RFID Tagy

RFID tagy

RFID Tag môže byť vyhotovený ako samolepiaca etiketa, visačka alebo môže byť zapúzdrený v plastovom, prípadne gumenom púzdre pre zabezpečenie jeho vysokej a dlhodobej odolnosti. RFID Tag sa skladá z RFID Čipu a RFID Antény, ktoré spolu tvoria tzv. RFID Inlay.

RFID pre Automobilový priemysel

RFID pre Automobilový priemysel

Identifikácia a označovanie automobilových komponentov etiketami je kľúčovou fázou výrobného procesu a v poslednej dobe nadobúda stále väčší význam. Výrobcovia automobilov častejšie zavádzajú nové interné požiadavky na to, aby ich dodávatelia pri všetkých dodávkach používali jednorazové RFID etikety. Predstava je taká, že všetci dodávatelia budú fungovať jednotne a ich prvoradou snahou bude dodať správny tovar čo najrýchlejšie a na správne miesto. Z doposiaľ zaužívaného pojmu „Just in Time“ sa pomaly stáva pojem „Just in sequence“ a dodávatelia sa týmto narastajúcim tlakom výrobcov a ich postupmi týkajúcimi sa používania RFID etikiet budú musieť prispôsobiť.
V našej ponuke nájdete RFID tagy určené pre tento účel, ktoré spĺňajú odporúčania VDA a sú schválené samotnými výrobcami pre použitie v ich výrobných procesoch.

Spýtajte sa
Samolepiace RFID pre špeciálne povrchy

Samolepiace RFID pre špeciálne povrchy

RFID etikety určené na kovové a plastové povrchy, tekuté nádoby, označenie IT majetku ako aj zdravotníckeho vybavenia. Etikety sa vyznačujú vynikajúcou lepivosťou a čitateľnosťou a je možné ich potláčať na špeciálnych On-Metal RFID tlačiarňach.

Spýtajte sa
Odolné RFID pre náročné prostredie

Odolné RFID pre náročné prostredie

Špeciálne zapuzdrené RFID tagy určené na kovové povrchy (kovové palety, kovové výrobky, priemyselné stroje, IT zdroje, atď.), ktoré je možné jednoducho namontovať pomocou skrutiek alebo prilepiť . RFID tagy sú určené do najťažších podmienok výroby a logistiky.

Spýtajte sa

Kontaktujte nás

Zistíme vaše potreby a poradíme ideálne riešenie pre váš biznis.

+421 2 4342 3844 info@kodys.sk

Vyplňte kontaktný formulár