Dotykový terminál

Dotykové terminály

  • odolná konštrukcia vhodná na prácu v náročných podmienkach
  • odolný displej voči pádom a oderom a vysokokapacitná batéria
  • dotykový displej a integrovaný snímač čiarového kódu pre vstup dát
  • čítanie celého spektra čiarových kódov pri snímaní zblízka či zďaleka (laser, 1D/2D imagery, DPM snímače)
  • konektivita pri väčšine modeloch cez Bluetooth, Wi-Fi, WWAN, GPS
  • staršie modely terminálov s OS Windows, novšie modely s OS Android, ktorý je upgradovateľný na rôzne verzie
  • verzia Healtcare pri niektorých modeloch
  • využitie: logistika, v teréne (odpočtári, servisní technici), distribúcia, sklady, kuriérske služby alebo maloobchod
  • výrobcovia v našej ponuke: Zebra Technologies, Honeywell, Datalogic 
Zebra TC22/TC27

Zebra TC22/TC27

Terminály Zebra TC22/TC27 sú kompaktné, výkonné zariadenia, ktoré ponúkajú veľký 6palcový displej, 5G, Wi-Fi 6E, integrované skenery, podporu pre platenie kliknutím (tap-to-pay) aj ostatné bezkontaktné transakcie a mnoho ďalšieho. Sú to odolné mobilné terminály, ktoré sú navrhnuté a vyrobené tak, aby vydržali dlhšie ako bežné telefóny a ponúkli tak lepšiu návratnosť vašej investície. Sú ideálne pre širokú škálu odvetví, vrátane maloobchodu, pohostinstva, zábavného priemyslu, dopravy a logistiky.

Objednať
Zebra TC73/TC78

Zebra TC73/TC78

Nová generácia ultra odolných mobilných terminálov od spoločnosti Zebra Technologies, ktorá je vybavená najnovšími technológiami. Osemjadrový procesor Qualcomm 6490 poskytuje špičkový výkon pre súčasnú podporu aplikácií a šesťpalcový pokročilý displej, ktorý je najväčší vo svojej triede, umožňuje dobrú čitateľnosť v interiéri i exteriéri.

Objednať
ZEBRA TC72 | 77

ZEBRA TC72 | 77

Robustné dotykové terminály najnovšej generácie s operačným systémom Android. Svojou odolnosťou ponúkajú spoľahlivý pracovný nástroj, ktorý tak ako v exteriéri ani v teréne nestráca na svojej účinnosti. Umožňujú užívateľom pracovať efektívnejšie a získavať prístup k informáciám v reálnom čase. Ovládanie dotykových terminálov TC72 | TC77 je jednoduché a intuitívne vďaka operačnému systému Android.

Objednať
ZEBRA TC53 | 58

ZEBRA TC53 | 58

Nová generácia mobilných dotykových terminálov Zebra TC53 a TC58 je navrhnutá tak, aby dokázala pokryť široké spektrum úkonov. Telo majú tenšie, oproti svojim predchodcom, ale o to odolnejšie. Špičkový 6-palcový displej poskytuje najvyššie rozlíšenie a najjasnejší displej v tejto produktovej triede. Obrazovka je ľahko čitateľná za každých podmienok a technológia Edge-to-Edge znamená viac informácií a menej rolovania. 6 600 mAh batéria sľubuje výkon, ktorý pokryje celú zmenu. Rozdiel medzi týmito dvomi mobilnými terminálmi je ten, že TC58 má navyše WWAN 5G, GPS a rádio.

Objednať
ZEBRA TC52 | 57

ZEBRA TC52 | 57

Dvojica mobilných dotykových terminálov (TC - Touch Computer) TC52 a TC57 sú doplnením úspešných modelov TC51/TC56. Pokročilá technológia skenovania, spolu s technológiou PRZM Intelligent Imaging, umožňujú veľmi rýchle načítanie tlačených, ale aj elektronických 1D a 2D kódov, vrátane kódov Digimarc, bez ohľadu na ich stav. Rozšírený pracovný rozsah a široké zorné pole umožňujú skenovať kódy z blízka aj diaľky, navyše vďaka všesmerovému skenovaniu nie je potrebné kódy zarovnávať. Od seba sa tieto dva terminály líšia tým, že TC57 má navyše WWAN rádio (4G LTE) a GPS prijímač.

Objednať
ZEBRA TC21 | 26

ZEBRA TC21 | 26

Výborný mobilný terminál pre firemné použitie v pomere cena/hodnota. PDA terminály ZEBRA TC21|26 majú ľahký a malý design, ktorý je ideálny pre ovládanie jednou rukou. 

Objednať
ZEBRA EC50 | 55

ZEBRA EC50 | 55

Spoločnosť ZEBRA Technologies uvádza na trh doposiaľ najtenšie a najľahšie terminály ZEBRA EC50|55. PDA terminály ZEBRA EC50|55 majú ľahký a tenký dizajn, padnúci priamo do ruky. Vhodné sú najmä pre firemné/kancelárske použitie. Dotykové terminály EC50|55 sú vodotesné a odolné voči pádu, sklo Corning Gorilla Glass® prináša maximálnu odolnosť proti poškriabaniu a nárazom.

Objednať
ZEBRA PS20 Personal Shopper

ZEBRA PS20 Personal Shopper

Mobilný terminál PS20 Personal Shopper od spoločnosti ZEBRA poskytuje revolučný zákaznícky servis a zvyšuje produktivitu pracovníkov. PS20 s pokročilými funkciami je kompatibilný so všetkým príslušenstvom úspešného terminálu Zebra MC18. Robustný dizajn zaisťuje spoľahlivú prevádzku po celý deň. Odolá pádom na betón až z výšky 1,2 m. Terminál je vhodný aj do chladiarenských, či vonkajších predajných miest, vďaka rozšírenému rozsahu prevádzkovej teploty. 

