Náramky

Identifikačné náramky

Náramky na identifikáciu od výrobcu ZEBRA Technologies dodávame vo forme cartridge v troch rôznych veľkostiach a niekoľkých farbách. Náramky pre zdravotníctvo sú vybavené antibakteriálnou vrstvou, sú odolné voči vode, mydlu, rôznym dezinfekciám a pod. a ostávajú dlhodobo čitateľné. Hlavnou výhodou používania náramkov je rýchla a bezchybná identifikácia pacientov, prostredníctvom čiarového kódu s následným využitím mobilného terminálu, k prečítaniu daných informácií. Náramky je možné tlačiť od jedného kusu akoukoľvek čiernou grafikou na tlačiarni Zebra HC100, ktorú taktiež nájdete v našej ponuke. Ponúkame náramky pre dve hlavné kategórie využitia.

Zdravotníctvo

Zdravotníctvo

Náramky Z-Band Direct, Ultra Soft, Soft Infant, Quickclip a Fusion sú určené špeciálne pre zdravotníctvo. Ponúkajú najefektívnejší a najpresnejší spôsob identifikácie pacientov, zvyšujú produktivitu, zrýchľujú identifikáciu a tým zvyšujú celkovú bezpečnosť. Obsahujú antibakteriálnu vrstvu, údaje na nich sú čitateľné minimálne po dobu 14 dní, neobsahujú latex. Ponúkame ich v troch veľkostiach, určených pre dospelé osoby, mládež a novorodencov. Sú vyrábané vo viacerých farebných prevedeniach.

Spýtajte sa
Zábava

Zábava

Náramky Z-Band Fun a Z-Band Splash sú určené pre rôzne komerčné sektory ako napríklad identifikácia účastníkov podujatí, rozlíšenie personálu, kontrola vstupu. Je možné ich tlačiť akýmikoľvek údajmi. Existujú vo viacerých farebných prevedeniach a troch veľkostiach.

Spýtajte sa