Dotykové terminály

ZEBRA EC50 | 55

Spoločnosť ZEBRA Technologies uvádza na trh doposiaľ najtenšie a najľahšie terminály ZEBRA EC50|55. PDA terminály ZEBRA EC50|55 majú ľahký a tenký dizajn, padnúci priamo do ruky.

ZEBRA TC21 | 26

Výborný mobilný terminál pre firemné použitie v pomere cena/hodnota. 

ZEBRA TC72 | 77

Robustné dotykové terminály najnovšej generácie s operačným systémom Android.

ZEBRA TC70x | TC75x

TC70x|75x predstavujú profesionálne podnikové mobilné terminály s operačným systémom Android.

ZEBRA TC52 | 57

Dvojica mobilných dotykových terminálov (TC - Touch Computer) TC52 a TC57 sú doplnením úspešných modelov TC51/TC56.

ZEBRA TC51 | 56

Dvojica dotykových terminálov TC51 a TC56 od Zebry v sebe spája dizajn mobilného telefónu a robustnosť odolného snímača čiarového kódu. Od seba sa tieto dva terminály líšia tím, že TC56 má navyše WWAN rádio (4G LTE) a GPS prijímač.

ZEBRA PS20 Personal Shopper

Mobilný terminál PS20 Personal Shopper od spoločnosti ZEBRA poskytuje revolučný zákaznícky servis a zvyšuje produktivitu pracovníkov. PS20 s pokročilými funkciami je kompatibilný so všetkým príslušenstvom úspešného terminálu Zebra MC18.

HONEYWELL Dolphin CT40

Dolphin CT40 od spoločnosti Honeywell patrí do platformy Mobility Edge a funguje na Androide, ktorý je možné upgradovať na päť generácií, od Androidu Nougat až po Android 11/R.

HONEYWELL Dolphin CT60

Dolphin CT60 je najnovší a najmodernejší 4G LTE mobilný terminál od spoločnosti Honeywell. Vďaka svojej kompaktnosti a 4G LTE pripojeniu najvhodnejší pre terénnych pracovníkov, kuriérov, odpočtárov a technikov, ktorí potrebujú byť v stálej a rýchlej konektivite s vašimi aplikáciami a ...

DATALOGIC Memor 20

Datalogic Memor 20 je najväčší PDA terminál s plne dotykovým displejom. Je určený aj do tých najnáročnejších podmienok.

DATALOGIC Memor 10

Špičkový výkon DATALOGIC Memor 10 s plným dotykom PDA so systémom Android ™ je schopný podporovať množstvo aplikácií v rôznych prostrediach, vrátane nového modelu s možnosťou skenovania 2D kódov.

HONEYWELL CN75/CN75e

Mobilné terminály CN75 a CN75e sú určené pre kuriérske spoločnosti a pre mobilných pracovníkov, ktorí potrebujú pracovať dlhú dobu aj v tých najnáročnejších poveternostných podmienkach. Tieto zariadenia ponúkajú flexibilitu operačného systému pre podporu zložitých aplikácií a vysokorýchlostnú bezdrôtovú...