RFID tlačiarne

  • Vychádzajú z modelov termotransferových tlačiarní etikiet, či už mobilnýchstolových alebo priemyselných
  • Sú vybavené RFID UHF technológiou – modulom, pre snímanie, zápis a kontrolu etikiet s RFID tagom (smart label)
  • RFID tlačiarne etiketu nielen potlačia, ale aj zakódujú, overia a prečítajú zakódované údaje v jednom kroku
  • Výrobca v našej ponuke: Zebra Technologies

 

ZEBRA ZD611R

Tlačiareň Zebra ZD611R je jediná tlačiareň vo svojej kategórií s podporou RFID technológie s možnosťou tlače médií až do šírky 56 mm.

ZEBRA ZT231R

Priemyselná tlačiareň s technológiou RFID, ktorá ponúka široké spektrum funkcií. S možnosťou RFID kódovania a so zárukou bezproblémovej prevádzky.

ZEBRA ZD621R

Bez kompromisov a všetko v jednom – prémiová kompaktná stolová tlačiareň etikiet ZD621R. S možnosťou RFID kódovania a so zárukou bezproblémovej prevádzky.

ZEBRA ZQ600 Series

Prémiová séria tlačiarní umožňujúca tlačiť široké spektrum médií – od regálových etikiet, cez cenovky, až po potvrdenky o predaji. Tlačiarne série ZQ600 sú dostupné aj vo verziách určených pre použitie v zdravotníckych zariadeniach. 

ZEBRA ZT610 | ZT620

Toto nové duo pozostávajúce z tlačiarní ZT610 a ZT620 prináša nový, zjednodušený systém obsluhy, ako napríklad svetelnú navigáciu pri zakladaní médii a pások, farebný grafický LCD displej, vysokokapacitnú 2 GB pamäť, pre uloženie veľkého množstva objektov. Ponúkajú maximálnu spoľahlivosť v nepretržitej prevádzke, prívetivý...

ZQ500 Series

Prenosné tlačiarne ZEBRA ZQ510 a ZQ520 zo série ZQ500 sú určené do najnáročnejších mobilných aplikácií. Je vysoko-odolná, s vojenskými štandardami a s najmodernejšími komunikačnými technológiami.

ZEBRA ZD500R

RFID tlačiareň etikiet ZEBRA ZD500R ponúka prvotriedny výkon v najnáročnejších aplikáciách, rovnako sa môže pochváliť štandardnou sadou pokročilých funkcií a podporuje priamu termotlač a termotransferovú tlač.

ZEBRA ZE500R

Tento OEM zabudovateľný tlačový modul je lídrom vo výkonnosti tlače a RFID kódovania, kde je potreba udržiavať tieto procesy v neustálom chode.

ZEBRA R110Xi4

Tlačiareň R110Xi4 v sebe zlučuje vlastnosti najrobustnejšej platformy tlačiarní Xi4 s technológiou RFID. Tlačiareň je stavaná do najnáročnejších prostredí a zároveň je vhodná na kódovanie informácií do RFID tagov.

ZEBRA ZT411R On Metal

Špeciálne vyvinutá tlačiareň, umožňujúca tlač aj na RFID etikety určené pre umiestnenie na kovové povrchy.

ZEBRA ZT421R

Vybavená rozsiahlymi možnosťami a širokou konektivitou, tlačiareň spolu s RFID kóderom precízne a efektívne tlačí a kóduje etikety a tagy v stredných a vysokých objemoch.

ZEBRA ZT411R

Tlačiarne ZT400 Serie sú navrhnuté k jednoduchému používaniu a sú typické svojím LCD grafickým užívateľským rozhraním s intuitívnymi ikonami a ľahko doplniteľným spotrebným materiálom.