Objednať
HONEYWELL Dolphin CT60 XP

HONEYWELL Dolphin CT60 XP

Dolphin CT60 XP od spoločnosti Honeywell je nástupca terminálu Dolphin CT60.  Terminál je postavený na platforme Mobility Edge a pracuje s operačným systémom Android. Mobilný terminál CT60 XP je nabitý funkciami, vďaka ktorým je možné pokročilé sieťové pripojenie, prenos veľkých súborov, streamovanie videa alebo rýchly vzdialený prístup k podnikovým aplikáciám. Navyše prečíta čiarové kódy, ktoré sú aj poškodené alebo špinavé. Robustné prevedenie odoláva pádom aj z vyšších výšok.  

Objednať
HONEYWELL Dolphin CT60

HONEYWELL Dolphin CT60

Dolphin CT60 je najnovší a najmodernejší 4G LTE mobilný terminál od spoločnosti Honeywell. Vďaka svojej kompaktnosti a 4G LTE pripojeniu najvhodnejší pre terénnych pracovníkov, kuriérov, odpočtárov a technikov, ktorí potrebujú byť v stálej a rýchlej konektivite s vašimi aplikáciami a systémami.

Objednať
HONEYWELL Dolphin CT40 XP

HONEYWELL Dolphin CT40 XP

Dolphin CT40 XP od spoločnosti Honeywell je nástupcom zariadenia CT40. Tak isto je postavený na platforme Mobility Edge s operačným systémom Android. Navyše vďaka najnovšej snímacej jednotke FlexRange sníma táto čítačka čiarové kódy z diaľky niekoľkých centimetrov až 10 metrov. K dispozícii je tiež 8-megapixelový predný fotoaparát.  

Spýtajte sa
HONEYWELL Dolphin CT40

HONEYWELL Dolphin CT40

Dolphin CT40 od spoločnosti Honeywell patrí do platformy Mobility Edge a funguje na Androide, ktorý je možné upgradovať na päť generácií, od Androidu Nougat až po Android 11/R. Je vybavený výkonným procesorom octo-core, rýchlou Wi-Fi, 4G LTE pripojením a super odolným displejom Gorilla Glass 5. Vďaka vysokokapacitnej batérii, vydrží Dolphin CT40 pracovať až 12 hodín. 

Spýtajte sa
DATALOGIC Memor 20

DATALOGIC Memor 20

Datalogic Memor 20 je najväčší PDA terminál s plne dotykovým displejom. Je určený aj do tých najnáročnejších podmienok. Terminál ponúka tenký kompaktný dizajn smartphonu s hlavným 5,7 ” full HD displejom, ktorý maximalizuje užívateľské rozhranie pre aplikácie a druhým riadkovým displejom v čele terminálu. Model Memor 20 poskytuje bezdrôtový nabíjací systém Datalogic, ktorý zaisťuje veľmi spoľahlivé bezkontaktné nabíjanie, v spojení s 1-dielnou vymeniteľnou batériou. Odoláva pádom na betón z výšky až 1,8 m, konštrukcia je vodeodolná s triedou krytia IP65 a IP67.

Spýtajte sa
DATALOGIC Memor 10

DATALOGIC Memor 10

Špičkový výkon DATALOGIC Memor 10 s plným dotykom PDA so systémom Android ™ je schopný podporovať množstvo aplikácií v rôznych prostrediach, vrátane nového modelu s možnosťou skenovania 2D kódov. Zahŕňa tiež bezdrôtový nabíjací systém Datalogic na svete, ktorý zaisťuje veľmi spoľahlivé bezkontaktné nabíjanie, v spojení s 1-dielnou vymeniteľnou batériou pre čo najlepšiu prevádzkovú výhodu.

Spýtajte sa
DATALOGIC Memor 1

DATALOGIC Memor 1

Ďalším terminálom z rady Memor od spoločnosti Datalogic je Memor 1. Vyniká svojím 4,3 palcovým multidotykovým FWVGA displejom, ktorý je chránený sklom Gorilla Glass 3. Terminál podporuje funkciu štandardného, ale aj rýchleho nabíjania, kapacita batérie je 3000 mAh.  Memor 1 je dostupný v dvoch verziách, a to buď ako klasický smartfón alebo v pištolovej verzii.

Spýtajte sa
DATALOGIC Joya Touch A6

DATALOGIC Joya Touch A6

Mobilný terinál Joya Touch A6 od spoločnosti Datalogic je viacúčelovým zariadením určeným hlavne pre maloobchod. Tieto terminály sú dostupné v dvoch verziách, buď ako vrecková verzia smartphone alebo ako verzia s pištoľovou rukoväťou a pohodlnou spúšťou. Joya Touch je k dispozícii s dvomi rôznymi skenovacími možnosťami: rýchla VGA viacúčelová 2D kamera, ktorá umožňuje čítať všetky typy 1D a 2D čiarových kódov alebo MegaPixel 2D Imager pre lepší výkon pri skenovaní na väčšie vzdialenosti.

Spýtajte sa
ZEBRA TC51 | 56

ZEBRA TC51 | 56

Dvojica dotykových terminálov TC51 a TC56 už nie je v predaji, boli nahradené modelmi TC72 a TC73.

Spýtajte sa
ZEBRA TC70x | TC75x

ZEBRA TC70x | TC75x

Dotykové terminály TC70x|75x už nie sú v predaji, boli nahradené modelmi TC72 a TC73. 

Spýtajte sa