RFID tlačiarne

  • Vychádzajú z modelov termotransferových tlačiarní etikiet, či už mobilnýchstolových alebo priemyselných
  • Sú vybavené RFID UHF technológiou – modulom, pre snímanie, zápis a kontrolu etikiet s RFID tagom (smart label)
  • RFID tlačiarne etiketu nielen potlačia, ale aj zakódujú, overia a prečítajú zakódované údaje v jednom kroku
  • Výrobca v našej ponuke: Zebra Technologies

 

ZEBRA ZQ600 Series

Prémiová séria tlačiarní umožňujúca tlačiť široké spektrum médií – od regálových etikiet, cez cenovky, až po potvrdenky o predaji. Tlačiarne série ZQ600 sú dostupné aj vo verziách určených pre použitie v zdravotníckych zariadeniach. 

ZEBRA ZT610 | ZT620

Toto nové duo pozostávajúce z tlačiarní ZT610 a ZT620 prináša nový, zjednodušený systém obsluhy, ako napríklad svetelnú navigáciu pri zakladaní médii a pások, farebný grafický LCD displej, vysokokapacitnú 2 GB pamäť, pre uloženie veľkého množstva objektov. Ponúkajú maximálnu spoľahlivosť v nepretržitej prevádzke, prívetivý...

ZQ500 Series

Prenosné tlačiarne ZEBRA ZQ510 a ZQ520 zo série ZQ500 sú určené do najnáročnejších mobilných aplikácií. Je vysoko-odolná, s vojenskými štandardami a s najmodernejšími komunikačnými technológiami.

ZEBRA ZE500R

Tento OEM zabudovateľný tlačový modul je lídrom vo výkonnosti tlače a RFID kódovania, kde je potreba udržiavať tieto procesy v neustálom chode.

ZEBRA R110Xi4

Tlačiareň R110Xi4 v sebe zlučuje vlastnosti najrobustnejšej platformy tlačiarní Xi4 s technológiou RFID. Tlačiareň je stavaná do najnáročnejších prostredí a zároveň je vhodná na kódovanie informácií do RFID tagov.

ZEBRA ZT421R

Vybavená rozsiahlymi možnosťami a širokou konektivitou, tlačiareň spolu s RFID kóderom precízne a efektívne tlačí a kóduje etikety a tagy v stredných a vysokých objemoch.

ZEBRA ZT411R On Metal

Špeciálne vyvinutá tlačiareň, umožňujúca tlač aj na RFID etikety určené pre umiestnenie na kovové povrchy.

ZEBRA ZT411R

Tlačiarne ZT400 Serie sú navrhnuté k jednoduchému používaniu a sú typické svojím LCD grafickým užívateľským rozhraním s intuitívnymi ikonami a ľahko doplniteľným spotrebným materiálom.

ZEBRA ZD500R

RFID tlačiareň etikiet ZEBRA ZD500R ponúka prvotriedny výkon v najnáročnejších aplikáciách, rovnako sa môže pochváliť štandardnou sadou pokročilých funkcií a podporuje priamu termotlač a termotransferovú tlač.