Priemyselný tablet

Priemyselné tablety

  • Robustné a odolné svojim telom, kvalitnými súčiastkami a spracovaním
  • Odolné v najnáročnejších podmienkach - veľmi nízke alebo vysoké teploty, prašnosť, vlhkosť, voda, dážď, či zlé zaobchádzanie a pády
  • Displej veľmi dobre čitateľný
  • Možnosť výmeny batérie bez nutnosti vypnutia zariadenia – tablety môžu pracovať v núdzovom režime bez prerušenia práce pracovníkov
  • OS Windows alebo Android, ľahké pripojenie klávesnice, skenera alebo extra batérie
  • Veľmi spoľahlivé a vhodné hlavne pre prácu v terénev armádezdravotníctveotvorených skladochv logistike
  • Výrobcovia v našej ponuke: Zebra Technologies, Honeywell Datalogic
ZEBRA ET80 | ET85

ZEBRA ET80 | ET85

Spoločnosť ZEBRA Technologies prináša najnovšiu radu priemyselných tabletov ET80 | ET85 s podporou pokročilého bezdrôtového pripojenia WiFi 6E, 4G/5G. Hlavnou výhodou sú odolnosť, nízka váha a tenké telo. Ide o tablety 2v1, teda sa dajú použiť nielen ako samostatný tablet pre lepšiu mobilitu, ale s pripojenou klávesnicou aj ako notebook pre efektívnejšiu a jednoduchšiu prácu.

Spýtajte sa
ZEBRA L10

ZEBRA L10

Priemyslené tablety ZEBRA s označením L10 ponúkajú celkom nový robustný design. Táto vysoko výkonná rada sa skladá z troch konfigurovateľných tabletov, ktoré majú navzájom kompatibilné príslušenstvo. Vďaka krytiu IP65, sú tieto zariadenia odolné voči vode, prachu. Všetky modely disponujú zosilneným skleneným displejom, ktoré sú veľmi dobre čitateľné za denného a slnečného žiarenia. 

Spýtajte sa
ZEBRA ET51 | ET56

ZEBRA ET51 | ET56

Nové priemyselné tablety ET51 a ET56 sú moderní nástupcovia populárnych a mnohostranných tabletov ET50 a ET55. Avšak vďaka robustnému zhotoveniu a mechanickej odolnosti sú vhodné aj do tých najnáročnejších priemyselných podmienok. V súlade so štandardom IP65 plne odolajú poškodeniam spôsobených prachom alebo vodou. Tablet vydrží pád z výšky až 1m a s ochranným puzdrom až 1,8m. ET51 zvládne teploty pod mrazom, až do -20 °C, takže ostáva plne funkčný aj pri práci v chladiarňach.

Spýtajte sa
ZEBRA ET40 | ET45

ZEBRA ET40 | ET45

Nové odolné tablety ET40 / ET45 od spoločnosti Zebra Technologies sú určené primárne pre podnikanie. Tieto tablety boli navrhnuté tak, aby boli všestranné a určené pre všeobecné použitie, všade kde je potrebné maximalizovať produktivitu. Ide o tablety s najrýchlejším bezdrôtovým pripojením a novými výkonnými komunikačnými možnosťami. Možnosti napájania udržia tablety v prevádzke po dobu viacerých zmien.

Spýtajte sa
HONEYWELL RT10A

HONEYWELL RT10A

Honeywell RT10 je odolný tablet s jednoduchým a intuitívnym ovládaním pre jednoduché každodenné používanie. Je dostupný s operačným systémom Android alebo Windows, s pripojením cez Wi-Fi alebo 4G. Pomáha tak udržať pracovníkov v spojení a poskytuje im prístup k informáciám a funkciám, ktoré potrebujú pre bezproblémové zvládanie pracovných procesov.

Spýtajte sa
HONEYWELL ScanPal EDA71

HONEYWELL ScanPal EDA71

Spoločnosť Honeywell prináša elegantný, ľahký a robustný tablet využiteľný pre podnikové účely, ktorý je postavený na platforme Android ™ 8(Oreo). EDA71 je vybavená rýchlym procesorom, snímačom čiarových kódov 1D i 2D, vstavanou kamerou a dostatočnou výdržou batérie. Je to ideálny pomocník pro pracovníkov, ktorý potrebujú zadávať objednávky, kontrolovať zásoby, scanovať položky či upravovať obsah databázy. 7palcový displej Corning® Gorilla® Glass je veľmi dobre čitateľný aj za slnečného počasia.

Spýtajte sa
DATALOGIC TaskBook

DATALOGIC TaskBook

TaskBook je výkonný a odolný priemyselný tablet od spoločnosti Datalogic. Materiály, ktoré sú použité, chránia tablet pred rôznymi nárazmi a otrasmi. Tak isto je tablet chránený aj zvnútra svojim krytím IP65.  Na zadnej strane sa nachádza 5 Mpix fotoaparát. Batéria je vymeniteľná za chodu, tým pádom nie je potrebné TaskBook vypínať.  

Spýtajte sa