Priemyselné mobilné terminály

Priemyselné mobilné terminály

  • Ultra-odolná konštrukcia vhodná na prácu v tých najnáročnejších podmienkach - vysoké, či nízke teploty, vlhkosť, prašnosť a v neposlednom rade aj neopatrné zaobchádzanie
  • Odolný displej voči pádom a oderom a vysokokapacitná batéria
  • Klávesnica alebo dotykový displej a integrovaný snímač čiarového kódu pre vstup dát
  • Čítajú celé spektrum čiarových kódov pri snímaní zblízka či zďaleka (laser, 1D/2D imagery, DPM snímače)
  • Komunikácia medzi terminálom a nadriadeným systémom funguje bezdrôtovo prostredníctvom Wi-Fi siete alebo prenosom dát cez komunikačnú základňu – cradle
  • Pri termináloch s možnosťou SIM karty prebieha komunikácia cez dátovú sieť
  • Staršie modely terminálov s OS Windows, novšie modely s OS Android, ktorý je upgradovateľný na rôzne verzie
  • Využitie: logistika, distribúcia, sklady, výroba alebo maloobchod
  • Výrobcovia v našej ponuke: Zebra Technologies, Honeywell, Datalogic 
ZEBRA MC9300

ZEBRA MC9300

Najpredávanejšia a najpoužívanejšia séria mobilných terminálov MC9000 prichádza na trh s novým ešte odolnejším modelom MC9300. Priemyselný terminál MC9300 je zlatým štandardom pre mnohé odvetvia logistiky a priemyslu. Bezkonkurenčným zariadením je MC9300 nielen vďaka veľkému 4,3“ odolnému dotykovému displeju v kombinácií s až 8 rôznymi klávesnicami ale aj svojím výkonom a  batériou s kapacitou 7000mAh. Vďaka odolnosti voči pádom z až 2,4m, teplotám do -20° C a krytiu proti prachu a vode na úrovni IP65/IP67 je terminál MC9300 vhodný aj pre tie najnáročnejšie prevádzky. 

Spýtajte sa
ZEBRA TC8300

ZEBRA TC8300

Nový model TC8300 prichádza v overenom ergonomickom prevedení svojho predchodcu TC8000. Dopĺňa ich o lepší hardvérový ako aj softvérový výkon, ktorému vďačí za svoj 8-jadrový procesor, operačnú pamäť do 8Gb a batériu (výdrž počas celej 3-smennej prevádzky).  Čítačka využíva najnovší operačný systém Android 8, ktorý umožňuje využívať celé spektrum aplikácií: od klasického Telnetu, až po moderné webové, alebo natívne android aplikácie.

Spýtajte sa
Zebra MC3300

Zebra MC3300

Zebra MC3300 - jednoznačne najlepší terminál vo svojej triede. Rada MC33x je novou generáciou ľahkého, robustného mobilného terminálu strednej triedy, navrhnutého pre dotykové i klávesnicové aplikácie. Kvalitná klávesnica, flexibilný skener v rôznych prevedeniach, špičková wifi, odolnosť, výkon a spoľahlivosť sú samozrejmosťou. Celkom nový 4 palcový displej s vysokým rozlíšením umožňuje ľahkú čitateľnosť pri rôznych svetelných podmienkach.

Spýtajte sa
ZEBRA MC2200 | MC2700

ZEBRA MC2200 | MC2700

MC2200 a MC2700 prichádzajú na trh ako nástupca rady MC2100. Ich najväčším prínosom a zmenou je už dnešný štandard, operačný systém Android vo verzii 10. Po svojom predchodcovi si nová MC2200 ponechala hardvérovú klávesnicu a ergonómiu a dopĺňa ich novinkami ako 4“ palcový dotykový displej, fotoaparát a možnosť SIM a eSIM pri modeli MC2700. Taktiež tu nechýba ani podpora technológie a batérií PowerPecision s výdržou batérie až 23+ hodín.

Spýtajte sa
HONEYWELL CK65

HONEYWELL CK65

Spoľahlivý a robustný terminál CK65 bol vyvinutý spoločnosťou Honeywell predovšetkým pre náročné úlohy v skladoch, doprave a logistike. Oceníte výdrž batérie, ktorá poskytuje energiu až na 28 hodín nepretržitej práce. Terminál je vybavený skenerom, ktorý číta čiarové kódy zo vzdialenosti od 0,15 až do 15,2m.

Spýtajte sa
HONEYWELL Dolphin CN80

HONEYWELL Dolphin CN80

Ultra odolný terminál Dolphin CN80  je postavený na platforme Honeywell Edge a Android. Disponuje rýchlym procesorom, predĺženou životnosťou batérie a veľkým dobre čitateľným displejom.  Terminál CN80 je kombináciou dotykovej obrazovky a klávesnice a je určený aj do tých najnáročnejších podmienok.

Spýtajte sa
HONEYWELL ScanPal EDA61K

HONEYWELL ScanPal EDA61K

Honeywell ScanPal EDA61K je robustný mobilný terminál, ktorý umožňuje firmám automatizovať procesy a eliminovať chyby pri práci v skladoch, distribučných centrách a maloobchodoch. Batéria terminálu Honeywell ScanPal EDA61K s ľahkým a ergonomicky vyváženým dizajnom vydrží dve až tri smeny.

