Spoločnosť EKVIA inovovala proces označovania produktov vďaka systému NiceLabel Cloud

 

Spoločnosť EKVIA je súčasťou divízie Orkla Food Ingredients, patriacej nórskemu koncernu Orkla ASA a zásobuje zo štyroch distribučných centier viac ako 1200 zákazníkov na Slovensku produktami od viac ako 150 dodávateľov z celého sveta.
Vysoká variabilita produktov a ingrediencií mala za následok pomalšie spracovávanie údajov pre tlač o produktoch, ich zloženiach a typoch, ako aj celkovú správu údajov, ktorá prebiehala manuálne – pomocou makier, komplikovaných prepočtov,  excelových tabuliek. Tieto vznikali exportom z hlavnej databázy, tlač prebiehala priamo z excelu, každá zmena dizajnu a obsahu etikety bola časovo veľmi náročná.

Implementácia systému NiceLabel Cloud priniesla Ekvii hneď niekoľko výhod:
Najväčším prínosom riešenia je rýchlosť, efektivita a jednoduchosť pri tlači produktových etikiet. Systém NiceLabel Cloud umožňuje označovať produkty oveľa rýchlejšie. Systém je priamo napojený na centrálnu databázu produktov a ingrediencii, čo úplne eliminovalo nutnosť manuálnych prepočtov, radení a generovaní aktuálnych dát pre tlač etikiet. Užívateľ jednoducho vyhľadá produkt a vytlačí etiketu.

Ďalšími prínosmi sú spoľahlivosť a dostupnosť, vďaka platforme Microsoft® Azure™, na ktorej systém NiceLabel Cloud pracuje. Všetky potrebné informácie, šablóny, reporty a história sú dostupné odkiaľkoľvek a kedykoľvek. Okrem toho Cloud na platforme MS Azure prináša aj bezpečnosť a ochranu údajov, keďže je to jedna z najbezpečnejších cloudových platforiem na trhu.
Vďaka flexibilite a škálovateľnosti riešenia, systém NiceLabel Cloud umožňuje prispôsobiť sa aktuálnym potrebám - bez ohľadu na počet produktov, tlačiarní, užívateľov – systém rastie spolu so spoločnosťou.

Prečítajte si viac o systéme NiceLabel 

alebo sa môžete zúčastniť pripravovaného seminára, na ktorý sa môžete prihlásiť priamo TU.

 

Ekvia

Kontaktujte nás

Zistíme vaše potreby a poradíme ideálne riešenie pre váš biznis.

+421 2 4342 3844 info@kodys.sk

Vyplňte kontaktný formulár