Priemyselné ručné snímače

  • Ultra-odolné snímače čiarových kódov
  • Navrhnuté pre náročné prostredia skladov, výrobných závodov alebo aj pre nákladnú dopravu
  • Odolné voči poveternostným podmienkam, nízkym a vysokým teplotám, vode, prachu, či pádom
  • Dostupné sú v káblovej verzii alebo ako bezdrôtové Bluetooth skenery
  • Poskytujú nonstop výkon počas celej pracovnej smeny
  • Čítajú čiarové kódy aj poškodené, zle vytlačené, špinavé, tak isto naskenujú aj čiarové kódy vytlačené alebo z displeja smartfónov
  • Využitie: výroba (sledovanie toku výrobkov, kontrola kvality, inventúra skladu), kuriérske služby (sledovanie zásielok v depách), distribúcia (príjem a výdaj tovaru v skladoch, alebo závodoch)
  • Výrobcovia v našej ponuke: Zebra Technologies, HoneywellDatalogic

ZEBRA LI3608 / LI3678

Najnovšia rada ultra odolných snímačov série DS3600 od výrobcu ZEBRA vyniká svojou extrémnou odolnosťou, jednoduchou použiteľnosťou a skvelým dizajnom. Všetky modely tejto série sú odolné voči vode, prachu a pádom.

ZEBRA Series DS36x8

Najnovšia rada ultra odolných snímačov série DS3600 od výrobcu ZEBRA vyniká svojou extrémnou odolnosťou, jednoduchou použiteľnosťou a skvelým dizajnom. Všetky modely tejto série sú odolné voči vode, prachu a pádom. Dokážu snímať a dekódovať 1D a 2D kódy, rovnako aj všetky poškodené kódy, ktoré sú ťažšie...

HONEYWELL Granit 1920i DPM

Priemyselný ultraodolný snímač od spoločnosti Honeywell Granit 1920i DPM je vďaka svojej pevnej konštrukcii použiteľný v rôznych náročných pracovných prostrediach, ako v leteckom, automobilovom alebo farmaceutickom priemysle.

ZEBRA DS36x8-HP

Najnovšia rada ultra odolných snímačov série DS3600 od výrobcu ZEBRA vyniká svojou extrémnou odolnosťou, jednoduchou použiteľnosťou a skvelým dizajnom. Všetky modely tejto série sú odolné voči vode, prachu a pádom. Dokážu snímať a dekódovať 1D a 2D kódy, rovnako aj všetky poškodené kódy, ktoré sú ťažšie...

HONEYWELL Granit 1980i / 1981i

Priemyselné snímače série Granit™ 1980i / 1981i sú určené do náročného pracovného prostredia. Celá séria Granit vrátane týchto dvoch modelov poskytuje vysokú odolnosť krytím IP65.

HONEYWELL Granit 1990i / 1991i Series

Priemyselné snímače série Granit™ 1990i / 1991i ultra rugged sa používajú aj v tých najnáročnejších pracovných prostrediach. Zhotovené sú tak, aby vydržali niekoľkonásobné pády z veľkých výšok a odolávali veľmi vysokej, či nízkej teplote.

HONEYWELL Granit 1910i / 1911i

Priemyselné snímače série Granit™ 1910i / 1911i sú navrhnuté tak, aby vydržali rôzne požiadavky, ktoré sa vyskytujú v náročných pracovných prostrediach. 

HONEYWELL Granit 1280i

Priemyselný laserový snímač HONEYWELL Granit 1280i sníma čiarové kódy až do vzdialenosti 16,5 m, ba dokonca z blízkosti 8,9 cm. Snímač je skonštruovaný tak, aby bol schopný snímať prakticky všetky lineárne čiarové kódy v širokom rozsahu, čím poskytuje maximálnu produktivitu operátorom a to vďaka svojmu...

DATALOGIC Powerscan 9500-DPM Evo

Špeciálna séria skenerov PowerScan DPM Evo značky DATALOGIC je priamo určená na čítanie DPM kódov. Podpora snímania 1D a 2D kódov, certifiková odolnosť voči vode a prachu IP65, to všetko sú prednosti ultraodolných snímačov série 9500.

DATALOGIC Powerscan 9100

Priemyselné snímače od spoločnosti Datalogic PowerScan série  9100 majú ergonomický tvar s hmotnosťou, ktorá poskytuje optimálny komfort obsluhy pri skenovaní.

DATALOGIC Powerscan 9600 Series

Ultra odolný skener PowerScan 9600 je špičkový priemyselný ručný skener navrhnutý a skonštruovaný tak, aby osolal najnáročnejším podmienkam prostredia.

COGNEX Dataman 8600 Series

Priemyselné snímače tejto rady sú určené na snímanie tých najnáročnejších kódov rôznych veľkostí, kvality alebo technológie tlače. Technológia UltraLight umožňuje nastaviť široké spektrum osvetlenia, eliminovať nežiadúce odlesky na kovových povrchoch alebo prispôsobiť osvetlenie pre konkrétne kódy a dosiahnuť tak...

COGNEX Dataman 8050 Series

Sú priemyselné snímače určené pre náročnejšie aplikácie, kde sa môžu vyskytnúť poškodené, alebo ťažko čitateľné kódy. Ako jediné snímače disponujú okrem RS232, USB a WiFi, aj Ethernetovým rozhraním a tak poskytujú široké možnosti integrácie a komunikácie.