Dotykové terminály

ZEBRA TC21 | 26

Výborný mobilný terminál pre firemné použitie v pomere cena/hodnota. 

ZEBRA TC72 | 77

Robustné dotykové terminály najnovšej generácie s operačným systémom Android.

ZEBRA TC52 | 57

Dvojica mobilných dotykových terminálov (TC - Touch Computer) TC52 a TC57 sú doplnením úspešných modelov TC51/TC56.

ZEBRA TC51 | 56

Dvojica dotykových terminálov TC51 a TC56 od Zebry v sebe spája dizajn mobilného telefónu a robustnosť odolného snímača čiarového kódu. Od seba sa tieto dva terminály líšia tím, že TC56 má navyše WWAN rádio (4G LTE) a GPS prijímač.

ZEBRA TC70 | TC75

TC70/75 predstavujú profesionálne podnikové mobilné terminály s operačným systémom Android. Dotykové terminály sú pripravené na každodenné intenzívne použitie.

HONEYWELL Dolphin CT60

Dolphin CT60 je najnovší a najmodernejší 4G LTE mobilný terminál od spoločnosti Honeywell. Vďaka svojej kompaktnosti a 4G LTE pripojeniu najvhodnejší pre terénnych pracovníkov, kuriérov, odpočtárov a technikov, ktorí potrebujú byť v stálej a rýchlej konektivite s vašimi aplikáciami a ...

DATALOGIC Memor 10

Špičkový výkon DATALOGIC Memor 10 s plným dotykom PDA so systémom Android ™ je schopný podporovať množstvo aplikácií v rôznych prostrediach, vrátane nového modelu s možnosťou skenovania 2D kódov.

HONEYWELL CN75/CN75e

Mobilné terminály CN75 a CN75e sú určené pre kuriérske spoločnosti a pre mobilných pracovníkov, ktorí potrebujú pracovať dlhú dobu aj v tých najnáročnejších poveternostných podmienkach. Tieto zariadenia ponúkajú flexibilitu operačného systému pre podporu zložitých aplikácií a vysokorýchlostnú bezdrôtovú...