Priemyselné mobilné terminály

  • Ultra-odolná konštrukcia vhodná na prácu v tých najnáročnejších podmienkach - vysoké, či nízke teploty, vlhkosť, prašnosť a v neposlednom rade aj neopatrné zaobchádzanie
  • Odolný displej voči pádom a oderom a vysokokapacitná batéria
  • Klávesnica alebo dotykový displej a integrovaný snímač čiarového kódu pre vstup dát
  • Čítajú celé spektrum čiarových kódov pri snímaní zblízka či zďaleka (laser, 1D/2D imagery, DPM snímače)
  • Komunikácia medzi terminálom a nadriadeným systémom funguje bezdrôtovo prostredníctvom Wi-Fi siete alebo prenosom dát cez komunikačnú základňu – cradle
  • Pri termináloch s možnosťou SIM karty prebieha komunikácia cez dátovú sieť
  • Staršie modely terminálov s OS Windows, novšie modely s OS Android, ktorý je upgradovateľný na rôzne verzie
  • Využitie: logistika, distribúcia, sklady, výroba alebo maloobchod
  • Výrobcovia v našej ponuke: Zebra Technologies, Honeywell, Datalogic 

ZEBRA MC2200 | MC2700

MC2200 a MC2700 prichádzajú na trh ako nástupca rady MC2100. Ich najväčším prínosom a zmenou je už dnešný štandard, operačný systém Android vo verzii 10.

ZEBRA MC9300

Najpredávanejšia a najpoužívanejšia séria mobilných terminálov MC9000 prichádza na trh s novým ešte odolnejším modelom MC9300. Priemyselný terminál MC9300 je zlatým štandardom pre mnohé odvetvia logistiky a priemyslu.

ZEBRA TC8300

Nový model TC8300 prichádza v overenom ergonomickom prevedení svojho predchodcu TC8000.

ZEBRA MC3300

Zebra MC3300 - jednoznačne najlepší terminál vo svojej triede. Rada MC33x je novou generáciou ľahkého, robustného mobilného terminálu strednej triedy, navrhnutého pre dotýkové i klávesnicové aplikácie. 

ZEBRA TC8000

Mobilný terminál TC8000 predstavuje inovatívne zariadenie určené pre aplikácie s intenzívnym snímaním čiarových kódov, ktoré je typické pre použitie v skladoch. Pri jeho návrhu bol kladený dôraz na ergonomické ovládanie, ktoré znižuje námahu ruky.

ZEBRA MC32N0

Nový mobilný terminál MC32N0 zo série terminálov MC 3200 je nákladovo-efektívny, kompaktný a odolný mobilný terminál. Prinesie vašim pracovníkom všetko to, čo potrebujú, aby plnili úlohy včas a v širokom spektre použitia - od implementácie v predajni, až po náročné zaobchádzanie v skladoch.

ZEBRA MC92N0

Mobilný pištoľový terminál MC9200 je ďalšou generáciou z odolnej série MC9000, ktorá je zlatým štandardom pre mobilitu v najnáročnejších prostrediach. 

HONEYWELL Dolphin CN80

Ultra odolný terminál Dolphin CN80  je postaveny na platforme Honeywell Edge a Android.

HONEYWELL ScanPal EDA51 / EDA51K

Mobilné terminály Honeywell ScanPal EDA51 a ScanPal EDA51K sa od seba líšia klávesnicou, pričom EDA51 klávesnicu nemá. Sú to zariadenia odolné voči pádom, prachu, vode, teplu, chladu ako aj voči statickej elektrine.

HONEYWELL CK65

Spoľahlivý a robustný terminál CK65 bol vyvinutý spoločnosťou Honeywell predovšetkým pre náročné úlohy v skladoch, doprave a logistike. Oceníte výdrž batérie, ktorá poskytuje energiu až na 28 hodín nepretržitej práce.

HONEYWELL ScanPal EDA61K

Honeywell ScanPal EDA61K je robustný mobilný terminál, ktorý umožňuje firmám automatizovať procesy a eliminovať chyby pri práci v skladoch, distribučných centrách a maloobchodoch.

DATALOGIC Skorpio X5

Spoločnosť Datalogic predstavuje nový mobilný terminál rady Skorpio X5. Je ultrarýchly a vysoko výkonný, jedná sa o najlepší terminál vo svojej triede. Bol vyvinutý tak, aby vydržal prácu v najnáročnejšom prostredí.

DATALOGIC Memor K

Mobilný terminál Memor K od spoločnosti Datalogic je ultra-ergonomický, kompaktný a robustný v jednom. 4-palcový displej je vybavený tvrdeným sklom Dragontrail.

DATALOGIC Skorpio X4

Vybavený dotykovou obrazovkou s najväčšou viditeľnosťou vo svojej triede (3,2") mobilný terminál X4 Skorpio umožňuje používateľom pracovať ešte efektívnejšie. 

DATALOGIC Falcon X4

Mobilný terminál DATALOGIC Falcon X4 prináša maximálnu robustnosť, ergonómiu.