Priemyselné mobilné terminály

ZEBRA MC9300

Najpredávanejšia a najpoužívanejšia séria mobilných terminálov MC9000 prichádza na trh s novým ešte odolnejším modelom MC9300. Priemyselný terminál MC9300 je zlatým štandardom pre mnohé odvetvia logistiky a priemyslu.

ZEBRA TC8300

Nový model TC8300 prichádza v overenom ergonomickom prevedení svojho predchodcu TC8000.

ZEBRA MC3300

K samozrejmostiam snímača ako sú kvalitná klávesnica, flexibilný skener v rôznych prevedeniach, špičková wifi, odolnosť, výkon a spoľahlivosť patrí aj veľký 4 palcový displej, ktorý umožňuje optimálne využitie vašich nových Android aplikácií, ktoré sa stávajú hnacím motorom novodobého fungovania...

ZEBRA TC8000

Mobilný terminál TC8000 predstavuje inovatívne zariadenie určené pre aplikácie s intenzívnym snímaním čiarových kódov, ktoré je typické pre použitie v skladoch. Pri jeho návrhu bol kladený dôraz na ergonomické ovládanie, ktoré znižuje námahu ruky.

ZEBRA MC32N0

Nový mobilný terminál MC32N0 zo série terminálov MC 3200 je nákladovo-efektívny, kompaktný a odolný mobilný terminál. Prinesie vašim pracovníkom všetko to, čo potrebujú, aby plnili úlohy včas a v širokom spektre použitia - od implementácie v predajni, až po náročné zaobchádzanie v skladoch.

ZEBRA MC92N0

Mobilný pištoľový terminál MC9200 je ďalšou generáciou z odolnej série MC9000, ktorá je zlatým štandardom pre mobilitu v najnáročnejších prostrediach. 

ZEBRA MC2100

Od predajne, po sklad má mobilný počítač MC2100 všetko, čo je potrebné, aby za prijateľnú cenu automatizoval snímanie inventárnych údajov priamo na mieste. Môžete sa spoľahnúť na dostatok výpočtového výkonu, robustný dizajn, vynikajúcu ergonómiu a flexibilné možnosti snímania dát.

ZEBRA MT2000

Mobilný terminál MT2000 predstavuje ďalšie prvenstvo v odvetví od spoločnosti Zebra. Spojenie jednoduchosti snímača s výpočtovou silou mobilného počítača a ultra-ergonomickým tvarom s pištoľovou rúčkou. Ľahko použiteľný a dostupný mobilný terminál ponúka unikátny hybridný dizajn, schopný fungovať aj...

ZEBRA Workabout Pro4

Terminály ZEBRA Workabout Pro4 (WAP 4) sú pripravené na každodenné intenzívne použitie tak ako v interiéry tak aj vo vonkajšom prostredí.

HONEYWELL CK75

Ultra-odolný a ľahký mobilný terminál. Optimalizovaný pre náročné prostredie skladov, distribučné centrá a výrobné prostredia. O 31% menší a ľahší ako akékoľvek iné zariadenie vo svojej triede, poskytuje mobilný terminál CK75 funkcie, ktoré umožňujú flexibilitu a pružnosť, a to aj v tých najextrémnejších...

HONEYWELL Tecton a Tecton CS

Mobilný terminál navrhnutý pre prácu v extrémne chladnom prostredí až do -30C. Špeciálne akumulátory terminálu optimalizujú jeho prevádzkovú životnosť a umožňujú prechod z mrazu v sklade do teplejšieho prostredia na rampách bez kondenzácie na používanom zariadení. 

HONEYWELL CK3R

Jednoduché použitie. Ľahká implementácia. Mobilný terminál CK3R pomáha vašej firme zachytiť všetky výhody automatizácie s robustným energeticky úsporným dizajnom a rýchlym presným skenovaním.

HONEYWELL CK3X

Priemyselný terminál s vysokým výkonom, všesmerovým snímaním a špičkovou životnosťou batérií. Robustnosť mobilného počítača CK3X zjednodušuje pracovné postupy a zvyšuje výkonnosť práce.

HONEYWELL CK71

Mobilný terminál HONEYWELL CK71 je o 31% menší a ľahší ako ostatné zariadenia vo svojej triede. Optimalizovaný pre skladové a distribučné prostredie. Jednoducho je to dokonalá rovnováha robustnosti a pracovného cyklu, a to aj v tých najextrémnejších podmienkach.

HONEYWELL Dolphin 99EX

Mobilný terminál Honeywell Dolphin 99EX bol vytvorený špeciálne pre dopravu a logistické aplikácie. Poskytuje užívateľsky príjemný dizajn, bezdrôtovú technológiu, multifunkčný zber dát a extrémnu odolnosť.

HONEYWELL Dolphin 6500

Mobilný terminál Dolphin 6500 od Honeywell je všestranný mobilný terminál, ktorý poskytuje rozšírené možnosti zberu dát (predovšetkým 2D čiarového kódu) a bezdrôtovej komunikácie pre podporu aplikácií pre predaj, maloobchod a ľahký priemysel. Terminál disponuje rôznymi variantmi klávesnice - 28-kláves numerická a 52...

HONEYWELL Dolphin 99GX

Mobilný terminál Dolphin 99GX je vhodný pre použitie v transportných firmách a logistike. Tento mobilný terminál s integrovanou pištoľou a pohodlnou ergonómiou využíva najmodernejšie bezdrôtové technológie, multifunkčný zber dát a užívateľom poskytuje extrémnu odolnosť v zložitom pracovnom prostredí.

DATALOGIC Skorpio X4

Vybavený dotykovou obrazovkou s najväčšou viditeľnosťou vo svojej triede (3,2") mobilný terminál X4 Skorpio umožňuje používateľom pracovať ešte efektívnejšie. 

DATALOGIC Falcon X4

Mobilný terminál DATALOGIC Falcon X4 prináša maximálnu robustnosť, ergonómiu.

DATALOGIC Falcon X3+ 

Mobilný terminál DATALOGIC Falcon X3+ prináša maximálnu robustnosť, ergonómiu, a zároveň poskytuje riešenia na mieru pre náročné prostredie vyžadujúce prehľad práce v reálnom čase.

COGNEX MX-1000

COGNEX MX-1000 umožňuje využiť bežný smartfón známych značiek a vytvoriť z nich odolný mobilný terminál. Túto výhodu uvítajú najmä užívatelia, ktorí využívajú mobilné terminály len pár krát do roka.