Priemyselné tlačiarne etikiet

  • Odolné tlačiarne s robustnou konštrukciou navrhnuté na nepretržitú prevádzku aj do tých najnáročnejších podmienok
  • Ponúkajú najrýchlejšiu a vysokokvalitnú tlač
  • Široké možnosti vysokorýchlostnej konektivity (USB, Ethernet, Serial, Bluetooth, voliteľne LPT, WiFi, Port aplikátora)
  • Rozlíšenie pri tlači (200, 300 alebo 600 dpi)
  • Novšie modely už aj s farebným dotykovým LCD displejom
  • Pokročilé možnosti integrácie, podpora rôznych programovacích jazykov
  • Množstvo voľne dostupných konfigurácií (rezač, navíjač, odliepač, RFID)
  • Využitie: riadený sklad, maloobchod (označovanie tovarov, preceňovanie, tlač regálových štítkov), automobilový priemysel (označovanie výrobkov a materiálov), transport a logistika (označovanie paliet a zásielok), alebo aj štátna správa
  • Výrobca v našej ponuke: Zebra Technologies a Honeywell

ZEBRA ZT231

Priemyselná tlačiareň, ktorá ponúka široké spektrum funkcií. Kompaktné rozmery a celokovové telo umožní používať tlačiareň všade tam, kde sú vyššie nároky na prevádzku a umiestnenie.

ZEBRA série ZT411/ZT421

Úplnou novinkou tlačiarní je detekcia poškodenia tlačovej hlavy. Tlačiareň vás sama upozorní, ak je tlačová hlava poškodená – napríklad vypadnutý bod. Vďaka tejto možnosti predídete nečitateľným čiarovým kódom. ZT411/ZT421 ponúkajú výhody rýchlej tlače, presnosti registrácie etikiet, rozsiahlej konektivity a plne dotykového...

Honeywell séria PX940

Tlačiarne série Honeywell PX940 s voliteľným integrovaným verifikátorom čiarových kódov vám umožní tlačiť prakticky bez chýb. Tlačiareň bola špeciálne vyvinutá pre spoločnosti vyžadujúce 100% kvalitu tlače čiarových kódov.

ZEBRA ZT510

Posúva tlačiareň 105SL Plus na ďalší level s rozšírenými možnosťami za prijateľnú cenu. Okrem celokovovej konštrukcie, známej z modelu 105 SL Plus obsahuje nový grafický LCD displej s ikonami pre ľahšiu orientáciu, rozšírenú pamäť až na 512 MB pre uloženie veľkého množstva objektov,...

ZEBRA ZT220 | ZT230

Tlačiarne ZEBRA ZT220 a ZT230 sú zástupcami strednej triedy priemyselných tlačiarní. Vynikajú kompaktným moderným dizajnom, s dôrazom na jednoduchosť a intuitívnosť obsluhy.

ZEBRA ZT410

Udržujte chod svojich procesov a tlačových operácií efektívne. Okrem celokovovej konštrukcie a sklápateľnému krytu, priemyselná tlačiareň ZT410 ponúka výhody rýchlej tlače, presnosti registrácie etikiet, rozsiahlej konektivity aj pokročilejšie možnosti.

ZEBRA ZT420

Udržujte chod svojich procesov a tlačových operácií efektívne. Okrem celokovovej konštrukcie a sklápateľnému krytu, priemyselná tlačiareň ZT420 ponúka výhody rýchlej tlače, presnosti registrácie etikiet, rozsiahlej konektivity aj pokročilejšie možnosti.

ZEBRA ZE500

Tlačový modul ZEBRA ZE500 má inovatívny prístup k tlačovým modulom OEM. V koncepcii modulu je kladený veľký dôraz na jednoduchosť použitia, integrácie a údržby.

ZEBRA 220Xi4

Termotransferová tlačiareň etikiet ZEBRA 220 XI4 je určená pre tlač až 216 mm širokých etikiet s rýchlosťou 256 mm/s. Tlačiareň je určená pre aplikáciu potlače barelov s chemikáliami, paletových etikiet, do automobilového priemyslu, kontajnerov, alebo rozmerného tovaru.

ZEBRA ZT610 | ZT620

Nová generácia tlačiarní série Xi : teraz s väčšou inteligenciou, novým prepracovaným moderným dizajnom a vylepšenými priemyselnými vlastnosťami. 

HONEYWELL Series PD45 | PD45S

Nové priemyselné tlačiarne Honeywell série PD45 sú vhodné do priemyselných, retailových, logistických a zdravotníckych odvetví. Unikátny celokovový a kompaktný dizajn využívajúci minimálne množstvo mechanických súčastí robí tieto tlačiarne robustnými a odolnými.

HONEYWELL PX4i | PX6i

PX4i (110mm), PX6i (167mm) vysokovýkonné priemyselné tlačiarne série PX sú špičkou vo svojej kategórii. Dokážu tlačiť rýchlo a bezchybne, aj v tých najnepriaznivejších podmienkach tažkého priemyslu.

HONEYWELL MP Compact | MP Nova

Kompaktné, rýchle a tiché - také sú priemyselné tlačiarne MP série od HONEYWELLU. Výkonnostne nezaostávajú za ich väčšími náprotivkami. Sú jednoduché na ovládanie a pripravené na prepojenie s ERP systémom (SAP, Oracle). Najčastejšie sa používajú ako vozíkové tlačiarne (polo-mobilné).

HONEYWELL PD41 | PD 42 Commercial Printer

Inteligentné, odolné a bezpečné, také sú tlačiarne série PD. Model PD42 má na prednej strane integrovaný grafický displey s pomocnými tlačidlami. Nižší modelový rad PD41 je bez grafického displeja, na prednej strane má jednoduché konfiguračné tlačidlo.

HONEYWELL PD43 | PD43c

Kompaktné a cenovo dostupné tlačiarne série PD43 sú vhodné do lahšieho priemyselného prostredia. Vyznačujú sa kompaktnými rozmermi, robustnou konštrukciou šasi a tlačového mechanizmu, sú jednoducho udržiavané bez použitia náradia.

HONEYWELL Séria Performance

Séria tlačiarní rady Performance má robustnú hliníkovú konštrukciu, ktorá je vhodná pre širokú škálu použitia týchto tlačiarní. Pekný farebný displej na prednej strane tlačiarne je skvelým prostredníkom medzi uživateľom a tlačiarnou.

HONEYWELL H - Class

Séria vysokovýkonných tlačiarní H-Class sa vyznačuje robustným hliníkovím prevedením s priehladnou bočnicou. Štandardne sa tieto tlačiarne dodávajú s ethernetovým, paralelným, sériovým a USB rozhraním.

HONEYWELL I - Class Mark II

Séria priemyselných tlačiarní I-Class Mark II sa vyznačuje robustnou konštrukciou, nakoľko má rám vyrobený z tlakovo liateho hliníka. Jej devízou je rýchloa a kvalitná tlač.

HONEYWELL M - Class Mark II

Séria priemyselných tlačiarní M-Class Mark II sa vyznačuje robustnou konštrukciou z tlakovo liateho hliníka. Táto tlačiareň má priehľadnú bočnicu pre jednoduché sledovanie spotreby spotrebného materiálu.

HONEYWELL PM43 | PM43c | PM23c

PM43 | PM43c a PM23c -  priemyselné tlačiarne strednej kategórie určené pre výrobu, sklady a logistické centrá. Prinášajú kvalitnú a rýchlu tlač štítkov. Séria tlačiarní PM je jedna z najpredávanejších tlačiarní značky INTERMEC (HONEWELL).