Dotykové terminály

ZEBRA TC21 | 26

Výborný mobilný terminál pre firemné použitie v pomere cena/hodnota. 

ZEBRA TC72 | 77

Robustné dotykové terminály najnovšej generácie s operačným systémom Android.

ZEBRA TC52 | 57

Dvojica mobilných dotykových terminálov (TC - Touch Computer) TC52 a TC57 sú doplnením úspešných modelov TC51/TC56.

ZEBRA TC51 | 56

Dvojica dotykových terminálov TC51 a TC56 od Zebry v sebe spája dizajn mobilného telefónu a robustnosť odolného snímača čiarového kódu. Od seba sa tieto dva terminály líšia tím, že TC56 má navyše WWAN rádio (4G LTE) a GPS prijímač.

ZEBRA TC70 | TC75

TC70/75 predstavujú profesionálne podnikové mobilné terminály s operačným systémom Android. Dotykové terminály sú pripravené na každodenné intenzívne použitie.

ZEBRA MC67

Mobilný terminál MC67 od spoločnosti Zebra nadväzuje na úspešný typ MC65. Užívateľom prináša rozšírené možnosti dátovej konektivity (rýchla bezdrôtová sieť 802.11n a dátové prenosy HSPA+), zvýšenie robustnosti a užívateľského prostredia.

ZEBRA MC40

MC40 je jedinečný dotykový mobilný terminál s operačným systémom Android. Určený je hlavne pre použitie v obchodoch.

ZEBRA MC36

Ak vaši pracovníci potrebujú jednoduchý mobilný terminál s operačným systémom Android, veľkým displejom a úložným priestorom s dlhou výdržou batérie a skenerom 1D/2D kódov, ktorý dokáže svojou cenou konkurovať komerčným smartfónom, tak odporúčame – terminál ZEBRA MC36.

ZEBRA MC45

Mobilný terminál MC45 s elegantným dizajnom a nízkou hmotnosťou, v štýle klasických mobilných telefónov ponúka odolnosť pre každodenné pracovné nasadenie. Zariadenie je vhodné takmer pre každú profesiu - od kuriéra až po pracovníka v skalde.

ZEBRA MC1X

Mobilné terminály MC17/MC18 zo série Personal Shopper zvyšujú úroveň a pohodlie samoobslužného nakupovania tzv. „SelfShopingu“. 

HONEYWELL Dolphin CT60

Dolphin CT60 je najnovší a najmodernejší 4G LTE mobilný terminál od spoločnosti Honeywell. Vďaka svojej kompaktnosti a 4G LTE pripojeniu najvhodnejší pre terénnych pracovníkov, kuriérov, odpočtárov a technikov, ktorí potrebujú byť v stálej a rýchlej konektivite s vašimi aplikáciami a ...

HONEYWELL Dolphin 7800

EDA (Enterprise Digital Assistant) Honeywell Dolphin 7800 je určený pre náročné mobilné pracovné aplikácie, ktoré vyžadujú vykonanie početných pracovných úloh v obmedzenom čase. Dolphin 7800 je viacúčelové zariadenie pre komunikáciu a zber dát s rýchlosťou desktopov, ktoré pracovníkom umožňuje dokončiť prácu bez...

HONEYWELL Dolphin 60s

Mobilný terminál HONEYWELL Dolphin 60s bol špeciálne skonštruovaný pre uľahčenie rýchleho, spoľahlivého a bezpečného prístupu k dôležitým obchodným dátam.

HONEYWELL CN51

Mobilný terminál HONEYWELL CN51je zariadenie, ktoré ponúka bezkonkurenčnú všestrannosť s výberom operačných systémov Windows alebo Android. Veľký viacdotykový displej je čitateľný aj vonku, umožňuje užívateľovi pohodlnejšie používanie, nie je potrebné príliš "scrolovat" obrazovku.

HONEYWELL Dolphin 75e Black

Mobilný terminál Dolphin 75e je univerzálne multimediálne zariadenie prinášajúce značné prevádzkové zisky a flexibilitu pre váš podnik. ariadenie je schopné generovať objemnejšie a dôkladnejšie informácie v oveľa kratšej dobe, čo bude má za následok zvýšenie predaja a zlepšenie zákazníckych...

HONEYWELL Dolphin 70e Black

Mobilný terminál HONEYWELL Dolphin 70e Black je atraktívne navrhnutý tak, aby zvýšil osvojenie koncovým užívateľom a poskytoval progresívny a profesionálny vzhľad v teréne. Predstavuje podnikové hybridné zariadenie, ktoré ponúka veľkosť, štýl a použiteľnosť spotrebiteľského zariadenia so...

HONEYWELL Dolphin CT50

Spoločnosť HONEYWELL vytvorila svoj najmodernejší 4G / LTE vreckový dotykový terminál Dolphin CT50 s podporou pre operačné systémy Windows alebo Android. Mobilný dotykový počítač je správnou voľbou pre terénnych pracovníkov, ktorí potrebujú skutočnú mobilnú kanceláriu s modernými vymoženosťami a to priamo...

DATALOGIC Memor 10

Špičkový výkon DATALOGIC Memor 10 s plným dotykom PDA so systémom Android ™ je schopný podporovať množstvo aplikácií v rôznych prostrediach, vrátane nového modelu s možnosťou skenovania 2D kódov.

DATALOGIC DL-Axist

PDA (personal digital assistant) DL-Axist je odolný androidový terminál s robustnou konštrukciou pre použite vo vnútornom aj vonkajšom prestredí.

HONEYWELL CN75/CN75e

Mobilné terminály CN75 a CN75e sú určené pre kuriérske spoločnosti a pre mobilných pracovníkov, ktorí potrebujú pracovať dlhú dobu aj v tých najnáročnejších poveternostných podmienkach. Tieto zariadenia ponúkajú flexibilitu operačného systému pre podporu zložitých aplikácií a vysokorýchlostnú bezdrôtovú...

ZEBRA TC20 | TC25

Nový dotykový terminál Zebra TC20 prichádza v príjemnom spotrebiteľskom dizajne, no napriek tomu spĺňa všetky potreby aj náročnejšieho užívateľa a približuje sa svojim výkonom aj vyšším radám. Primárne využitie TC20 je v menších nenáročných skladoch, na predajniach v sektore služieb a so...

ZEBRA TC55

Touch computer TC55 predstavuje podnikanie s osobným prístupom. Tento vreckový dotykový počítač v sebe spája bohaté podnikové funkcie s vlastnosťami a vzhľadom smartphonu.