278 ponúka užívateľom rýchlejšie snímanie čiarových kódov a snímanie na dlhšie vzdialenosti. Čiarové kódy sú zachytávané z extrémnych uhlov, vďaka čomu je snímanie jednoduchšie.

SYMBOL LS2208

Snímač LS2208 vyniká rýchlym a spoľahlivým čítaním čiarových kódov, svojou ľahkosťou, nízkou cenou, či jednoduchým univerzálnym pripojením (PS/2, USB, RS232 atď). Možno ho zakúpiť v bielom a čiernom prevedení. Je vhodný najmä k pokladniam, keďže v stojane sníma...

HONEYWELL Hyperion 1300g

Hyperion 1300g sa vyznačuje vynikajúcimi snímacími vlastnosťami, či intuitívnym a agresívnym ručnym snímaním. Patrí medzi vysoko univerzálne, vďaka čomu eliminuje potrebu nákupu špeciálnych snímačov - zariadenie je schopné prečítať 13 mil. čiarových kódov zo vzdialenosti až 457 mm, taktiež...

HONEYWELL Fusion 3780

Ručný snímač HONEYWELL Fusion 3780s, s tlačidlom pre rýchlu zmenu snímacieho režimu, dokáže pracovať v režime viacsmerného, ale aj jednosmerného snímania. Viacsmerný režim využíva 20 snímacích liniek a umožní užívateľovi zosnímať až 1333 riadkov za sekundu.

HONEYWELL Voyager 1400g

Ručný LED snímač HONEYWELL Voyager 1400g dopĺňa veľmi úspešný rad 1D snímačov čiarových kódov Voyager 1200g o schopnosť snímať 1D a 2D čiarové kódy, pomocou viacsmernej technológie zachytenia obrazu čiarového kódu osvetleného LED bleskom.

HONEYWELL Voyager 1250g

Ručný laserový snímač HONEYWELL Voyager 1250g je optimalizovaný pre rýchle snímanie lineárnych čiarových kódov, dokáže taktiež snímať zle vytlačené a poškodené kódy. Poskytuje vynikajúci výkon, minimalizuje ručné zadávanie dát, čo vedie k zvýšeniu produktivity.

HONEYWELL Voyager 1202g

Laserový snímač HONEYWELL Voyager 1202g ponúka agresívne lineárne snímanie čiarových kódov, ktoré užívatelia očakávajú od svetovo známeho radu Voyager skenerov. Medzi ďalšie prednosti snímača patrí aj vynikajúca kvalita snímania poškodených čiarových kódov = vysoký výkon; ľahko vymeniteľná batéria s dlhou...

HONEYWELL Voyager 1200g

Laserový snímač HONEYWELL Voyager 1200g ponúka vysoký snímací výkon a rýchlosť snímania pre všetky najznámejšie lineárne čiarové kódy, vrátane nekvalitných a poškodených kódov. Snímač zvyšuje rýchlosť snímania vďaka vylepšenej detekcii objektov a automatickému nastaveniu pri snímaní zo stojana.

HONEYWELL Eclipse 5145

Ručný laserový snímač čiarových kódov HONEYWELL Eclipse 5145 je vybavený modernou technológiu CodeGate, ktorá umožňuje nasnímanie požadovaného kódu ešte pred prenosom dát, jednoduchým stlačením tlačidla. Šírka snímacej linky sa zväčšuje s tým, ako sa snímač vzďaľuje od čiarového kódu.

DATALOGIC Gryphon I GPS4400 2D

Gryphon GPS4400 je štýlový prezentačný skener, dostupný v dvoch príjemných farbách -  šedá a biela. Skener má všetky funkcie ručného skenera Gryphon GD4400, avšak v krajšom prezentačnom prevedení. Nastaviteľný stojan a kompaktné rozmery umožňujú skener používať aj v menších priestoroch.

DATALOGIC QuickScan I 2400 Series

Séria snímačov QuickScan I 2400 je jedna z najpredávanejších sérií snímačov značky DATALOGIC. Snímače dokážu snímať všetky typy kódov a sú dostupné káblové aj bezdrôtové konfigurácie. 


 

DATALOGIC QuickScan I 2131 Series

Séria snímačov QuickScan I 2131 je jedna z najpredávanejších sérií snímačov značky DATALOGIC. Snímače dokážu snímať všetky 1D kódy a sú dostupné káblové aj bezdrôtové konfigurácie.
 

DATALOGIC QuickScan I Lite QW2100

Snímač QuickScan I Lite QW2100 je malý, ľahký a vďaka ergonomickému tvaru sa ľahko používa. Integrovaný lineárny imager číta všetky 1D kódy. 
 

DATALOGIC Gryphon L GD4300

Snímače Gryphon L GD4300 sú ideálnym riešením pre maloobchod, kancelárske prostredie a ľahký priemysel. Snímač disponuje jasným laserovým lúčom, ktorý dokáže snímať 1D kódy aj na dlhšie vzdialenosti. 

DATALOGIC Gryphon I 4100 Series

Snímače série Gryphon I 4100 ponúkajú rýchle dekódovanie a čítanie 1D čiarových kódov. Zariadenia kombinujú v sebe výkon, skvelé snímacie vlastnosti a dlhú životnosť. Sú dostupné v káblovej aj bezdrôtovej konfigurácii. Bezdrôtové konfigurácie sú dostupné aj s technológiou DATALOGIC STAR. 
 

...

DATALOGIC Heron Series 

Séria snímačov Heron je špecifická svojím jedinečným dizajnom a funkčnosťou. Táto séria snímačov sa skvelo hodí pre potreby maloobchodných prevádzok, kde zaujmú svojím dizajnom a možnosťou nastaviť vlastnú zvukovú odozvu.

DATALOGIC PowerScan 9500 Retail

Rodina priemyselných snímačov PowerScan prichádza teraz aj do obchodného sektora, s novou radou PowerScan Retail. Snímače tejto série sú dostupné v 1D a 2D konfiguráciách.

DATALOGIC RIDA DBT6400 Healthcare | Retail

DATALOGIC RIDA DBT6400 je bezdrôtový imager s Bluetooth technológiou, ktorý je ideálny spoločník pre spojenie s mobilnými zariadeniami. Je ľahko párovateľný s operačnými systémami Android ™, Apple® iOS a zariadeniami s Windows® Mobile®.