Spýtajte sa
HONEYWELL ScanPal EDA51 / EDA51K

HONEYWELL ScanPal EDA51 / EDA51K

Mobilné terminály Honeywell ScanPal EDA51 a ScanPal EDA51K sa od seba líšia klávesnicou, pričom EDA51 klávesnicu nemá. Sú to zariadenia odolné voči pádom, prachu, vode, teplu, chladu ako aj voči statickej elektrine. Ich 13-megapixelový farebný fotoaparát dokáže snímať fotografie aj pri tlmenom svetle a zvládajú prečítať aj poškodené 1D a 2D čiarové kódy. Na každej strane terminálov sú tri tlačidlá skenovania, aby mohli terminály plnohodnotne využívať aj ľaváci aj praváci.

Spýtajte sa
DATALOGIC Skorpio X5

DATALOGIC Skorpio X5

Spoločnosť Datalogic predstavuje nový mobilný terminál rady Skorpio X5. Je ultrarýchly a vysoko výkonný, jedná sa o najlepší terminál vo svojej triede. Bol vyvinutý tak, aby vydržal prácu v najnáročnejšom prostredí. Bezdrôtový nabíjací systém zaručí spoľahlivé bezkontaktné nabíjanie. Odolné sklo Gorilla Glass spoločne s krytím IP65 zaisťuje mimoriadnu ochranu pred prachom, vodou i pádom z 1,8m.

Spýtajte sa
DATALOGIC Memor K

DATALOGIC Memor K

Mobilný terminál Memor K od spoločnosti Datalogic je ultra-ergonomický, kompaktný a robustný v jednom. 4-palcový displej je vybavený tvrdeným sklom Dragontrail. Pod displejom je umiestnená podsvietená gumová klávesnica a na bokoch terminálu sa nachádzajú dva skenovacie klávesy. Terminál vydrží niekoľko hodinovú prevádzku vďaka svojej 3800 mAh Li-lon batérii, ktorá sa dá meniť. Svojou robustnosťou je Memor K odolný voči pádom z výšky 1,2 m na betón.

Spýtajte sa
DATALOGIC Skorpio X4

DATALOGIC Skorpio X4

Vybavený dotykovou obrazovkou s najväčšou viditeľnosťou vo svojej triede (3,2") mobilný terminál X4 Skorpio umožňuje používateľom pracovať ešte efektívnejšie. Je vhodný najmä pre komerčné mobilné použitie v maloobchodnom prostredí, napríklad na pultoch obchodov. Jeho kompaktné rozmery a nízka hmotnosť ponúkajú vynikajúcu rovnováhu a výbornú ovládateľnosť. Hravo zvládne pár kvapiek, silné otrasy alebo opakujúce sa pády na zem.

Spýtajte sa
DATALOGIC Falcon X4

DATALOGIC Falcon X4

Mobilný terminál DATALOGIC Falcon X4 prináša maximálnu robustnosť, ergonómiu, a zároveň poskytuje riešenia na mieru pre náročné prostredie vyžadujúce prehľad práce v reálnom čase. Patentovaná technológia Datalogic "Green Spot" poskytuje v hlučnom prostredí dobre vizuálne čitateľné potvrdenie pri snímaní. Obsahuje tiež kameru, ktorá overí poškodené dokumenty alebo vrátený tovar.

Spýtajte sa
ZEBRA MC92N0

ZEBRA MC92N0

Mobilný pištoľový terminál MC9200 už nie je v predaji, bol nahradený modelom MC9300.

Spýtajte sa

Prečo Kodys?

Čas

25+ rokov skúseností

Sme finančne aj personálne stabilizovanou firmou s nadnárodnou podporou kľúčových partnerov v oblasti špičkových technológií a transferu know-how.

Komplexní služby na míru

Riešenia prispôsobené na mieru

Naše riešenia sú maximálne flexibilné a dokážu pokryť aj náročné požiadavky zákazníkov.

Špička v oboru

Špička v odbore

Vďaka stabilite, profesionalite, spoľahlivosti a inovatívnosti našich ľudí a zároveň sile medzinárodnej skupiny IBCS Group sme líder v oblasti auto-id riešení v regióne strednej a východnej Európy.

Profesionální tým

Komplexné služby

Náš skúsený tím odborníkov vám navrhne riešenie podľa vašich potrieb, zabezpečí potrebný software, hardvérovú infraštruktúru a postarajú sa o implementáciu, zaškolenie a technickú podporu.

Zařízení nejvyšší kvality

Profesionálny tím

Máme silný a skúsený tím programátorov, systémových inžinierov, odborných konzultantov a ďalších technických špecialistov.

Zariadenia

Zariadenia najvyššej kvality

Sme významným partnerom svetových technologických lídrov v oblasti automatickej identifikácie ako Zebra, Honeywell a Datalogic.

Potrebujete poradiť?

Kontaktujte nás

Navrhneme riešenie na mieru.
Poradíme, ako implementovať systém vo vašej firme.