Priemyselné mobilné terminály

ZEBRA MC2100 | MC2700

MC2200 a MC2700 prichádzajú na trh ako nástupca rady MC2100. Ich najväčším prínosom a zmenou je už dnešný štandard, operačný systém Android vo verzii 10.

ZEBRA MC9300

Najpredávanejšia a najpoužívanejšia séria mobilných terminálov MC9000 prichádza na trh s novým ešte odolnejším modelom MC9300. Priemyselný terminál MC9300 je zlatým štandardom pre mnohé odvetvia logistiky a priemyslu.

ZEBRA TC8300

Nový model TC8300 prichádza v overenom ergonomickom prevedení svojho predchodcu TC8000.

ZEBRA MC3300

K samozrejmostiam snímača ako sú kvalitná klávesnica, flexibilný skener v rôznych prevedeniach, špičková wifi, odolnosť, výkon a spoľahlivosť patrí aj veľký 4 palcový displej, ktorý umožňuje optimálne využitie vašich nových Android aplikácií, ktoré sa stávajú hnacím motorom novodobého fungovania...

ZEBRA TC8000

Mobilný terminál TC8000 predstavuje inovatívne zariadenie určené pre aplikácie s intenzívnym snímaním čiarových kódov, ktoré je typické pre použitie v skladoch. Pri jeho návrhu bol kladený dôraz na ergonomické ovládanie, ktoré znižuje námahu ruky.

ZEBRA MC32N0

Nový mobilný terminál MC32N0 zo série terminálov MC 3200 je nákladovo-efektívny, kompaktný a odolný mobilný terminál. Prinesie vašim pracovníkom všetko to, čo potrebujú, aby plnili úlohy včas a v širokom spektre použitia - od implementácie v predajni, až po náročné zaobchádzanie v skladoch.

ZEBRA MC92N0

Mobilný pištoľový terminál MC9200 je ďalšou generáciou z odolnej série MC9000, ktorá je zlatým štandardom pre mobilitu v najnáročnejších prostrediach. 

ZEBRA MT2000

Mobilný terminál MT2000 predstavuje ďalšie prvenstvo v odvetví od spoločnosti Zebra. Spojenie jednoduchosti snímača s výpočtovou silou mobilného počítača a ultra-ergonomickým tvarom s pištoľovou rúčkou. Ľahko použiteľný a dostupný mobilný terminál ponúka unikátny hybridný dizajn, schopný fungovať aj...

HONEYWELL CK3R

Jednoduché použitie. Ľahká implementácia. Mobilný terminál CK3R pomáha vašej firme zachytiť všetky výhody automatizácie s robustným energeticky úsporným dizajnom a rýchlym presným skenovaním.

HONEYWELL CK3X

Priemyselný terminál s vysokým výkonom, všesmerovým snímaním a špičkovou životnosťou batérií. Robustnosť mobilného počítača CK3X zjednodušuje pracovné postupy a zvyšuje výkonnosť práce.

DATALOGIC Skorpio X4

Vybavený dotykovou obrazovkou s najväčšou viditeľnosťou vo svojej triede (3,2") mobilný terminál X4 Skorpio umožňuje používateľom pracovať ešte efektívnejšie. 

DATALOGIC Falcon X4

Mobilný terminál DATALOGIC Falcon X4 prináša maximálnu robustnosť, ergonómiu.